Close
رستوران

معبد تاناه لوط

Tanah Lot Temple

Tanah Lot Temple (2).jpg
Tanah Lot Temple (1).jpg
Tanah Lot Temple (3).jpg
Tanah Lot Temple (4).jpg
Tanah Lot Temple (5).jpg
Tanah Lot Temple (7).jpg
Tanah Lot Temple (6).jpg
Tanah Lot Temple (8).jpg
Tanah Lot Temple (9).jpg
Tanah Lot Temple (10).jpg
Tanah Lot Temple (11).jpg
Tanah Lot Temple (12).jpg
Tanah Lot Temple (13).jpg
Tanah Lot Temple (14).jpg
Tanah Lot Temple (15).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

معبد تاناه لوط معبدی زیبا در میان آب ها است. ظاهر معبد تانالوت مخوف و ترسناک در عین حال دوست داشتنی است. این معبد یکی از پر بازدیدترین و زیباترین اماکن توریستی اندونزی است. سالانه هزاران توریست برای دیدار این معبد به بالی می روند.

نوع جاذبه:
 • اماکن مذهبی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند Sali
  نقدها:
  گزارش
  جاذبه گردشگری بالی معبد تاناه لوط
  توصیه شده توسط کاربر

  يكي از جاذبه هاي گردشگري جزيره زيباي بالي، بازديد از معبد زيباي تاناه لوت بود كه ما نيز آن را تجربه نموديم.

  معبد تاناه‌ لوت (Tanah Lot) روی یک سنگی که به سنگ تاناه لوت معروف است قرار دارد که زیارتگاه مقدس هندوهاست Pura Tanah Lot است. این معبد روی دریا با پس زمینه‌های غروب آفتابش بسیار معروف است.

  این معبد درون آب قرار دارد که توسط یک راه باریکی به خشکی وصل می شود که در حالت مَد این راه باریک زیر آب میره و فقط در حالت جزر است که می توان درون معبد رفت. به سرعت از راه باریک رد شدیم ولی فایده نداشت به هر حال خیس شدیم. برای رفتن داخل معبد باید حتما مثل فیلم هندیا یه نشانی روی پیشونیمون بزنیم و داخل بشیم.

  در کنار این همه زیبایی بازار محلی بسیار جالبی هم وجود داشت كه همه چي در اون پيدا ميشد .

  #تايسيز

  #بالي

  #اندونزي

  #سفر

  #معبد_تاناه_لوت

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش

  معبد لوت یا تانالوت تشکیل شده از یک سنگ خاموش در جزیره بالی است. این معبد یکی از دیدنیهای اندونزی و از معابد افسانه ای بالی به شمار می آید که در 45 کیلومتری کوتا و در سواحل غربی جزیره بالی بر فراز شبه جزیره کوچکی قرار دارد.

  این معبد به هنگام مد ارتباط خود را با خشکی از دست داده و تبدیل به جزیره ای زیبا می گردد. بازدید از این معبد در صورتی میسر است که دریا در حالت جزر بوده و شما قادر به عبور از راهی که به آن منتهی می گردد باشید.

  حتی در زمان جزر هم کمی آب وجود دارد و در اواسط مسیر ، آب تا زانو بالا خواهد آمد ! پس بدانید و آگاه باشید که برای رسیدن به این معبد به آب زد و تطهیر شد ...

  این معبد یکی از معابد هفت دریا در اطراف سواحل بالی است و هر یک از معابد هفت دریا بعد از تأسیس شدن در امتداد سواحل جنوب غربی قرار دارند.

  در اطراف محوطه خارجی این معبد نیز بازار مکاره ای بسیار خوش رنگ و لعاب خوش آمد گوی شما است که می توان در آنجا خستگی راه را از تن شست.

  هر روز این تخت سنگ نشسته در ساحل بر اثر جزر و مد به درون اقیانوس می رود و دوباره در ساحل اقیانوس پدیدار می شود و از برترین جاذبه های گردشگری بالی و دیدنیهای اندونزی به شمار میرود.

  بلیت ورودی این معبد برای هر نفر ۶۰.۰۰۰ روپیه است ! فاصله این معبد از میدان کوتا حدود 1 ساعت و 30 دقیقه است . همچنین برای بازدید از این معبد حدود 2 الی 3 ساعت زمان لازم است . توجه داشته باشید که بازدید از تمامی معابد بالی فقط تا قبل از غروب آفتاب و تاریکی هوا امکان پذیر است ...

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: