Close
رستوران

آبشار تیگینونگان

Tegenungan Waterfall

Tegenungan Waterfall (2).jpg
Tegenungan Waterfall (1).jpg
Tegenungan Waterfall (3).jpg
Tegenungan Waterfall (4).jpg
Tegenungan Waterfall (5).jpg
Tegenungan Waterfall (6).jpg
Tegenungan Waterfall (7).jpg
Tegenungan Waterfall (8).jpg
Tegenungan Waterfall (9).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

آبشاری دیدنی در جزیره بالی واقع در کشور اندونزی که در روستای تیگینونگان کمنوه (Tegenungan Kemenuh) قرار گرفته است. با اینکه این آبشار فاصله زیادی با شهر دارد اما به عنوان یک جاذبه گردشگری محبوب شناخته می شود.

نوع جاذبه:
 • آبشار

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش

  آبشار تِگِه نانگان Tegenungan waterfall دومین آبشار معروف بالی است که در منطقه اوبود قرار گرفته و یکی از مکان های جذاب برای دوستداران طبیعت است .

  زمانی که به این منطقه برسید قبل از رسیدن به آبشار ، مغازه های صنایع دستی و هنری و سوغاتی و غرفه های کوچک فروش تنقلات و نوشیدنی های سرد محلی وجود دارد .

  توصیه میکنم اگر نوشیدنی و یا تنقلات و هرچیزی که احتیاج دارید همینجا تهیه کنید چون اگر مسیر را به سمت آبشار بروید دیگ سخت است که برگردید ! بعد از حدود 20 دقیقه پیاده روی و سرپایینی به محل آبشار خواهید رسید .

  بدون شک غرق زیبایی و عظمت این آبشار خواهید شد و خواهید دید که ارزشش را داشته است تا نیمروز از سفرتان را به این مکان اختصاص بدهید !
  آبشار دو طبقه دارد و اگر بخواهید به طبقه دوم بروید (فارغ از تعداد نفرات ) باید 200 هزار روپیه به باجه کنار آبشار بپردازید .

  همچنین صندلی و تختهای چوبی را هم با پرداخت هزینه ناچیزی می توانید کرایه کنید و روی آنها بنشینید . البته که اینقدر ادر این آبشار سرگرم بازی و آبتنی خواهید شد که به صندلی و تخت احتیاجی پیدا نخواهید کرد !

  فقط توجه داشته باشید که برای برگشتن به محل پارک ماشین ها باید پیاده روی سخت و سربالایی را انجام دهید که واقعا خسته کننده و نفس گیر است و حسابی عرقتان را در خواهد آورد !
  اگر مثل ما عاشق عکاسی و دیدن منظره های خارق العاده هستید به شدت بازدید از این آبشار را به شما هم توصیه میکنم . همچنین این آبشار جان می دهد برای عکاسی های ماه عسلی ! ( البته اگر حوصله و انرژی اش را داشته باشید )
  فاصله زمانی این آبشار تا منطقه کوتا با تاکسی حدود 1 ساعت و 30 دقیقه است و برای بازدید و لذت بردن از آن نیازمند یک برنامه نیمروزی هستید . پس حتما زمانی بین 9 صبح تا 2 ظهر را به این آبشار اختصاص دهید . همچنین بلیت ورودی 35 هزار روپیه برای هر نفر است .
  #بالی #جاذبه #جاذبه_شهر #آبشار #تگه_نانگان #آبشار_تگه_نانگان

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: