Close
رستوران

آبشار کشیت

Keshit Waterfall

keshit-waterfall-3.jpg
keshit.jpg
keshit-waterfall-4.jpg
keshit-waterfall-10.jpg
Keshit Waterfall.JPG
Keshit Waterfall.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

آبشار کشیت یکی از آبشارهای بی نظیر و زیباست که در بخش گلباف شهرستان کرمان واقع شده. این آبشار فضایی انتزاعی رو برای بیننده ایجاد می کنه که باورش بسیار سخته. آب از دیواره های دره می جوشه و نمونه های خاصی از سرخس ها و گل سنگ در اطراف این دره رشد کرده. این دره که در بخش غربی روستا واقع شده، مسیر قدیمی جریان آب کویر بوده. این آبشار حوضچه ای طبیعی و بزرگ رو به وجود آورده که 600 متر مربع وسعت داره و مردم محلی اعتقاد دارند که عمق این حوضچه که به دلیل ریزش آبشارها ایجاد شده، تا کنون مشخص نشده. حوضچه دریاچه بسیار عمیقه و تاکنون اقدامی در راستای تعیین عمق آن صورت نگرفته.

نوع جاذبه:
 • آبشار

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند پریسا
  نقدها:
  گزارش
  آبشار کشیت
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی دیگر از جاذبه های گلباف روستای کشیت هست که این روستا تصویر هوایی از آن شبیه درخت هست.وقتی ک در دل کویر آبشار وجود داره قطعا ارزش دیدن رو داره و شما میتونین در کنار آبشار لذت شتر سواری رو تجربه کنید وقتی که در طول رودخانه با ماشین میرین در نهایت با خانه قلعه قدیمی کشیت رو ب رو میشین که بسیار زیبا هستن که ارزش بازدید از نزدیک رو دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند سعیده قاسم پور
  نقدها:
  گزارش
  آبشار کشیت
  توصیه شده توسط کاربر

  در دل کویر و بعد از گذشتن از جاده پرپیچ وخم در امتداد مسیر شهداد به روستای کشیت رسیدیم و بعد از اینکه دیدیم منطقه کاملا خشک و بی آب و علفه ،فکر کردیم که اشتباه اومدیم از یکی که با شتر همون حوالی میچرخید پرسیدیم و فهمیدیم که بالای آبشار زیبای این روستا هستیم.امکان رفتن به پایین آبشار به سختی وجود داره.ولی زیباییش شگفت انگیزه و از دیدنش سیر نمیشید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  دره کشیت
  توصیه شده توسط کاربر

  آبشار کشیت (Keshit) یکی از زیباترین آبشارهای استان کرمان در دل کویر لوت و در دره کشیت واقع شده است.
  دره کشیت با طول تقریبی ۳ کیلومتر پر از درختان نخل و آبشارهای کوچک و بزرگی است که به داخل دره جریان دارد و از به هم پیوستن این آب ها در چندین دره، رودخانه ای تشکیل می گردد. این منطقه مثل بهشتی داخل دشت بزرگ خشک بی آب و علفه.
  آدرس : روستای کشیت در فاصله تقریبی ۱۷۰ کیلومتری از کرمان قرار داره، برای رسیدن به کشیت ابتدا باید ۸۵ کیلومتر از کرمان به سوی بم حرکت کنید بعد از ایست بازرسی راین (دو راهی راین) باید به سمت گلبافت حرکت کنید نرسیده به گلبافت سر دوراهی تابلویی وجود داره که شما رو به سمت جاده ی سمت راست هدایت میکنه، پس از طی تقریبا ۸۵ کیلومتر به روستای کشیت می رسید

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • گزارش
  آبشار کشیت گلباف
  توصیه شده توسط کاربر

  این آبشار بسیار زیبا در نقطه ایست که فکرش را هم نمیکنید در دل کویر لوت.در حدود۱۸۰کیلومتری کرمان کویر شمارا به میهمانی دعوت می کند تا چشم کار می‌کند کویر است که ناگاه پایین پایت دره ای عمیق سرسبز و زیبا خودنمایی میکند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: