Close

پارک بوجه

Bouje Park
4.7
(از 3 نقد و بررسی)
Bouje Park.jpeg

درباره پارک بوجه

نوع جاذبه
مراکز تفریحی
موقعیت
خمین
پیشنهاد کاربران
%100 از 3 رای
رتبه در خمین
2 از 8 جاذبه
این مسافت به صورت خط مستقیم در نظر گرفته شده است

اطراف پارک بوجه

رستوران های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
هتل های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
جاذبه های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
مراکز مهم شهر
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
comment icon
افزودن نقد و بررسی
نوشتن نقد و بررسی
camera icon
افزودن تصویر
افزودن تصویر
مرتب سازی براساس:
پروانه کشاورز
نوشته شده در 3 اردیبهشت 1400
report-icon گزارش

پارک بوجه یکی از جاذبه های دیدنی شهرستان خمین است و در کنار کوه بوجه قرار دارد. این پارک جنگلی شامل امکاناتی از جمله مسیر پیاده روی، وسایل بدنسازی ونرمش، شهربازی، سرویس بهداشتی و آلاچیق برای استراحت و پیکنیک است. منظره شهر خمین از این پارک، بسیار دیدنی و زیباست و به اینجا بام خمین هم گفته میشود. در واقع دامنه کوه بوجه، با درختان و گلهای زیبا و چندین حوضچه و آبنما، به شکل زیبایی فضا سازی شده که در نهایت پارک بوجه طراحی و آماده استفاده مردم شده است. این پارک جنگلی بسیار سرسبزو دیدنی است و مجسمه عقاب روی صخره، از دیدنی های پارک و به نوعی نماد پارک هم محسوب میشود. گلکاری زیبایی در پارک دیده میشود و گلدانهای سنگی زیادی در گوشه گوشه آن، قرار دارد. برای بالا رفتن از کوه نه چندان بزرگ بوجه، میتوان از پله های پارک هم استفاده کرد.

بیشتر
امتیاز کل
4
shahrzad
نوشته شده در 17 خرداد 1398
report-icon گزارش

پارک بوجه یکی از پارکهای زیبای شهر خمین است که درکنار کوه بوجه ودر محیطی ساکت وتمیز قرار دارد. که با آب نماها ومجسمه های حیوانات وحوض های زیاد درفضای سرسبز و پرگل وقشنگ موردتوجه مسافران وساکنان این شهر است.

بیشتر
امتیاز کل
5
شکوفه.
نوشته شده در 14 خرداد 1398
report-icon گزارش

پارک تفریحی بوجه در شهرستان خمین استان مرکزی قرار دارد.این مجموعه تفریحی در بلوار شهید بهشتی شرقی و در خیابان کوه بوجه قرار گرفته.ابتدای خیابان با پارک جنگلی شروع میشود که به صورت سراشیبی به پایه کوه بوجه و شهر بازی و آبنمای بوجه میرسد.این ناحیه را میتوان بام خمین هم گفت چرا که وقتی به این پارک میرسید کل شهر خمین زیر پایتان است.معمولا مسافرانی که مقصدشان محلات، گلپایگان،خوانسار،اراک و الیگودرز است سر راه برای صرف یک نوشیدنی و کمی استراحت سری هم به اینجا میزنند.البته رفتن به بوجه حس خوبی دارد.چرا که از یکطرف سایه درختان و آبنمای زیبا و چندین حوض پلکانی و وسایل بازی و از طرف دیگر امکان کوهنوردی در کوه بوجه و بخصوص قرار گرفتن در بلندترین نقطه شهر که میتوان گفت بام خمین است و تماشای سوسوزدن چراغهای شهر در شب و همچنین تعدد خانه ها در روز حس خیلی خوبی را القا میکند.

بیشتر
امتیاز کل
5
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت