Close
رستوران

کرملین در ایزمایلوو

Kremlin in Izmailovo

Kremlin in Izmailovo-02.jpg
Kremlin in Izmailovo-01.jpg
Kremlin in Izmailovo-03.jpg
Kremlin in Izmailovo-04.jpg
Kremlin in Izmailovo-05.jpg
Kremlin in Izmailovo-06.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

یک مرکز فرهنگی و سرگرمی منحصربفرد در ایزمایلوو شهر مسکو که در آن بر هر کس چیزی جذاب وجود دارد. تورهای مختلف، کلاس های آموزشی حرفه ای برای ساخت صنایع دستی روسی، رستوران و چندین کافه در این مکان وجود دارد.

نوع جاذبه:
 • موزه های تخصصی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  کرملین ایزمایلوو
  توصیه شده توسط کاربر

  قسمتی از بازار تاریخی و سنتی ایزمایلوف مسکو، کرملین نام دارد. قصری سفید رنگ با مناره هایی رنگارنگ و عقابها ی طلایی و چندین ساختمان چوبی که امروزه به یک مرکز فرهنگی تبدیل شده است و هرکدام از بناهای مجموعه کرملین ایزمایلوف به موزه های مختلف مانند موزه نان وموزه اسباب بازی عامیانه، موزه دریانوردی و... تبدیل شده است. موزه های این مجموعه به نمایش گوشه هایی از زندگی قدیمی وسنتی مردم روسیه می‌پردازد. بهترین راه رسیدن به این مجموعه ایستگاه مترو پارتیزانسکایا است. پس از طی قسمت ورودی بازار به تعدادی پله می‌رسید که بالا رفتن از پله ها به کرملین ایزمایلوف خواهید رسید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ادریس بهرام پور
  نقدها:
  گزارش
  کرملین چوبی مسکو !
  توصیه شده توسط کاربر

  کرملین ایزمائیلوف مجموعه ای از بناهای بسیار زیبا و رنگارنگ دقیقا در مرکز بازار ایزمائیلوف در شمال شرق مسکو است.
  تقریبا هر جایی در روسیه و هر شهری برای خودش کرملینی دارد که در مرکز آن قرار گرفته است و این بازار نیز چنین است.
  کلیسای چوبی سنت نیکولاس در مرکز آن شاخص ترین و زیباترین بنای موجود در کرملین اسماعیلوف است. موزه نان, موزه انیمیشن و موزه آبمیوه های سنتی روسی از جمله دیدنی های این مجموعه است. کارگاره های آهنگری نجاری و غیره برای کودکان و غرفه های فروش غذا و دمنوش های سنتی اینجا رو به جذاب ترین بخش بازار ایزمائیلوف بدل کرده است. راستی اینجا لوکیشن بسیار جالب و زیبا و البته متفاوتی برای عکاسی است, مخصوصا اگر هوا نیمه ابری باشد و حدودای عصر اینجا باشید ! این مجموعه از 10 صبح باز میشود. و نزدیک های ظهر کم کم شلوغ خواهد شد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش
  شکارگاه تزار
  توصیه شده توسط کاربر

  کرملین ایزمایلف استراحتگاه تراز ها در منطقه شکارگاهی ایزمایلف بوده است. مانند اکثریت بناهای روسیه، اینجا هم با رنگ بندی های شاد و زیبا و گنبد های پیازی ساخته شده که دیدن از این مکان خالی از لطف نیست. مخصوصا که بهترین بازار سنتی برای خرید سوغات و صنایع دستی با قیمت مناسب در طبقه پایین این مجموعه قرار دارد و میتوان انواع مگنت، ماتروشکا و سوغات روسیه را از آنجا خرید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  عالي براي خريد نماد هاي روسيه!
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان
  شهر مسکو به خودی خود انقدر جاذبه های دیدنی و رنگارنگ دارد که همواره نام بردن از تک تک آنها کار آسانی نیست. اما یکی از دیدنی ترین مکان هایی که کمتر در مسکو بین ایرانی ها شناخته شده است، منطقه و بخش توریستی Izmaylovo می باشد.
  این بخش که با عنوان Izmailovo Kremlin نیز مشهور است، در کنار هتل 4 ستاره ایی به همین نام واقع شده است. در واقع چنانچه در هتل ایزمایلو اقامت داشته باشین می توانید از این جاذبه زیبا دیدن فرمایید. اگر میدان سرخ، مشهور ترین میدان روسیه شناخته می شود و کاخ کرملین، جاذبه ایی بی بدیل در آن است، در این قسمت نیز کرملینی وجود دارد که به صورت سمبلیک ساخته شده است و کمتر شناخته شده است. این جاذبه در قسمت شمالی شهر مسکو و در کنار برکه Serebryano-Vinogradny واقع شده است.
  در این مکان، جاذبه های دیدنی مسکو به صورت چوبی ساخته شده اند و می توانید به راحتی از آن دیدن کنید. همچنین این مکان بهترین جا برای خرید سوغاتی ها و صنایع دستی و نماد های روسیه است، چرا که قیمتی به مراتب ارزان تر و بهتر به نسبت سایر مکان های روسیه دارد. من خودم نماد های شهر مسکو رو از اینجا و با قیمت یک سوم به نسبت خیابان های مرکزی شهر و اطراف میدان سرخ خریدم که بسیار از این امر راضی بودم. اگر روزی گذرتون به مسکو افتاد، بازدید از این مکان رو فراموش نکنید.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: