Close
رستوران

دبی مارینا

Dubai Marina

Dubai Marina-01.jpg
Dubai Marina-02.jpg
Dubai Marina-03.jpg
Dubai Marina-04.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

دبی مارینا یکی از نواحی شهر دبی در امارات متحده عربی است.  این مکان یک کانال مصنوعی بوده که در طول 3 کیلومتر و در امتداد خط ساحلی خلیج فارس کشیده شده. در سال 2016 دبی مارینا دارای جمعیت 45.395 نفری بوده و گفته می شود با به پایان رسیدن پروژه های ساخت و ساز این جمعیت به 120 هزار نفر خواهد رسید. اکنون  تنها یک فاز از این پروژه پایان یافته است.

نوع جاذبه:
 • تفرجگاه ساحلی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • S.khezri
  نقدها:
  گزارش
  لاکچریترین
  توصیه شده توسط کاربر

  دبی مارینا منطقه ای زیبا در دبی هست که کلی کشتی و قایق های تفریحی دارد، یک آبراهه که در اطرافش برج های آسمان خراش ساخته شده است. در پیاده رو های این منطقه تعداد زیادی رستوران های بین المللی متنوع و کافی شاپ و فروشگاه های متعددی وجود دارد. اگر به این‌ منطقه رفتین پیشنهاد میکنم برنامه های گشت کشتی های کروز و شام داخل کشتی را امتحان کنید و تمام این منطقه را بگردید.در کل این منطقه مکان مناسبی برای گردش و تفریح و انجام مسابقات ورزشی می باشد که زمان بازدید ما هم مسابقات قایق سواری در حال برگزاری بود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نوید مکوندی
  نقدها:
  گزارش
  محل نمایش تجمل
  توصیه شده توسط کاربر

  دبی مارینا از نظر من دقیقا مقابل خور دبی قرار گرفته است . خور دبی فرورفتگی طبیعی آب خلیج فارس در خشکی است که توسط بازارهای قدیمی احاطه شده است . دبی مارینا کانالی مصنوعی به طول سه کیلومتر است که آب خلیج فارس را به خشکی منتقل می کند و در اطراف آن برج های سر به فلک کشیده و همچنین مارینا مال قرار دارد . در اطراف دبی مارینا رستوران های بسیار با کیفیت و گران قرار دارد . و کشتی های تفریحی لاکچری خصوصی در مارینا پهلو گرفته اند . همچنین بیشتر کشتی های تفریحی که به گردشگران خدمات ارائه می دهند در این قسمت می باشند . پیاده روی و یا سوار شدن در کشتی در دبی مارینا به خصوص در هنگام شب و مشاهده اوج تجمل و آسمانخراش های بلند تجریه جالبی خواهد بود .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش
  شیک و لاکچری
  توصیه شده توسط کاربر

  دبی مارینا، منطقه شیک و لوکس دبی هست که پر از ویلاهای قشنگ و قایق ها و کشتی های تفریحیه. وقتی پا به این منطقه می گذاریم، تازه با خودمون فکر می کنیم اگه اینا زندگی می کنن، ما چیکار می کنیم !!! ما با تور VIP گشت شهری مون و سوار بر یک مینی کروز به این منطقه رفتیم. واقعا تمیز و زیبا و قشنگه. به نظرم در سفر به دبی، حتما باید دبی مارینا رو دید و لذت برد

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • میثم .
  نقدها:
  گزارش
  لاکچری ترین منطقه دبی، دبی مارینا
  توصیه شده توسط کاربر

  دبی مارینا یکی از لاکچری ترین مناطق دبی، در واقع کانال مصنوعی آبی است که در محاصره آسمان خراش ها قرار دارد.
  این تفرجگاه ساحلی شامل برج های مسکونی, انواع هتل های لوکس، مراکز خرید، محل پیاده روی، انواع رستوران ها و کافی شاپ ها وبندر گاههای زیبایی است که انواع قایق های کوچک و بزرگ در آنها پهلو گرفته اند.
  عملیات توسعه این مجموعه عظیم با سرعت در حال تکمیل است و ادعا شده است پس از تکمیل به عنوان بزرگترین تفرجگاه ساخته دست بشر در جهان معرفی خواهد شد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • گزارش
  دبی مارینا
  توصیه شده توسط کاربر

  وجود قایق های تفریحی و معماری برج ها و آسمان خراش های دبی مارینا مناظر زیبایی بوجود اورده. برای پیاده روی مکان مناسبی هست و کافه /رستوران های فراوانی در ان منطقه وجود داره. اگر تمایل داشتید ایستگاههای کرایه دوچرخه هم برای این مسیر هست و کرایه برای نیم ساعت 15 درهم بود..
  در سایت دبی مارینا ایستگاههای مربوط به کرایه دوچرخه را میتوانید بیابید
  http://www.dubai-marina.com/

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  دبی مارینا، مرسی دبی!
  توصیه شده توسط کاربر

  دبی مارینا که نام عربی اون "مرسی دبی" هست، یکی از لوکس ترین مناطق دبی هست که در اون یک کانال مصنوعی در امتداد خلیج فارس به طول ۳ کیلومتر کشیده شده. اینجا با الگو گرفتن از منطقه فالکس کریک در ونکوور کانادا ساخته شد. اطراف این کانال برجهای بلند مسکونی و تجاری ساخته شده و همچنین دور تا دور این کانال رو مسیر پیاده روی تشکیل داده که برای پیاده روی صبحگاهی و شب بسیار جذاب هست.
  با توجه به اینکه تفریحات در دبی بسیار هزینه بالایی دارند وجود همچین جاهایی که بدون هزینه میشه بازدید کرد نعمت بزرگی به حساب میاد. پیاده روی در اطراف کانال دبی مارینا رو به هیچ وجه از دست ندید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: