Close
هتل

مجموعه گردشگری هفت برم
اقامتگاه بوم گردی

Haft Barm Tourism Complex

Haft-Barm-01.jpg
Haft-Barm-02.jpg
Haft-Barm-03.jpg
Haft-Barm-04.jpg
Haft-Barm-05.jpg
پیشنهاد کاربران

امکانات هتل

پارکینگ

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

این کسب و کار برای شماست یا شما آن را اداره می کنید؟ برای پاسخ به نظرات ، به روزرسانی و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • کاربر لست سکند پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  مجموعه ای خوب اما با امکانات محدود
  توصیه شده توسط کاربر

  اگر برای آخر هفته بدنبال یک مکان نزدیک و خانوادگی برای استراحت و تفریح هستید منطقه گردشگری هفت برم یکی از آن مکانها می باشد. این منطقه به فاصله حدودا ۶۰ کیلومتری از شیراز قرار گرفته. منطقه ای با منظره ای دیدنی و دریاچه های چندگانه که می تواند گزینه ای مناسبی برای خانواده ها باشد. در اطراف دریاچه شما میتوانید چادر برپا کنید و یا از چند مجموعه گردشگری ساخته شده استفاده کنید که دارای سوییتهای اقامتی می باشند. یکی از آنها با نام مجموعه توریستی هفت برم می باشد که نسبت به سایر مجموعه های اطراف از امکانات نسبتا بهتری برخوردار می باشد. برای اقامت در اینجا می توانید بصورت تلفنی رزرو کنید چون در انتهای هفته ممکن است تمامی اتاق ها و کلبه ها پر باشد.
  در این مجموعه چند مدل اتاق و کلبه برای اقامت وجود دارد که برخی از آنها صرفا برای فصل تابستان می باشند چون در زمستان بسیار هوا سرد می باشد و تنها برخی اتاق ها به سیستم گرمایش از کف مجهز می باشد.
  قیمتها بسته به زمان اقامت و نوع اتاق از شبی ۷۰ هزار تومان شروع می شود که می توانید چانه هم بزنید.
  تمیزی اتاق ها متوسط بود و متناسب با مبلغی بود که پرداخت میکردید و نباید توقع بالایی داشته باشید. در حیاط مجموعه باربیکیو هم وجود دارد. همچنین یک سیاه چادر هم در آنجا وجود دارد که در نوع خود جالب می باشد.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: