Close
رستوران

روستای ونایی

Vanai Village

Vanai Village (1).jpg
Vanai Village (2).jpg
Vanai Village (3).jpg
Vanai Village (4).jpg
Vanai Village (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • روستا و دهکده

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند شکوفه.
  نقدها:
  گزارش
  روستای توریستی ونایی
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از جاذبه های پر طرفدار شهرستان بروجرد استان لرستان،روستای توریستی ، زیبا ، خنک و سرسبز ونایی است.این روستا تقریبا در ۱۳ کیلومتری بروجرد قرار داره.در روزهای تعطیل بهار و تابستان ونایی خیلی شلوغ میشه.این روستا در کنار کوه از یک طرف و سراب پر آب ونایی از طرف دیگر قرار گرفته است.سوغات اصلی و معروف ونایی خیارشوره که به تمام نقاط ارسال میشه ولی در کنار آن محصولات لبنی طبیعی گاو و گوسفندی هم در این روستا به فروش میرسه و همچنین انواع و اقسام ترشیجات.در سفر به این روستا میتوان علاوه بر استفاده از فضای زیبای آن از مغازه های متعدد ترشی فروشی که طرفداران زیادی داره خرید کرد.این روستا پر آب و سرسبز و بسیار خنک است و همانطور که در عکسها مشخص است در نزدیکی کوهی قرار داره که حتی در اواخر خرداد هم پر برف بود و بعلت سرابها و ارتفاعات اطراف روستا مسافران و علاقمندان به کوهنوردی به این روستای توریستی علاقه دارند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Yannar
  نقدها:
  گزارش
  روستای ونایی بروجرد
  توصیه شده توسط کاربر

  در پونزده کیلومتری شمال غربی بروجرد روستای بسیار زیبا و خوش آب و هوایی وجود داره که برای تفریحات و طبیعت گردی یک و دوروزه در روزهای گرم تابستان بسیار خوش آب و هوا میباشد و دارای جاذبه های فراوانی چون سراب سفید،غار سراب سفید،سراب چله،سراب خسروی میباشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند shahrzad
  نقدها:
  گزارش
  روستای ونایی
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از روستاهای شهر بروجرد است. روستای قشنگ سرسبز وپرآبی بود واهالی آن مردمی خونگرم بودند. از وسط روستا آب زلال زیادی عبورمیکرد. طبیعت وآب وهوای ونایی عالی است والبته بعضی از جاهای این روستا برای عبور ماشین مشگل بود بعضی کوههای این روستا هنوز برف داشت.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: