Close
رستوران

مرکز خرید بیچ واک

Beachwalk Shopping Center

Beachwalk Shopping Center (1).jpg
Beachwalk Shopping Center (2).jpg
Beachwalk Shopping Center (3).jpg
Beachwalk Shopping Center (5).jpg
Beachwalk Shopping Center (6).jpg
Beachwalk Shopping Center (7).jpg
Beachwalk Shopping Center (8).jpg
Beachwalk Shopping Center (11).jpg
Beachwalk Shopping Center (12).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

بیچ واک یه مرکز خرید خیلی مدرن در بالی هست که تمام برندهای روز دنیا رو عرضه می کنه و می تونین لوازم مورد نیازتون رو ازش تهیه کنین. طبقه پائین این مرکز هم پر از رستوران و کافه ست که بعد از گشت و گذار می تونین چند ساعتی رو تو این کافه رستوران ها استراحت کنین.

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش

  مرکز خرید بیچ واک در جزیره بالی میتواند مکان خوبی برای خریدهای خوب و قیمت تقریبا مناسب باشد. این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید بالی بوده که در خیابان جالان پانتایی کاتا واقع شده است. حدود 3.7 هکتار مساحت دارد و شعبه هایی از برندهای خوب و مطرح جهان در آن حضوردارند .

  مخصوصا فروشگاههای پوشاک در این مرکز خرید بوفور دیده می شود . چیزی که در بالی و مخصوصا این مرکز خرید نمود پیدا می کند پوشاک ورزشی برای بانوان، آقایان، کودکان و ... است که جنس بسیار خوبی داشته و طرح های شیک و البته قیمت بالایی هم دارند.

  حتما یک دست لباس ورزشی ویا کفش از این جزیره و مرکز خرید برای خود بخرید. علاوه بر این رستوران و قسمتی برای تفریح به این مرکز خرید اختصاص داده شده که موجب میشود هم خرید کرده و هم تفریح داشته باشید.

  در کل اگر قصد خرید هم نداشته باشید مرکز خرید بیچ واک بالی میتوانید بهترین مکان برای وقت گذراندن باشد. علاوه بر امکاناتی که داشته، طراحی خاص و طبقاتی زیبا و منحصر بفردی هم دارد که خود را به خوبی نشان میدهد و یکی از اصلی ترین دلایلی که ما را به آنجا کشاند همین طراحی فوق العاده و زیبا بودن این مرکز خرید بود .


  در کنار این مرکز خرید رستوران های بسیار معروف حتی معروف نیز قرار دارند ؛ همینطور رستوران مشهور هارد راک نزدیک به این مرکز خرید قرار دارد . مرکز خرید بیچ واک بالی هر روز هفته از ده صبح تا ده شب باز است.

  فاصله این مرکز خرید تا میدان کوتا حدود 15 دقیقه با ماشین است و برای بازدید از این مکان ( فارغ از زمان خرید در فروشگاهها ) 2 ساعت زمان کافی است .

  #بالی #جاذبه #جاذبه_شهر #مرکز_خرید #بیچ_واک #مرکز_خرید_بیچ_واک

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ادریس بهرام پور

  احتمالن با شنیدن کلمه و جایی به اسم دودکش جن بلافاصله دوست دارید چمدون رو ببندید و برید ببینید !...

 • هانا صالحی

  واقعا حس مزخرفی داشتم وقتی بعد از ۱۰۰کیلومتر رفتن تو جاده فرعی و گرمای مرداد این به اصطلاح دودکش جن...