Close
رستوران

سازمان منطقه آزاد انزلی

Anzali Free Zone Organization

Anzali Free Zone Organization (1).jpg
Anzali Free Zone Organization (2).jpg
Anzali Free Zone Organization (3).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • تفرجگاه ساحلی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند ندا
  نقدها:
  گزارش
  سازمان منطقه آزاد انزلی
  توصیه شده توسط کاربر

  سازمان منطقه آزاد انزلی یک مجموعه گردشگری کامل در ۳۰ کیلومتری بندر انزلی است. این مجموعه چندین مرکز خرید. اکواریوم. گیم لند. بولینگ، شهربازی، پارک ساحلی، رستوران و کافی شاپ وجود داره و البته این مجموعه ساحل و تفریحات آبی سواحلی هم وجود داره. مجموعه پارکینگ داره و مشکل پارک نخواهید داشت. برای گشت و گذار در این مجموعه بینظیر یک روز زمان لازمه و مطمئنا راضی بخواهید گشت. مهمترین قسمت این مجموعه آکواریوم بینظیر آن هست که حتما توصیه میشه و قسمتهای گردشگری دیگری هم دارد، که همه به نوع خود جالب هستند. در سفر به بند انزلی رفتن به این مجموعه رو حتما در برنامه خودتون بگذارید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Roja
  نقدها:
  گزارش
  منطقه آزاد انزلی
  توصیه شده توسط کاربر

  در منطقه آزاد انزلی که یه مجموعه کامل شامل پاساژهای خرید، پل بهشت پرندگان، آکواریوم، تفریحات دریایی نظیر جت اسکی، پاراگلایدر و ... ،سینما ۷ بعدی، پارک ساحلی و همینطور رستوران‌های متنوع هستش. قسمتی از فضا هم برای پیاده‌روی طراحی شده که بخاطر نورپردازی که انجام دادند خیلی زیباهست.میتونید یک روز کامل رو در این مجموعه بمانید و لذت ببرید.اینجا فضایی طراحی شده که آلاچیق به همراه باربیکیو داره که میتونید ازش استفاده کنید.
  در مورد خرید لباس هم مغازه های زیادی با لباسهایی با قیمت مناسب هستند که البته خیلی به ندرت پیش میاد که علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت خوبی هم برخوردار باشه.
  ورودی منطقه در روزهای تعطیل رسمی و ۵شنبه و جمعه ۶۰۰۰ تومان و در روزهای دیگه ۳۰۰۰ تومان هست. نکته دیگه اینکه چادر زدن در این مجموعه ممنوع هست و در فصل تابستان از حدود ۱۱ الی ۱۱ونیم شب به بعد ماشینهای امینیتی از مردم میخواهند که کم کم اونجا رو ترک کنند چون تا ۱۲شب بیشتر باز نیست.
  در فصلهایی که مسافر زیاد هست ممکنه برای ورود به این مجموعه نیم ساعت هم با خوردو در صف بمانید ولی جای نگرانی برای پارک خوردرو نیست چون پارکینگ زیادی داره.البته بعضی از خودروها هم بیرون مجموعه پارک میکنند.
  درکل جای فوق العاده خوبی و زیبایی هست که بنظر من هرکسی که به گیلان میره حتما بره و ببینه و لذت ببره.


  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Lahiji_majid
  نقدها:
  گزارش

  بعد از گشت و گذار در بندر کیاشهر به سمت بندر انزلی حرکت کردیم که به فاصله ی حدودا ۱۵ کیلومتری از کیاشهر قرار گرفته.
  این مجتمع که شامل چندین پاساژ و پارکینگ بزرگ است، میتواند ساعتها شما را به خرید و گش و گذار در خود مشغول کند.
  علاوه بر فرصت خرید با قیمتهای مناسب، میتوانید در ساحل این مجتمع هم به تفریحاتی مثل قایق سواری و پاراگلایدر موتوری بپردازید.
  فودکورتهای مجتمع هم از قیمت و کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.
  برای ورود به پارکینگ مجتمع، ۶۰۰۰ تومان به ازای هر خودرو باید پرداخت نمایید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند nazarian
  نقدها:
  گزارش
  منطقه آزاد انزلی
  توصیه شده توسط کاربر

  سازمان منطقه آزاد انزلی تقریبا در ۳۰ کیلومتری بندر انزلی به سمت رشت قرار دارد . منطقه بسیار بزرگی است که در آن پاساژها و مراکز خرید بزرگی را می توان دید .‌پارکینگ رو باز بزرگی در محوطه دارد اما با این وجود زمان زیادی را در باید در صف پارکینگ هدر داد که خسته کننده هم می باشد و به نظر من استفاده از ماشین شخصی منطقی نیست . در منطقه آزاد امکانات سرگرم کننده نیز وجود دارد مانند : آکواریوم ، سالن بیلیارد ، شهر بازی کودکان ، انواع رستوران و فست فود و فود کورت . سمت دیگر منطقه آزاد به دریا منتهی می شود که می توان از زیبایی ساحل آنجا نیز بهره برد .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند پروانه کشاورز
  نقدها:
  گزارش

  منطقه آزاد انزلی یه مجموعه واقعا کامل هست که اگه بخوایم همه جاشو بگردیم قشنگ یک روز کامل نیاز داره، این مجموعه شامل جاذبه های زیادی هست شامل: آکواریوم انزلی،۲-۳ تا پاساژ خیلی بزرگ که دوستان از اجناسش راضی بودن ،گیم لند، پل پارک بهشت پرندگان، فودکورت های متنوع و مختلف، رستوران، این مجموعه پارکینگ نسبتا بزرگی داره و معظل جای پارک ماشین و حل کرده، البته یه صحنه نامناسبی که دیدم و به نظرم خیلی نازیبا بود ،ورودی یکی از پاساژها بود که در دست تعمیر بودو قشنگ باید از بین خاک و خل رد میشدیم و این اصلا برای مجموعه قشنگ نبود. چمن کاری زیبایی داخل مجموعه دیده میشد و کلا خیلی خیلی بزرگ بود ،البته ما برای ورود یه نیم ساعتی معطل شدیم و خیلی صف طولانی داشت ولی بعداز ورود شرایط بهتر شد.البته ماشین ما جلوی درب ورودی تسمه پاره کرد و نزدیک به ۳ ساعتی مارو توی یه روز تعطیل عقب انداخت، اگرچه نگهبان مجموعه با ما همکاری کرد و تا جایی که میتونست مارو راهنمایی کرد ولی راننده های تاکسی جلوی درب ،حسابی از خجالت ما که مسافر شهرشون بودیم در اومدند و برای اوردن یه تعمیر کار به محل ۳۰۰ هزار تومان از ما گرفتند و یه خاطره بد از مردم انزلی تو ذهن ما ایجاد کردند. درکل این مجموعه حتما یه روز کامل برای گشتن و دیدن زیباییهاش نیاز داره.درضمن یه سمت مجموعه ساحل دریا بود که ما به علت نداشتن تایم نتونستیم کامل بچرخیم و ببینیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  سازمان منطقه آزاد انزلی
  توصیه شده توسط کاربر

  فاز تجارت و گردشگری انزلی در محیطی بسیار بزرگ در نزدیکی انزلی واقع شده. این مجموعه بزرگ دارای پارکینگ، مرکز خرید، رستوران ، اکواریوم، شهر بازی، بولینگ، پارک، ساحل و تفریحات آبی است. توی این مجموعه کاملا می تونید یک روز بچرخید و از امکاناتش لذت ببرید. به نظر من همه شهر ها باید یه همچنین جاهایی داشته باشند. در سفر به انزلی حتما به این منطقه بروید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Shamim
  نقدها:
  گزارش
  مجتمع تفریحی و خدماتی کاسپین
  توصیه شده توسط کاربر

  این مجموعه شامل قسمت‌های تفریحی نظیر پل بهشت پرندگان، آکواریوم، تفریحات دریایی نظیر جت اسکی، پاراگلایدر و ...، بانجی جامپینگ، غواصی، سینما چند بعدی، پارک ساحلی و ... هستش، همینطور قسمت‌های خدماتی مثل فروشگاه‌ها و رستوران‌هاهم تو این منطقه قرار داره. علاوه بر این قسمت‌ها قسمت‌هایی برای پیاده‌روی طراحی شده که خیلی زیباهستن و قطعا نورپردازی و المان‌های موجود در مسیر و همینطور مجاورت با دریا این پیاده‌روی رو براتون دلچسبتر هم میکنه. قطعا میشه حداقل نیمی از روز رو تو این منطقه سپری کرد. ورودی منطقه در روزهای تعطیل پنج هزار تومان و در روزهای دیگه سه هزار تومان هستش. امنیت منطقه بسیار بالا هست و دارای پارکینگ هم هست، همینطور آلاچیق به همراه باربیکیو هم داره که به راحتی می‌شه به صورت خانوادگی هم از اینجا استفاده کرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند مریم
  نقدها:
  گزارش

  این مجموعه در بلوار شهید فاتحی انزلی واقع شده است و دارای چندین مرکز خرید به نام های مرکز خرید ونوس ،ستاره شمال،کاسپین و تفریحات دریایی وهمچنین بزرگترین مجموعه آکواریوم را داراست محوطه کاملا تمیز و رسیدگی شده است کنار ساحل آلاچیق برای استراحت گردشگران در نظر گرفته شده است رستوران و فست فود وسرویس بهداشتی در هر کدام از مراکز وجود دارد

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Reza
  نقدها:
  گزارش

  سلام. حدود 21 کیلومتر از شرق انزلی که خارج شوید و از یک فرعی عبور نمائید به این منطقه میرسید که در همان ابتدا از شما ورودی دریافت می شود. اینقدر این مجموعه بزرگ است که اگر اولین بار باشد که تشریف میبرید بدون GPS و نرم افزارهای مروبطه ممکن است گم بشوید. این مجوعه شامل پاساژها و مراکز خرید متعدد، شهر بازی، بزرگترین آکواریوم ایران، پل چوبی بهشت پرندگان، فوت کورت و رستورانهای متعدد می باشد که می تونه راحت یک روز کامل شما رو پر کنه. رفتن به این مجموعه و بازدید از آکواریوم، بهشت پرندگان و در صورت تمایل مراکز خرید رو به همه پیشنهاد می کنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ثمین شهرستانی
  نقدها:
  گزارش
  منطقه آزاد انزلی
  توصیه شده توسط کاربر

  منطقه آزاد انزلی در اصل وسعت زیادی است که شامل شهر رشت،انزلی و آستانه اشرفیه میشه،ولی اون چیزی که همه ما به عنوان منطقه آزاد می‌شناسیم یه محوطه نرده کشی شده نزدیک شهر انزلی ،در حاشیه دریاست.
  پیشرفت این منطقه خیلی خوب بوده و هر دفعه که من از اون بازدید کردم ،رو به رشد دیدمش و کم کم داره به معنای واقعی مناطق آزاد و اون چیزی که ما از منطقه آزاد انتظار داریم نزدیک میشه.
  مجتمعهای تجاری مناسب،بازارچه صنایع دستی،ساحل دریای عالی و زیبا(واقعا روی ساحل دریای منطقه آزاد کار کردن و خیلی قشنگ و مناسبه)،رستوران های متعدد و مناسب،امکانات تفریحی مثل مجموعه آکواریوم انزلی،همه و همه از مواردی هست که در سفرتون به استان گیلان میتونه شما رو مجاب به بازدید از این منطقه بکنه

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: