Close
رستوران

منطقه آلسانکک

Alsancak Area

Alsancak Area (1).jpeg
Alsancak Area (1).jpg
Alsancak Area (2).jpg
Alsancak Area (3).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

آلسانکک بخش بزرگی از شهر ازمیر را به خود اختصاص داده است. این منطقه در مرز بین کوناک و مرکز تاریخی شهر قرار دارد.

نوع جاذبه:
 • محله ها
 • سایر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Reza
  نقدها:
  گزارش
  منطقه ای توریستی و فوق العاده
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. ازمیر شهر بسیار زیبایی هستش که به استانبول کوچک مشهوره. یکی از بهترین و توریستی ترین مناطق این شهر میدان جمهوریت و اطراف آن است که منطقه آلسانکک (Alsancak) را تشکیل می دهند. ما تمام این منطقه رو چندین مرتبه گشت زدیم. خیابان Sezer dogan که یکی از خیابانهای معروف این منطقه هستش که پاتوق غرفه های کتابفروشی و مملو از توریست بود و درختان نخل بلند و منظم این منطقه رو زیباتر کرده بود. همچنین ساحل این منطقه دارای پیاده رو و پیست دوچرخه سواری سراسری ازمیر هستش که به موازات دریا کشیده شده است. این منطقه مملو از رستوران و کافه بار هستش و هرچقدر قدم میزدیم اصلا احساس خستگی نمی کردیم. شبها هم در کافه بارها و رستورانهای ساحلی موسیقی آرام و زنده ای پخش میشد که واقعا لذتبخش بود. اگر در ازمیر خواستید اقامت داشته باشید پیشنهاد می کنم در این منطقه هتل انتخاب کنید و لذتشو ببرید. گرچه یه مقدار گرونتره. اینجا تا حدودی مثل تکسیم استانبول می مونه، اما خلوت تر و دنج تر.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Mohammad Shams
  نقدها:
  گزارش
  سوگی یولو
  توصیه شده توسط کاربر

  سِوگی یولو به معنی مسیر عشق یکی از زیبا ترین خیابان های شهر ازمیر است که در محله آلسانجاک و در نزدیکی میدان جمهوریت و اسکله پاساپورت واقع شده و محل بسیار مناسبی برای پیاده روی می‌باشد.

  این خیابان زیبا با درختان نخل در دو طرف آن مزین شده و دو طرف آن کافه ها، رستوران ها و فروشگاه های مختلفی قرار دارند.

  در بخشی از کف این خیابان ستاره های سنگی قرار دارد که انسان را به یاد پیاده رو مشاهیر هالیوود می‌اندازد.

  در قسمت انتهایی این خیابان تعداد زیادی فروشگاه و غرفه کتاب فروشی وجود دارد که کتاب های به زبان ترکی را با قیمت مناسبی به فروش می‌رسانند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  پياده راهي خاص و آرامش بخش
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان
  منطقه Alsancak در شهر ازمیر یکی از دیدنی ترین جاهای این شهر است. اسکله Alsancak نیز در این منطقه واقع شده است و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. اما آنچه این مکان را دیدنی تر می کند، پیاده راه ساحلی معروف ازمیر است که در کنار دریا واقع شده است. در این پیاده راه، در نهایت آرامش می توانید قدم بزنید، ماهیگیری کنید، روی چمن ها بنشینیدو استراحت کنید. اینجا پراست از کافه رستوران های مختلف که هر نوع نیازی را برآورده می سازند. همچنین یکی از نماد های مشهور نوشته شهر ازمیر نیز در این مکان واقع است. Alsancak در امتداد قسمت تاریخی شهر ازمیر یعنی میدان ساعت و کوناک و بعد از اسکله کوناک به طول تقریبا 3 کیلومتر کشیده شده است که بسیار دیدنی است.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: