رستوران

پردیس سینمایی چارسو

Charsou Cineplex

Charsou Cineplex (2).jpg
Charsou Cineplex (1).jpg
Charsou Cineplex (3).jpg
Charsou Cineplex (4).jpg
Charsou Cineplex (6).jpg
Charsou Cineplex (5).jpg
Charsou Cineplex (7).jpg
Charsou Cineplex (8).jpg
Charsou Cineplex (9).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

بهترین سینماهای تهران را می‌توانید در پردیس‌های سینمایی پیدا کنید. این سینماها در مجموعه‌ای از فضاهای تفریحی و با سرگرمی‌های متنوع خود، زمانی رویایی را برای علاقمندان به سینما فراهم می‌کنند. حتی اگر قرار است دلِ دوستانی را که علاقه‌ای به تماشای فیلم در سینما ندارند با خود همراه کنید می‌توانید روی پردیس چارسو حساب کنید، چرا که گشت و گذار در فضای رنگ رنگ این پردیس سینمایی، بهانه خوبی است. این پردیس در سال 1393 و به عنوان بخشی از مجتمع بزرگ فرهنگی - تجاری افتتاح شده و اکنون پنج سالن سینما، رستوران، پارکینگ و امکانات رفاهی متنوعی برای ساعات فراغت مردم تهران و حتی دیگر شهرها فراهم کرده است. پارکینگ پردیس سینمایی چارسو که هزار خودرو را در خود جای می‌دهد، آرامش شما را در هنگام تماشای فیلم یا خرید، آن هم در یکی از پر رفت و آمدترین مکان‌های تهران یعنی خیابان جمهوری، تضمین می‌کند. فضایی 3 هزارمتری برای برگزاری گالری‌ها و نمایشگاه‌ها، اجرای نمایش و پرفورمنس در ورودی سینما، در کنار وجود فودکورت و کافی شاپ زیبا و مجلل پردیس، می‌تواند حال و هوای غیرسینمایی پردیس را هم به نمایش بگذارد. آخرین تکنولوژی‌های صوت و تصویر و امکانات ویژه معلولین، این پردیس را برای بسیاری از علاقمندان به سینما و تماشای فیلم در مکانی آرام و دلنشین، ایده‌آل ساخته است.

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید
 • سینما و فیلم

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش

  پردیس سینمایی چارسو از پردیس های استاندارد و باکیفیتی است که چند سالی است باز شده، البته به دلیل قرار گرفتن در خیابان حافظ و رو به روی پاساژ علاءالدین، عملا امکان دسترسی در روزهای وسط هفته وجود ندارد.

  خوشبختانه پارکینگ بزرگ و مجهزی دارد. طبقه های اول که نمایندگی های موبایل هستند. یک طبقه فودکورت هست که شامل سه چهارتا قست فود و کافه و یک رستوران ایرانی می شود.

  طبقه ی بالاتر فضای جالب و سینمایی دارد و اغلب اوقات ایونت های سینمایی و مراسم اکران هم در آن برگزار می شود که البته برای ما به عنوان مراجعه کننده های عادی فقط بدی داشته و آن اینکه تنها کافه ی آن طبقه مشغول سرویس دادن به ایونت می شود و جالب اینجاست که نوشیدنی و خوراکی را از طبقه ی فودکورت نمی توان به این طبقه آورد! سالن های اصلی هم طبقه ی بالاتر هستند که واقعا کیفیت سالن و صندلی و صدا عالیست.


  اما دلیلی که باعث شده ما دیگر هیچ وقت به این پردیس برنگردیم یک حرکت خنده دار و غیرمنطقی است که هیچ دلیلی پشتش نیست جز آزار دادن مردم ! و آن این است که یک نگهبان جلوی پله برقی منتهی به طبقه ی آخر (سالن های سینما) گذاشته اند که جلوی ورود مردم را تا ۵ دقیقه مانده به شروع چند سانس بگیرد. و همه افراد چند سانس ( شاید حدود ۳۰۰-۴۰۰ نفر) باید صف بکشند و نیم ساعت انتظار بکشند تا در عرض ۵ دقیقه که پله برقی باز شد به سمت طبقه ی بالا هجوم ببرند.

  حالا تصور کنید درصد زیادی را که خارج از نوبت وارد صف می شوند و صدای اعتراض عقبی ها و فضای زشت و زننده ای که مناسب محیط فرهنگی نیست. نگهبان هم این وسط مثل بچه مدرسه ای ها با مردم رفتار می کند. جالب است که اصلا طبقه ی بالاتر هم برای نشستن مردم تا شروع سانسشان طراحی شده و دلیلی ندارد که همه لحظه ی آخر دوان دوان به سمت سالن هایشان بروند.

  واقعا باید به کسی که همچین ایده ای داده گفت که آن لحظه به چه چیزی فکر می کردی چون پیدا کردن یک راه به این سادگی که منجر به اذیت شدن ۴۰۰ آدم، آن هم در هر سانس می شود کار آسانی نیست. ما وقتی دیدیم این حرکت هر بار تکرار می شود، تصمیم گرفتیم هیچ وقت به این سینما برنگردیم و جایی برویم که برای ورود به سالن خفت نکشیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: