Close
هتل

هتل باسیلیا
سه ستاره

Basilea Zurich hotel

هتل باسیلیا
پیشنهاد کاربران

تاریخچه تغییرات هتل

تصاویر کاربران

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • سعید عسکریان
  نقدها:
  گزارش
  هتلی با موقعیت مکانی عالی
  توصیه شده توسط کاربر

  اقامت ما در زوریخ برای سه شب بود ما هتل Basilea را انتخاب کردیم که موقعیت آن در مرکز شهر و در نزدیکی ایستگاه مرکزی قطار Zurich Bahnhof و ترمینال اتوبوس بود، به حدی که در طی اقامت مان در این شهر حتی یکبار از تراموا و اتوبوس (با بلیط گران تک سفره 4.4 فرانک) استفاده نکردیم. البته قابل ذکر است که هزینه اقامت در هتل های شهر زوریخ بسیار گران بوده و هتل سه ستاره Basilea با قابلیت موقعیت مناسب، جزو ارزانترین آنها بود.
  فاصله زمانی بین ترمینال اتوبوس Sihlquai تا هتل با ماشین حدود 10 دقیقه و پیاده حدود 15 دقیقه بود. برای مسیر پیاده با عبور از خیابان Museumstrasse که مابین ایستگاه مرکزی قطار Zurich Central Train Station یا همان Zurich Bahnhof و موزه ملی سوئیس واقع شده و در ادامه با گذر از روی پل Bahnhofbruche بر روی رودخانه لیمات Limmat به هتل Basilea که در خیابان Zahringerstrasse قرار دارد رسیدیم.
  پذیرش کمی قبل از ساعت 14 انجام شد و اتاقمان در طبقه دوم بود.
  فضای اتاق مناسب و مرتب بود. عکس بزرگ کوههای برفی آلپ بر روی دیوار، جلوه خاصی به اتاق داده بود. سرویس بهداشتی و حمام اتاق هم تمیز بود. نکته عجیب اینکه اتاق تهویه نداشت و فقط یک پنکه در اتاق موجود بود. البته در طی اقامت مان در هتل، عدم وجود تهویه آزار دهنده نبود و شب ها با باز کردن پنجره هوا خنک بود. لابی و رستوران اتاق در طبقه همکف بود. نقطه عطف این هتل موقعیت بسیار مناسب آن بود. نزدیکی به ایستگاههای قطار و اتوبوس، همجواری با خیابان زنده و معروف Niederdorfstrasse با انبوهی از رستوران ها و کافه ها و فروشگاهها، فاصله 3 دقیقه ای تا رودخانه لیمات و خیابان Limmatquai با آن همه زیبایی و... همه ضعف های هتل را می پوشاند.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: