Close
هتل

خانه تاریخی نقلی کاشان
اقامتگاه بوم گردی

Noghli Historical House Kashan

Noghli Historical house (2).jpg
Noghli Historical house (5).jpg
Noghli Historical house (3).jpg
Noghli Historical house (1).jpg
Noghli Historical house (4).jpg

امکانات هتل

رستوران
کافی شاپ
فروشگاه
پارکینگ

خدمات اینترنت

اینترنت وای فای رایگان در لابی
اینترنت وای فای رایگان در اتاقها

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

این کسب و کار برای شماست یا شما آن را اداره می کنید؟ برای پاسخ به نظرات ، به روزرسانی و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش

  بعضی وقتها در خواندن نقدها نیاز داریم به یک بله یا خیر برسیم. اگر شما هم دنبال این جواب هستید، پاسخ منفی است، اینجا قطعا دیگر انتخاب من نخواهد بود! اقامتگاه بوم گردی خانه نقلی را از یکی از وب سایت‌های رزرو اینترنتی هتل، برای یک شب رزرو کردم. اتاق من قرار بود یک اتاق دوتخته بدون سرویس بهداشتی در داخل اتاق باشد. زمان رسیدن من به کاشان دیر وقت بود و عملا برای یک شب خواب و صبحانه قرار بود از خدمات این اقامتگاه استفاده کنم. اقامتگاه در بافت قدیمی کاشان قرار دارد و تا مسجد آقا بزرگ کاشان چندان فاصله‌ای ندارد. همان نزدیکی‌های مسجد و در کوچه‌ای پشتی، یک محوطه روباز خاکی پارکینگ اختصاصی این اقامتگاه است. این اقامتگاه که با اقامتگاه دوست به نظر مدیریت واحدی دارد چند خانه زیر مجموعه‌ی این اقامتگاه به حساب می‌آید و پذیرش هم در همان اقامتگاه دوست یا حیاط دوست انجام می‌گیرد. مسئول پذیرش هتل که پسر جوانی بود همزمان با پذیرش من در حال راهنمایی فردی برای خرید گوشی بود. اتقاقی که برای من در نظر گرفته شده بود تقریبا در بدترین مکان ممکن انتخاب شده بود. با توجه به این که تعداد زیادی از اتاق‌های اقامتگاه در زمان مراجعه‌ی من خالی بود این‌کار عملا نهایت ضد تبلیغ اقامتگاه بود. اتاقی با دربی که کنار آن بدون آب بندی بود و سرما و باد و قطعا در تابستان حشرات موذی باعث ناراحتی مهمان می‌شود. متاسفانه گاهی تلقی از بومگردی، چیدن چند سفال و کاسه و دوختن چند پارچه‌ی گل منگلی به هم و آویزان کردن از در دیوار یک خانه‌ی قدیمی است که در و دیوارش کاه گل مالی شده است. خانه نقلی در حقیقت یک خانه حدود صد ساله است در مقیاسی بسیار خرد و کوچک و به واقع نقلی از خانه‌های بزرگ کاشان. گرمایش اتاق علیرغم این که در بیشترین مقدار ممکن تنظیم شد ولی عملا به خاطر درزهای موجود تا صبح گرم نشد. دو کار در این اقامتگاه ارزشمند بود، یکی کیسه‌های پارچه‌ای که ملحفه‌های تمیز و حوله‌ها را که بوی تمیزی می‌دادند، توی آن کیسه‌ها گذاشته بودند و اقدامی زیست محیطی بود و دیگری عدسی بسیار خوشمزه صبحانه. صبحانه اقامتگاه شامل، عدسی، ارده سیب زمینی آب‌پز، خامه، عسل، پنیر، خیار و گوجه بود. نیمرو هم در صورت درخواست آماده می‌شد. سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در زیر پله قرار داشت و هر چند تمیز بود ولی فضای باریک و درازی داشت. کارکنان هتل رفتار معمولی داشتند.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش
  خونه نقلی کاشان
  توصیه شده توسط کاربر

  اقامتگاه سنتی خانه نقلی کاشان، یک خانه قدیمی مربوط به دوران قاجار است که بعد از مرمت به هتل بومگردی تبدیل شده.ورودی از کوچه یک راهروی باریک است که بعد ازعبور از آن به ایوان سرتاسری که در جلوی اتاقهای رو به حیاط قرار گرفته وارد میشویم. پذیرش هتل در همین طبقه قرار گرفته. خانه به سبک خانه های سنتی این اقلیم به صورت حیاط مرکزی و درونگراست. در طبقه ای پایینتر از همکف نیزچند اتاق یک حوض در وسط حیاط و فضای سرو صبحانه و چند تخت برای استراحت و غذاخوردن قرار گرفته. اینحیاط وسط که در سطحی پایینتر از کوچه قرار گرفته گودال باغچه نام دارد که نقش خنک کردن فضاهای اطراف را دارد.هر اتاق اسمی مختص به خود را دارد مثل تیرگان، آبانگان و...اتاقها دارای اسپیلت، یخچال و سرویس بهداشتی هستن و به صورت سه تخته ارائه میشود، صبحانه مختصر و در حد کره،پنیر،مربا و میوه فصل است. پارکینگ اختصاصی اقامتگاه با کمی فاصله در یک فضای خالی و دردار قرار گرفته. دسترسی به خانه های تاریخی به صورت پیاده راحت است.در مجموع اقامت در این فضای آرام و خلوت خاطره خوبی بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • معظمه صفوي
  نقدها:
  گزارش
  اقامتگاه بوم گردي خونه نقلي كاشان
  توصیه شده توسط کاربر

  هميشه دوست داشتم در اقامتگاه هاي بوم گردي سنتي اقامت داشته باشم تا اينكه مهرماه به كاشان سفر كرديم و خونه نقلي كاشان رو انتخاب كرديم موضوع اولي كه بود اينكه بنظر تميز ميامد و واقعا هم همينطور بود و ما راضي بوديم .ولي به لحاظ صبحانه اصلا تنوع نداشت و ترجيح ميداديم بهتر باشه.برخورد پرسنل خوب بود ...اتاق ها جالب بودند ولي خب بهرحال خونه نقلي مثل اسمش كوچيك بود و امكانات زيادي نداشت ولي با توجه به هزينه اي داديم(١٧٠تومان بابت يكشب)تجربه خوبي بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: