Close
رستوران

معبد اولاواتو

Uluwatu Temple

Uluwatu Temple (2).jpg
Uluwatu Temple (1).jpg
Uluwatu Temple (3).jpg
Uluwatu Temple (4).jpg
Uluwatu Temple (5).jpg
Uluwatu Temple (6).jpg
Uluwatu Temple (7).jpg
Uluwatu Temple (8).jpg
Uluwatu Temple (9).jpg
Uluwatu Temple (11).jpg
Uluwatu Temple (10).jpg
Uluwatu Temple (12).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

اولواتو از دیدنی ترین معابد بالی است که بر فراز صخره مرجانی سیاه رنگ و امواج خروشان اقیانوس هند در جنوبی ترین منطقه بالی واقع است.
اولواتو با مناظر چشم نواز و بسیار زیبایش ،بهترین مکان برای تماشای غروب زیبای خورشید است. این معبد که توسط یکی از راهبان اعظم هندو از جاوای غربی به نام Hyang Dwijendra در قرن 11 بر فراز صخره ای که 90 متر از اقیانوس هند بالاتر است ،بنا شد.
بازدید از این معبد افسانه ای را به هنگام غروب خورشید توصیه مینمائیم. در آن هنگام که خدای دریا آرام آرام درحال بلعیدن خداوندگار خورشید در پس آبهای اقیانوس آرام می باشد تا جهان را به آرامشی وصف ناپذیر بشارت دهد.

نوع جاذبه:
 • اماکن مذهبی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش
  معبدی زیبا
  توصیه شده توسط کاربر

  معبد اولاواتو یکی از معابد بسیار زیبای بالی و از بهترین دیدنیهای جزیره بالی اندونزی است. این معبد در منطقه ای بسیار زیبا و رویایی در جنوبی ترین نقطه بالی و بر فراز صخره مرجانی سیاه رنگی بر فراز امواج خروشان اقیانوس هند واقع گردیده است.

  بازدید از این معبد افسانه ای را به هنگام غروب خورشید توصیه می کنم. در این معبد مثل معابد دیگر بالی از تِکه پارچه ای شبیه شال برای پوشاندن پاها استفاده می شود .

  فاصله زمانی این معبد از میدان کوتا حدود 1 ساعت و مدت زمان مورد نیاز برای بازدید از این معبد نیز حدود 1 الی 2 ساعت می باشد . همچنین هزینه بلیت ورودی برای هر نفر 30 هزار روپیه است .

  #بالی #جاذبه #جاذبه_شهر #معبد #اولاواتو #معبد_اولاواتو

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: