Close
رستوران

کرملین در ایزمایلوو

Kremlin in Izmailovo

Kremlin in Izmailovo-02.jpg
Kremlin in Izmailovo-01.jpg
Kremlin in Izmailovo-03.jpg
Kremlin in Izmailovo-04.jpg
Kremlin in Izmailovo-05.jpg
Kremlin in Izmailovo-06.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

یک مرکز فرهنگی و سرگرمی منحصربفرد در ایزمایلوو شهر مسکو که در آن بر هر کس چیزی جذاب وجود دارد. تورهای مختلف، کلاس های آموزشی حرفه ای برای ساخت صنایع دستی روسی، رستوران و چندین کافه در این مکان وجود دارد.

نوع جاذبه:
 • موزه های تخصصی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Majid.m.Lahiji
  نقدها:
  گزارش
  گشتی در بازار سنتی ایزمایلوفسکی
  توصیه شده توسط کاربر

  بهترین راه ها برای درک مردم بومی یک منطقه، بازدید از بازار سنتی آنجاست، تصمیم گرفتیم به بازار سنتی ایزمایلوفسکی برویم. جایی که نتنها برای توریستها جذاب است بلکه روسها هم به دلیل تنوع جنسو قیمت مناسب، به این بازار می آیند.

  برای رفتن به این بازار از هر جای مسکو که باشید کافیست اسم پارک ایزمایلوفسکی را در مپز-می سرچ کنید تا تمامی مسیرهای مترو را برایتان نمایش دهد و بی دردسر به مقصد برسید. وارد بازار که شدیم نزدیک به ظهر بود و بساط رستورانهای تاجیک با آن کبابهای بینظیرشان داغ بود. از جلوی دکه هایشان که رد میشدیم، از چهره ی ما میفهمیدند که ایرانی هستیم، به فارسی نوروز را تبریک میگفتند و با لهجه ی شیرینشان ما را دعوت میکردن تا از کبابهایشان تست کنیم. انصافا چنان بویی فضای بازار را گرفته بود که ناخواسته به آن سمت کشیده میشدی. از بازار برایتان بگویم، هر سوغاتی که بخواهید میتوانید اینجا پیدا کنید، از ماتروشکا تا پالتو پوستهای واقعی روباه و حتی گرگ و سمور، قیمتهایی بسیار مناسب و باورنکردنی. به طور کلی من و همسرجان اهل خرید نیستیم و هیچوقت خرید را توصیه نمیکنیم ولی برای خرید سوغاتی، سرزدین به این بازار را از دست ندهید. خدا نکند که یکی از فروشنده ها به شما گیر بدهد، تا جنسش را به شما نفروشد ول کن ماجرا نیست. اشتباهی مرتکب شدم و دستی به یکی از کلاه های پوست روباه زدم و چنان سماجتی کرد که آن کلاه را بخرم ولی نمیدانست که من از او سرسخت تر هستم.

  چند مگنت و جوراب پشمی خریدیم و با  اشتیاق برای خوردن کبابهایی که بویش تا آنسوی بازار هم می آمد به سمت آن غرفه های خوشمزه ی اول بازار حرکت کردیم. کبابهای مختلفی برای سفارش دادن وجود داشت ، از شیشلیک تا جوجه و ماهی و قارچ. ششلیکی سفارش دادیم و با نانی تازه نوش کردیم. فضای داخلی رستوران شیک نبود ولی مرا یاد فیلمهایی می انداخت که یک کلبه ی چوبی با هیزمی که در گوشه ای از اتاق در حال سوختن و در آن سرما، پناهگاه رهگذران است. قیمت ناهار  700 روبل شد که به نظرم قیمت خیلی معقولی بود که اگر در کافه پوشکین چنین غذایی میخوردیم قطعا باید بالای 3000 روبل می پرداختیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  کرملین ایزمایلوو
  توصیه شده توسط کاربر

  قسمتی از بازار تاریخی و سنتی ایزمایلوف مسکو، کرملین نام دارد. قصری سفید رنگ با مناره هایی رنگارنگ و عقابها ی طلایی و چندین ساختمان چوبی که امروزه به یک مرکز فرهنگی تبدیل شده است و هرکدام از بناهای مجموعه کرملین ایزمایلوف به موزه های مختلف مانند موزه نان وموزه اسباب بازی عامیانه، موزه دریانوردی و... تبدیل شده است. موزه های این مجموعه به نمایش گوشه هایی از زندگی قدیمی وسنتی مردم روسیه می‌پردازد. بهترین راه رسیدن به این مجموعه ایستگاه مترو پارتیزانسکایا است. پس از طی قسمت ورودی بازار به تعدادی پله می‌رسید که بالا رفتن از پله ها به کرملین ایزمایلوف خواهید رسید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ادریس بهرام پور
  نقدها:
  گزارش
  کرملین چوبی مسکو !
  توصیه شده توسط کاربر

  کرملین ایزمائیلوف مجموعه ای از بناهای بسیار زیبا و رنگارنگ دقیقا در مرکز بازار ایزمائیلوف در شمال شرق مسکو است.
  تقریبا هر جایی در روسیه و هر شهری برای خودش کرملینی دارد که در مرکز آن قرار گرفته است و این بازار نیز چنین است.
  کلیسای چوبی سنت نیکولاس در مرکز آن شاخص ترین و زیباترین بنای موجود در کرملین اسماعیلوف است. موزه نان, موزه انیمیشن و موزه آبمیوه های سنتی روسی از جمله دیدنی های این مجموعه است. کارگاره های آهنگری نجاری و غیره برای کودکان و غرفه های فروش غذا و دمنوش های سنتی اینجا رو به جذاب ترین بخش بازار ایزمائیلوف بدل کرده است. راستی اینجا لوکیشن بسیار جالب و زیبا و البته متفاوتی برای عکاسی است, مخصوصا اگر هوا نیمه ابری باشد و حدودای عصر اینجا باشید ! این مجموعه از 10 صبح باز میشود. و نزدیک های ظهر کم کم شلوغ خواهد شد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش
  شکارگاه تزار
  توصیه شده توسط کاربر

  کرملین ایزمایلف استراحتگاه تراز ها در منطقه شکارگاهی ایزمایلف بوده است. مانند اکثریت بناهای روسیه، اینجا هم با رنگ بندی های شاد و زیبا و گنبد های پیازی ساخته شده که دیدن از این مکان خالی از لطف نیست. مخصوصا که بهترین بازار سنتی برای خرید سوغات و صنایع دستی با قیمت مناسب در طبقه پایین این مجموعه قرار دارد و میتوان انواع مگنت، ماتروشکا و سوغات روسیه را از آنجا خرید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  عالي براي خريد نماد هاي روسيه!
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان
  شهر مسکو به خودی خود انقدر جاذبه های دیدنی و رنگارنگ دارد که همواره نام بردن از تک تک آنها کار آسانی نیست. اما یکی از دیدنی ترین مکان هایی که کمتر در مسکو بین ایرانی ها شناخته شده است، منطقه و بخش توریستی Izmaylovo می باشد.
  این بخش که با عنوان Izmailovo Kremlin نیز مشهور است، در کنار هتل 4 ستاره ایی به همین نام واقع شده است. در واقع چنانچه در هتل ایزمایلو اقامت داشته باشین می توانید از این جاذبه زیبا دیدن فرمایید. اگر میدان سرخ، مشهور ترین میدان روسیه شناخته می شود و کاخ کرملین، جاذبه ایی بی بدیل در آن است، در این قسمت نیز کرملینی وجود دارد که به صورت سمبلیک ساخته شده است و کمتر شناخته شده است. این جاذبه در قسمت شمالی شهر مسکو و در کنار برکه Serebryano-Vinogradny واقع شده است.
  در این مکان، جاذبه های دیدنی مسکو به صورت چوبی ساخته شده اند و می توانید به راحتی از آن دیدن کنید. همچنین این مکان بهترین جا برای خرید سوغاتی ها و صنایع دستی و نماد های روسیه است، چرا که قیمتی به مراتب ارزان تر و بهتر به نسبت سایر مکان های روسیه دارد. من خودم نماد های شهر مسکو رو از اینجا و با قیمت یک سوم به نسبت خیابان های مرکزی شهر و اطراف میدان سرخ خریدم که بسیار از این امر راضی بودم. اگر روزی گذرتون به مسکو افتاد، بازدید از این مکان رو فراموش نکنید.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: