Close
رستوران

ساحل دریم لند

Dreamland Beach

Dreamland Beach (2).jpg
Dreamland Beach (1).jpg
Dreamland Beach (4).jpg
Dreamland Beach (5).jpg
Dreamland Beach (6).jpg
Dreamland Beach (7).jpg
Dreamland Beach (8).jpg
Dreamland Beach (10).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • سواحل

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش
  ساحل رویایی دریم لند
  توصیه شده توسط کاربر

  ساحل دریم لَند Dream land beach جزیره بالی یکی از بهترین ، تمیزترین و خاص ترین سواحل بالی است .

  ورودی این ساحل گیت امنیتی دارد و خودروها را با دستگاه بمب یاب چک می کنند . از گیت که بگذرید و وارد شهرکی خلوت و تَر و تمیز می شوید ( کمی شبیه نَمک آبرود )

  مسیر کوتاهی را جلو می روید و سپس باید ماشین یا خودرو و یا تاکسی که با آن آمده اید را در پارکینگ پارک کنید و بقیه مسیر را تا کنار ساحل با شاتل بروید . این ساحل از جاده اصلی دور است !

  از شاتل که پیاده شوید و از جلوی یک بازار محلی که بگذرید سرانجام چشمتان به جمال ساحل زیبا و رویایی دریم لند روشن خواهد شد ( واقعا هم رویایی است و به اسمَش می آید ) بعد از آن متوجه خواهید شد که ارزشش را داشته که اینهمه راه را تا اینجا بیایید ...

  در کنار ساحل چند کلاب و تخت ها و سایه بانهایی برای نشستن و دراز کشیدن و استراحت وجود دارد . همچنین این ساحل مانند تمام ساحلهای دیگر بالی جان میدهد برای موج سواری ...

  اما نکته جذابتر این ساحل ، بام آن است ! برای رفتن به بام ساحل که استخر و رستورانی زیبا و لوکس دارد باید نفری 100 هزار روپیه پرداخت کنید . این استخر زیبا در ارتفاع کمی از ساحل ، لبه دار و رو به دریا با ویوی بسیار دل انگیز به ساحل و آب ولرمش حسابی شما را سر ذوق میاورد .

  در رستوران نیز حین خوردن ناهار می توانید به تماشای موج سواران خستگی ناپذیر دریا بنشینید . قیمتهای رستوران نیز معکولی است ؛ نه خیلی گران و نه خیلی ارزان !

  فاصله زمانی این ساحل با منطقه کوتا حدود یک ساعت با ماشین است و زمان لازم برای بازدید از آن می تواند نصف روز و یا حتی از صبح تا غروب آفتاب باشد !

  ورودی رایگان است اما همانطور که اشاره کردم برای رفتن به بام ساحل باید هزینه آن را پرداخت کنید که شدیدا این امر را به شکا توصیه میکنم . این استخر خیییلی خاص و دلربا است ...
  #جاذبه #جاذبه_شهر #بالی #ساحل #دریم_لند #ساحل_دریم_لند

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ادریس بهرام پور

  احتمالن با شنیدن کلمه و جایی به اسم دودکش جن بلافاصله دوست دارید چمدون رو ببندید و برید ببینید !...

 • هانا صالحی

  واقعا حس مزخرفی داشتم وقتی بعد از ۱۰۰کیلومتر رفتن تو جاده فرعی و گرمای مرداد این به اصطلاح دودکش جن...