Close
رستوران

جاده سلامت رشدیه

Roshdiyeh Health Road

Roshdiyeh Health Road (2).JPG
Roshdiyeh Health Road (1).JPG
Roshdiyeh Health Road (3).jpg
Roshdiyeh Health Road (4).jpg
Roshdiyeh Health Road (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مراکز و خدمات تفریحی و گردشگری

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند فائزه لطیفی یقین
  نقدها:
  گزارش
  پارک رشدیه تبریز
  توصیه شده توسط کاربر

  من اصالتا تبریزی هستم با اینکه زاده و بزرگ شده ی تهران هستم اما وطن مادریم تبریز رو خیلی دوست دارم و هر بار که به اون سفر کنم باز دوس دارم به همه جا سربزنم. یکی از مکانهایی که برای پیاده روی صبحگاهی و ورزش توی تبریز خیلی دوس دارم پارک یا جاده ی سلامت رشدیه اس که نرسیده به شهرک رشدیه از سمت پمپ بنزین باغمیشه میشه به اون دسترسی داشت و ماشین رو همونجا پارک کرد. با وجود هوای تمیز منظره ی فوق العاده آدم رو وسوسه میکنه. در مسیر تاب هایی برای نشستن طعبیه شده و برای ورزش هم وسایل ورزشی موجوده. بهتون پیشنهاد میکنم برای دیدن منظره ی تبریز هم که شده به این پارک تشریف ببرید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  جاده سلامت
  توصیه شده توسط کاربر

  در منتهی الیه شرقی شهرک رشدیه تبریز، بلوار سبز و مسیر جاده سلامت در دو بخش کوهستانی و پیاده‌روی و دوچرخه سواری قرار دارد.
  فضای کوه‌پایه‌ای این محل و تمیزی هوا به واسطه دوری از مرکز شهر محیط خوبی برای نرمش و ورزش و دوچرخه‌ سواری است. مسیر پیاده روی صاف و بدون شیب همراه با وسایل ورزشی است که در طول مسیر تعبیه شده است.
  بخش کوهپیمایی از دو مسیر دسترسی دارد. یکی از انتهای شمالی مسیر پیاده روی و دیگری از پشت پمپ بنزین باغمیشه و مسیر رستوران باداس.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: