Close
رستوران

پارک زیتون

Zeytoon Park

Zeytoon Park (1).jpg
Zeytoon Park (2).jpg
Zeytoon Park (3).jpg
Zeytoon Park (4).jpg
Zeytoon Park (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • پارک تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • غزاله آشتیانی
  نقدها:
  گزارش
  پارک ساحلی زیتون
  توصیه شده توسط کاربر

  پارک زیتون یه پارک ساحلی بسیار زیبا و تمیزه. با فاصله کم درخت های نخل بلند و آلاچیق داره. از نظر امنیت هم شرایط خیلی خوبی داره و مرتب پلیس ها با موتور در حال گشت زنی هستند و خیلی از هموطنامون که میخوان چادر بزنن، پارک زیتونو انتخاب میکنن. زمین ورزش و رستوران و سرویس بهداشتی هم در پارک قرار داره. این پارک در فاصله ده دقیقه (پیاده) از مرکز خرید سیتی سنتر قشم قرار داره.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • S.khezri
  نقدها:
  گزارش
  پاركي ساحلي و زيبا
  توصیه شده توسط کاربر

  يكي از پارك هاي معروف و ديدني جزيره قشم پارك ساحلي زيتون مي باشد. اين پارك در دو كيلومتري جاده ساحلي جنوبي قرار دارد و نمايي زيبا از دريا قابل مشاهده است. از جمله امكانات اين پارك ميتوان به زمين هاي ورزشي و انواع رستوران هاي دريايي اشاره كرد. انواع محصولات صنايع دستي هم در داخل پارك به فروش مي رسد كه براي خريد سوغات گزينه هاي مناسبي هستند. در اين پارك ميتوان از اجراي موسيقي زنده سنتي هم لذت برد. ساحل زيبايي دارد فقط در ايام عيد خيلي شلوغ ميشود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • شکوفه.
  نقدها:
  گزارش
  پارک زیتون قشم
  توصیه شده توسط کاربر

  پارک زیتون در شهر زیبای قشم واقع شده است.این پارک در نزدیکی سیتی سنتر واقع شده است و به دریا تقریبا نزدیک است.معمولا افراد برای استفاده از موسیقی سنتی ویا خوردن شام در کافه شبهای طلایی باید از پارک زیتون گذر کنند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: