Close
رستوران

گرند بازار (کوش آداسی)

Grand Bazaar

Grand Bazaar (1).jpg
Grand Bazaar (2).jpg
Grand Bazaar (3).jpg
Grand Bazaar (4).jpg
Grand Bazaar (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Mohammad Shams
  نقدها:
  گزارش

  بازار بزرگ یا گرند بازار در قسمت مرکزی شهر کوش آداسی و در نزدیکی جزیره کبوتر و برج ساعت قرار دارد. این بازار شامل دو بخش اصلی گرند بازار و بازار اورینت است و دارای تعداد زیادی فروشگاه شامل مغازه های فروش لباس، طلا، ساعت، خوراکی و...می‌باشد.

  در طول بازدید و قدم زدن در بازار، فروشنده های مختلفی رو می‌بینید که جلو مغازه هاشون ایستادن و دائما سر صحبت رو باهاتون باز میکنن و شما رو به بازدید و خرید از اجناسشون دعوت میکنند.

  نکته مهمی که باید بهش توجه کنید اینه که من در طول اقامتم چند بار که به این بازار سر زدم، تعداد زیادی از مغازه های بازار به دلایل نا معلومی تعطیل بودن! پس توصیه میکنم وقت زیادی برای این بازار نذارید و خریدتون رو از جاهای دیگه مثل بلوار اینونو انجام بدین.

  برای دسترسی به گرند بازار می‌تونید سوار دلموش های شماره 5 یا 10 بشید و جلو بازار پیاده بشید. کرایه هر نفر با این دلموش ها 3.25 لیر میشه.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Reza
  نقدها:
  گزارش
  بازاری جذاب، بسیار زیبا و تمیز
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. وقتی به میدان اصلی کوش آداسی برسید این بازار که تعداد زیادی ورودی داره رو خواهید دید. این بازار شامل تعداد زیادی مسیرهای متقاطع هست که همگی سنگ فرش شده و در دو طرف تمام مسیرها فروشگاههای پوشاک، رستوران، کافی شاپ و ... دیده میشه. به سبب زیبایی و حال و هوای خاصی که داره یکی از بهریتن جاذبه های کوش آداسی محسوب میشه حتی اگر اهل خرید نباشید. رستورانها و کافی شاپهای این منطقه در شب موسیقی زنده دارند و حال و هوای بسیار خوبی دارند. اکثر برندهای ترکی نظیر کوتون و دیفکتو و ال سی وایکیکی و ... هم در این بازار شعبه دارند. بنده یه دمپایی، یک پیراهن نخی ترک(مارک خاصی نداشت اما جنسش خیلی خوب بود) ، یک تیشرت نخی و یک مایو گرفتم که هنوز که هنوزه داره برام کار می کنه. رستوران کشورهای مختلف نظیر چینی و فرانسوی با دکوراسیون بسیار زیبا در این بازار واقع شده است. حتما در سفر به کوش آداسی خودتون(نه با گشت شهری که وقتش محدوده) با دلموش به این بازار بیاید و لذت ببرید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  بازار قدیمی کوش آداسی
  توصیه شده توسط کاربر

  این بازار با مغازه های قدیمی و کافه هایی با صفا یکی از جاهایی بود که در سفر به کوش آداسی از بازدید اون لذت بردیم. حس و حال خیلی خوبی داشت این بازار. پیشنهاد میکنم حتی اگر قصد خرید ندارید از این بازار زیبا عبور کنید و اگر دوست داشتید در یکی از کافه های اون بنشینید و یک چای کمر باریک ترک نوش جان کنید.


  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • شکوفه.
  نقدها:
  گزارش
  کاپالی چارشی
  توصیه شده توسط کاربر

  کاپالی چارشی نام بازار بزرگ و زیبا و سرپوشیده استانبول است.این بازار در مرکز شهر و در فاصله دو کیلومتری از عمارت سلطان احمد قراردارد.انواع فرش ،چرم،صنایع دستی ،پارچه و ...در آن به فروش میرسد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: