Close
رستوران

اسکله امینونو

Eminonu Pier

Eminonu Pier (1).jpg
Eminonu Pier (2).jpg
Eminonu Pier (3).jpg
Eminonu Pier (4).jpg
Eminonu Pier (5).jpg
Eminonu Pier (6).jpg
Eminonu Pier (7).jpg
Eminonu Pier (8).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • اسکله ها و بندر های تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Mahsa
  نقدها:
  گزارش
  اسکله امین اونی
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله امین اونو جایی هست که بیشتر تورهای دریایی و برای رفتن به جزیره ها ازونجا میشه رفت .برای رفتن به امین اونو از هتلمان که در میدان تقسیم بود ابتدا سوار فولیکولار شده و بعد در ایستگاه کاپاتاش پیاده میشدیم و بعد سوار تراموار شده و در ایستگاه امین اونو پیاده میشدم اسکله فوق العاده زیبا و بی نظیری هست که در آنجا کنار اسکله ماهی گیری میکردند و ساندویچ های ماهی کباب شده میفروختن .بازار ادویه استانبول هم دقیقا آنجا قرار داشت که میتونید ازآنجا هم دیدن کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش
  اسکله امینونو
  توصیه شده توسط کاربر

  منطقه امینونو به دلیل قرار گیری در مجاورت ساحل تنگه بسفر و اسکله امینونو یکی از پر ترددترین قسمتهای استانبول است.دسترسی به این منطقه با تمامی وسیله های حمل و نقل، از کشتی گرفته تا تراموا امکان دارد. اسکله امینونو به نقاط زیادی در سواحل استانبول کشتی دارد به همین دلیل همیشه شلوغ است.در کناره اسکله نیمکتهایی سنگی برای نشستن است و دید خوبی به تنگه و کشتیهای در حال حرکت دارد. پل گالاتا دقیقا در سمت چپ اسکله است و ماهیگیرانی که درحال صید هستند میبینید.پایین پل هم رستورانهایی که به صورت تخصصی غذای دریایی سرو میکنند قرار دارند.این منطقه حتی در شبها سرزنده است و از مقاصد توریستها محسوب میشود.تراموا دقیقا در مقابل اسکله ایستگاه دارد.در سمت دیگر پل گالاتا هم ایستگاه اتوبوسهاست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Mohammad Shams
  نقدها:
  گزارش
  اسکله امین‌اونو
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله اِمین‌اونو مهم ترین اسکله شهر استانبول برای سفرهای دریایی درون شهری است. از این اسکله سرویس های منظم کشتی به مناطق مختلف استانبول مثل محله های کادیکوی و اسکودار در بخش آسیایی و همچنین جزایر پرنس حرکت میکند.همچنین این اسکله یکی از نقاط پر جنب و جوش و بسیار زنده در شهر استانبول و بهترین مکان برای خوردن ساندویچ ماهی است.

  بازار ادویه یا Misir Çarşisi روبروی این اسکله قرار دارد. همچنین اسکله امین‌اونو دید بسیار خوبی به مسجد زیبای سلیمانیه و برج گالاتا دارد.

  توی سفر به استانبول حتما به اسکله امین‌اونو بیاید و از زیبایی، جنب و جوش اطراف اسکله لذت ببرید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش
  اسکله امینونو
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از نقاط استراتژیک شهر استانبول برای گردشگران است. حدفاصل منطقه سلطان احمد و تاکسیم(برای ایرانیها)، ایستگاه های مترو و ترموا و اسکله های متعدد کشتی برای رفت به نقاط مختلف استانبول و در نهایت نزدیکی به پل گالاتا از دلایل اهمیت این اسکله هستند. در نزدیکی این اسکله نیمکت هایی نصب شده که در طول روز و شب میتوان با نشستن بر روی آنها منظره زیبای دریا، پل گالاتا و برج گالاتا و شهر زیبای استانبول را تماشا کرد و لذت برد و خسته نشد. اگر علاقه مند به ماهیگیری هستید هم اینجا پاتوق ماهیگیری است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • محمد جعفری
  نقدها:
  گزارش
  اسکله زیبای امینونو
  توصیه شده توسط کاربر

  اگر قصد دارید یه پلوماهی خوشمزه و تازه نوش جان کنید و از غروب زیبای استانبول لذت ببرید، بهترین مکان اسکله امینونو است‌. هتل ما در انتهای خیابان استقلال قرار داشت و این شانس را داشتیم با دقایقی پیاده روی به اسکله برسیم و بتوانیم غروب های زیبای امینونو را تماشا کنیم. در زیر پل رستورانهای زیادی قرار دارند که می توانید انواع غذاهای دریایی را سفارش دهید. راستش نوع طبخ برنج در استانبول چندان برای ما دلچسب نبود ولی خوردن غذا در این رستورانها تجربه لذت بخشی میتونه باشه. قیمت غذاها کمی گرونه و در غالب منوها قیمتهایی بیشتر از ۵۰-۴۰ لیر مشاهده خواهید کرد. دیدن افراد زیادی که سطل به دست و قلاب در آب در بالای پل مشغول ماهی گیری هستند هم منظره جالبی پدید آورده است. چند لنج در کنار ساحل آرام گرفته اند و تبدیل به رستوران شده اند که نور پردازی زیبای آنها از دور به چشم می آید. در کنار همه زیبائی های اسکله، حضور فعال کلاهبرداران گرامی!! هم در اسکله قابل توجه است! اگر لحظه ای غفلت کنید؛ یا ادکلن قلابی به شما خواهند انداخت و یا با ترفندهای دیگر شما را نقره داغ میکنند!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Elin
  نقدها:
  گزارش
  اسکله امینونو
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از اسکله های مهم استانبول، اسکله امینونو می باشد که نام یکی از سرداران آتاتورک را بر آن نهاده اند، در این اسکله میتوان با تهیه بلیط، از تور بسفر استفاده کرد، همچینین بازار ادویه که در نزدیکی این اسکله هست مناسب خرید انواع لکوم و ادویه می باشد، همچینین دو رستوران که در قالب کشتی به سرو غذا می پردازند دراین اسکله موجود است که بیشتر غذای دریایی سرو می کنند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مهين شاعري
  نقدها:
  گزارش
  اسكله امينونو
  توصیه شده توسط کاربر

  پس از گشتى كه ازبازار مصريها(ادويه)زديم چون ازقبل اززيبايي اسكله وساندويچ ماهى شنيده بودم بطرف اسكله رفتيم ،درصف طولانى ساندويچ ماهى ايستاديم،قايقهاى كوچكى كه باتزيينهاى زيبا ثابت بودندبه مشتريها ماهى تازه سرخ شده ساندويچى ميدادند .بنظرم باتوجه به اينكه طعم خوب وخوشمزه بودبه نسبت ارزان بود ،وهمچنين براى گشتى دردريا كشتيهايي هستندكه ارزان به مسافران سرويس ميدن. به دوستان پيشنهاد ميكنم اگرسفرى به استانبول داشتن حتما سرى به اين اسكله بزنن.#تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش
  اسكله امينونو در استانبول
  توصیه شده توسط کاربر

  يكي از جاهايي كه در استانبول با تمام وجودم به ان علاقه مند شدم اسكله امينونو بود. احتمالا اسم ساندويچ هاي ماهي استانبول به گوشتان خورده است، بهترين جايي كه ميتوانيد ساندويچ هاي ماهي و غذاهاي دريايي را تجربه كنيد رستوران هاي اين اسكله است.
  دورتادور اسكله ماهيگيران در حال ماهيگيري هستند.
  اگر بخواهيد براي تورهاي قايق و كشتي هم اقدام كنيد با قيمت كاملا مناسب تعداد زيادي قايق و كشتي انجا وجود دارد.
  پيشنهاد ميكنم حتما از اين منطقه ديدن كنيد و ساندويچ ماهي و تور قايق يا كشتي را تجربه كنيد.
  #تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: