Close
رستوران

شهربازی دریم ورلد

Dream World Amusement Park

Dream World (1).jpg
Dream World (2).jpg
Dream World (4).jpg
Dream World (3).jpg
Dream World (6).jpg
Dream World (5).jpg
Dream World (7).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

شهربازی دریم ورلد مکانی بسیار دوست داشتنی برای کودکان کمتر از 10 سال است.

نوع جاذبه:
 • پارک های آبی
 • مراکز تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش
  یک روز شاد و جذاب در شهربازی
  توصیه شده توسط کاربر

  دریم ورلد یا شهربازی یکی از دیدنی های شهر بانکوک است که ما با تور به اینجا رفتیم. هزینه تور دریم ورلد ۱۰۰۰ بات بود که شامل ترانسفر از هتل به شهربازی و بالعکس، ناهار و استفاده از بازی ها و وسایل داخل مجموعه بود. آقای تبی لیدرمان نقشه شهر بازی را در اختیار ما گذاشت و ساعت ۱۳ را وقت ناهار اعلام کرد. البته تبی در داخل شهر بازی بود، اما ما برای استفاده از وسایل شهر بازی آزاد بودیم و فقط قسمت شهر برفی پولی بود که طبیعتا برای ما که از یک کشور برفی رفته بودیم، جذابیتی نداشت و ما هم از دیدن این بخش منصرف شدیم. دریم ورلد شامل چند بخش اصلی است: دریم ورلد پلازا، دریم گاردن، ادونچر لند و ...
  شهربازی یک تله کابین جذاب داشت که ما چند باری سوارش شدیم! پس از تله کابین وارد خانه ارواح شدیم که سر و صداهای عجیبی در داخل آن به گوش می رسید و بچه ها نیز در داخل آن حسابی ترس خود را به نمایش می گذاشتند، هر چند که من هم در بخش خروجی با دیدن یک آقای ژاپنی که پیراهن سفید پوشیده بود حسابی ترسیدم! سپس سوار کشتی پرنده شدیم که من نمونه کوچکی از آن را در خانه کودک پارک ساعی دیده بودم. اما این کجا و آن کجا! پس از چند بار بالا پایین شدن با سرعت کم، در ادامه مجبور شدیم تا چشمهایمان را ببندیم و فقط منتظر تمام شدن وقت این کشتی شویم ! خلاصه با هر مصیبتی بود پیاده شدیم و یک ساعتی حال مان بد بود. در ادامه سوار قایق های یک نفره شدیم که بیشتر مخصوص بچه ها بود و در قسمت دیگر سوار اتومبیل های آنتیک شدیم که تازه در پایان مسیر فهمیدیم که فرمان چرخاندن ما تاثیری در حرکت آن نداشته است و اتومبیل ها پشت سر هم و بصورت اتوماتیک روی مسیر مخصوص حرکت می کنند! در رودخانه خروشان دوباره سوار قایق شدیم که یکی از جذابترین قسمت های دریم ورلد است. در میانه مسیر، آب از بالا بر سر قایق می ریزد و کسانی که برای خود محافظ پلاستیکی تهیه نکرده اند و از جمله ما، حسابی خیس می شوند!
  منوریل و یک نوع قطار هوایی پر سرعت برنامه بعدی گروه ما بود و حدود ساعت یک بود که برای ناهار به رستوران KFC رفتیم. تبی ترتیب ناهار را داده بود و به ما اعلام کرد که ساعت ۴ باید در درب شهر بازی برای بازگشت آماده باشیم. بعد از ناهار دوباره به گشت خود در داخل شهر بازی ادامه دادیم و سوار قایق های پدالی دونفره در دریاچه شدیم. سپس سوار قطار شدیم که در مسیری به دور شهر بازی می چرخید و و در نهایت حدود ساعت ۵ بعدظهر بود که از شهر بازی خارج و به هتل برگشتیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش
  یه دنیای فانتزی
  توصیه شده توسط کاربر

  دریم ورد، یکی از تم پارک های معروف تایلند هست که در شهر بانکوک قرار داره و معمولا جزو تورهای پیشنهادی تور لیدرهای تایلند هست. البته بدون تور هم خیلی راحت میشه به این پارک یا شهر بازی رفت.
  در ابتدای ورود به این پارک، ماکت هایی از برخی بناهای معروف دنیا قرار داره مثل دیوار چین، اهرام مصر، برج ایفل و غیره. بعد از اون ماکت هایی در موقعیت های مختلف هست که مثلا میتونیم سر مون رو روی بدن یه شخصیت دیگه بزاریم یا با موجودات جالبی که به صورت مجسمه درست کردن، کلی عکس های بامزه بگیریم.
  بعد از این بخش ها، خونه آقا غوله هست!!! همون آقا غوله در داستان جک و لوبیای سحرآمیز. من عاشق این بخش از پارک شدم چون همه چیز در ابعاد غولی بود و ما کوچولو !!
  بعد از این بخش هم کلی بازیهای هیجان انگیز مثل انواع ترن هوایی و تورنادو و ... وجود داره . سرزمین برفی، یکی دیگه از بخش های هیجانی و جالب این پارک هست که یهو از یک هوای گرم و شرجی، میریم تو دمای منفی پنج درجه و برف و یخ... تجربه خیلی خوبیه. البته جلوی ورودی این بخش کاپشن و چکمه هم بهتون میدن و از این بابت نگران نباشید.
  نهار رستوران بین الملل دریم ورد اصلا خوب نبود. ما هیچی نتونستیم بخوریم. چون همه غذاها برای چینی ها بود و بی مزه. برای همین رفتیم به سالن کناری که غذاهای آسیایی بود و در اصل غذای هندی داشت. با اینکه غذاهاش ادویه ای و چرب بودن، ولی خوشمزه تر بود.
  الان قطعا قیمت ورودی پارک تغییر کرده ولی خیلی راحت میتونید قیمت های مختلف بلیط ها رو از سایت این مجموعه ببینید و انتخاب کنید.
  در کل من این تم پارک جالب رو به همه دوستان، چه مجرد و چه زوج و بچه دار، توصیه میکنم. امیدوارم که برید و لذت ببرید. دریم ورد یه دنیای رنگی رنگی و زیباست

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: