Close

پارک ساحلی گلپایگان

Park Saheli Golpayegan
2.5
(از 4 نقد و بررسی)
Park Saheli Golpayegan (2).JPG

درباره پارک ساحلی گلپایگان

نوع جاذبه
جاذبه های طبیعی
مراکز و خدمات تفریحی و گردشگری
موقعیت
گلپایگان
پیشنهاد کاربران
%50 از 2 رای
رتبه در گلپایگان
21 از 25 جاذبه
این مسافت به صورت خط مستقیم در نظر گرفته شده است

اطراف پارک ساحلی گلپایگان

رستوران ها
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
هتل های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
جاذبه های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
مراکز مهم شهر
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
comment icon
افزودن نقد و بررسی
نوشتن نقد و بررسی
camera icon
افزودن تصویر
افزودن تصویر
مرتب سازی براساس:
پروانه کشاورز
نوشته شده در 3 اردیبهشت 1400
report-icon گزارش

پارک ساحلی گلپایگان در کنار پل قاضی زاهد و رودخانه فصلی اناربار یا لعل بار قرار دارد. این پارک، امکانات چندانی ندارد اما برای یه پیکنیک یک روزه، گزینه خوبی است، مخصوصا زمانی که رودخانه آب دارد. زمانی که ما رفتیم رودخانه پر از آب بود و نام پارک ساحلی، برازنده این پارک و فضای سبزش بود. از امکانات این پارک، سرویس بهداشتی و همچنین صندلی و آلاچیق در حاشیه آب، است. مسیر این پارک ساحلی فضای مناسبی برای پیاده روی و دوچرخه سواری و اسکیت دارد و کاملا مسطح و مستقیم است. و یه نکته منفی، زباله های داخل باغچه ها و کنار گلها بود که کمی جلوه طبیعت را زشت کرده بود البته این مورد همه جای پارک نبود. این پارک ساحلی در انتها به بوستان مهارت میرسد که آنجا امکانات کاملتری دارد.

بیشتر
امتیاز کل
3
مجتبی امیدپور
نوشته شده در 18 اسفند 1399
report-icon گزارش

پارک ساحلی گلپایگان در کنار پل تاریخی قاضی زاهد قرار داره و برای رسیدن به اون از سطح خیابان باید تعداد پله های زیادی رو طی کرد فضای پارک داری تعدادی آلاچیق و سکو برای پیک نیک و محوطه و فضای سبز وسیعی در حدود ۸ هکتار هست در انتهای پارک و نزدیک پل جدید الحداث آزادگان یک شهربازی و پیست اسکیت وجود داشت که هر دو تعطیل بودند .پارک دارای نمازخانه و سرویس بهداشتی هم بود.مهمترین نکته منفی که خیلی توی ذوق میزد خشک بودن رودخانه انار بار بود( به علت احداث سد دوم گلپایگان) که حتی به اندازه یه نهر هم متاسفانه آب نداشت و به خاطر مجاوربودن با این رود هست که اسم پارک هم ساحلی گذاشته شده.

بیشتر
امتیاز کل
3
منصوره اسکندری
نوشته شده در 24 خرداد 1399
report-icon گزارش

پارک ساحلی گلپایگان کنار پل تاریخی قاضی زاهد و در مجاورت رودخانه واقع شده. بدلیل وجود پل تاریخی و رودخانه ایی که در زمان بازدید ما پر از آب بود ، بر ای یک پیک نیک نیم روز جای خوبی بود اما امکانات دیگری نداشت و البته جا برای رسیدگی بیشتر مسئولان داشت.

بیشتر
امتیاز کل
3
Yannar
نوشته شده در 17 تیر 1398
report-icon گزارش

این پارک پایین پل قاضی زاهد گلپایگان ساخته شده که در تیرماه این رودخانه خشک بود و فقط یک کانال از کنار پارک رد میشد .پارک خلوت و آروم بود و برای رسیدن به این پارک باید پله های زیادی رو پایین برید .البته مناسب سازی برای افراد معلول هم شده که شیب و طراحی طوری غیر حرفه ای هست که کامل بسمت رودخونه هدایت میشن بیشتر به درد عبور موتور میخورد .کاش زمان طراحی پارک ها و جاهای مختلف یکم بفکر افرادی که معلولیت داریم هم باشیم اونام عضوی از جامعه هستن.

بیشتر
امتیاز کل
1
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت