Close
هتل

هتل ریورساید تفلیس
چهار ستاره

River Side Tbilisi hotel

هتل ریورساید تفلیس
پیشنهاد کاربران

تورهای این هتل

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • حسین مهاجر
  نقدها:
  گزارش
  هتلی با چشم اندازهای طبیعی
  توصیه شده توسط کاربر

  با سلام خدمت دوستان گرامی، اقامت من در این هتل مرتبط با اولین مسافرتم به کشور زیبای گرجستان است که در مرداد ماه سال ۱۳۹۶ صورت پذیرفت. واژه ریور ساید با معنای لغوی "در کنار رودخانه" به خوبی نشان دهنده موقعیت مکانی این هتل است بطوری که در مجاورت با رود کورا، چشم اندازی زیبا به این رودخانه ایجاد نموده است. معماری این هتل به گونه ای است که در سه ضلع آن به ازای هر اتاق یک بالکن وجود دارد و لذت استفاده از مناظر زیبای رودخانه با نشستن بر روی صندلی موجود در بالکن تکمیل می گردد.
  موقعیت این هتل در مرکز شهر از دیگر ویژگی ممتاز آن محسوب می شود و بهترین وضعیت دسترسی به اماکن توریستی را به خود اختصاص داده است. خیابان زیبای روستاولی در پشت این هتل قرار گرفته و برای رسیدن به آن فقط به پنج دقیقه پیاده روی نیاز دارید. پل صلح که به پل شیشه ای نیز معروف است در نزدیکی این هتل قرار گرفته و فقط با ده دقیقه پیاده روی به آن می رسید ضمنا تله کابین تفلیس که به عنوان وسیله ای برای رسیدن به مجسمه مادر و بنای تاریخی نارین کالا استفاده می شود، در کنار این پل قرار گرفته است. حمام های تاریخی سولفوری نیز در نزدیکی و مجاورت با هتل ریور ساید قرار دارند. در نتیجه با اقامت در این هتل هزینه های حمل و نقل شما بسیار کاهش یافته و از بعد اقتصادی کاملا مقرون به صرفه است.
  اگرچه کارکنان این هتل به مانند بسیاری از هتل های شهر تفلیس، اتاق های با حداقل استانداردهای لازم را به ایرانیان تخصیص می دهد و معمولا از اتاق های زیر شیروانی خود برای سرویس دهی به هم میهنان عزیز استفاده می نماید ولی با این حال اتاق های این هتل چهار ستاره از کیفیت و امکانات سرویس دهی نسبتا خوبی برخوردار است. مشکل اتاق های زیر شیروانی در ارتباط با سرمایش و گرمایش آنها است به ویژه در صورتی که عزیمت شما به شهر تفلیس در ماه های گرم تیر و مرداد صورت پذیرد به دلیل شدت گرمای هوا و حرارت زیر شیروانی علیرغم فعال بودن سیستم خنک کننده، اتاق ها به شکلی مطلوب سرد نمی شوند و گرما را در خود نگه می دارند. کم بودن فضای اتاق از مشکلات رایج در اکثر هتل های کشور گرجستان است که برای این هتل نیز صادق است. هر اتاق مجهز به صندوق امانت بوده و سایر وسایل مرسوم در اتاق های یک هتل چهار ستاره نظیر ال سی دی، یخچال، مینی بار، چایی ساز نیز با کیفیتی مطلوب در این هتل وجود دارد ضمن آنکه سرویس بهداشتی هتل بسیار تمیز بوده و کلیه وسایل مصرفی آن از برندهای مطرح جهان است.
  رستوران هتل در کنار لابی آن قرار دارد و صرفا برای سرو صبحانه از آن استفاده می شود. به نظر می رسد این رستوران زمانی به صورت مستقل به عنوان یکی از کافه های مطرح کشور گرجستان استفاده می گردید و بعدها به عنوان رستوران هتل به آن الحاق گردید ولی درب خروج قبلی آن به همان شکل حفظ شده و به صورت مستقل به فضای بیرون از هتل راه دارد. بر سراسر دیوار رستوران فعلی عکس سیاه و سفید هنرپیشه های مطرح کشور گرجستان  قرار گرفته است. صبحانه از نظر کمی و کیفی به نسبت سایر هتل هایی که در آن اقامت داشتم بهتر بود هر چند در هتل های سه ستاره و چهار ستاره کشور گرجستان نبایست انتظار صبحانه ای با کمیت و کیفیت هتل های امارات یا ترکیه را داشت.
  برخورد کارکنان و رسپشن هتل بسیار گرم و مودبانه بوده و در کمترین زمان ممکن به درخواست میهمانان رسیدگی می نمایند. در مجموع اقامت در این هتل زیبا و نسبتا کوچک را به هم میهنان عزیز توصیه می نمایم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • صابر
  نقدها:
  گزارش

  سلام دوستان گلم میخام هتل ریورساید رو بهتون پیشنهاد کنم این هتل در مرکز شهر قسمت شهرقدیم تفلیس یعنی منطقه متاتسمیندا قرار داره آدرس دقیق هتل (Right Side of Mtkvari, The Brosse Turn, Mtatsminda , 0110 Tbilisi City) هستش فاصله ایت هتل از فروردگاه بین المللی تفلیس حدود 14 کیلومتره و داخل ساختمان هتل یک بار و یک رستوران (فقط غذاهای گرجی دارند) وجود داره اتاقهاش امکانات گرمایشی سرمایشی +تلویزیون +کتری+استکان +یخچال +حوله و شامپو حمام+دمپایی +ملافه تمیز و... داره همچنین این هتل مسافت کمی تا رود متکوری داره حدود 100 متر فاصلش تا کلیسای سامبا 1کیلومتره و تقریبا در مرکز همه مکانهای دیدنی شهره و خدمه هتل با احترام به مسافران رفتار میکنند که بهتون پیشنهاد میکنم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: