Close
رستوران

رستوران خانه پدری

Khaneh Pedari Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

امکانات

میراث فرهنگی
صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند مهسا سعادت
  نقدها:
  گزارش
  رستوران زیبای سنتی
  توصیه شده توسط کاربر

  خانه پدری رستورانی سنتی بود که تخت ها در اطراف یک حوض و البته در فضای بسته چیده شده بودند. این بنا در اواخر دوره صفوی ساخته شده و جایی خوندم که بزرگترین رستوران سنتی مبله ایرانه. خوبی رستوران اینه که قیمه یزدی هم داره و ما همینجا سفارش دادیم و لذت بردیم. رفتار کارکنان دوستانه و در کل تجربه رستوران گردی خوبی برای یزد به حساب میاد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند محمد جعفری
  نقدها:
  گزارش

  رستوران خانه پدر یک رستوران سنتی بسیار زیباست و در واقع یک خانه تاریخی است. امکانات رستوران کامل و از لحاظ دکوراسیون مانند یک موزه است. کیفیت غذا این رستوران معمولی است و نسبت به قیمت های منو، کیفیت چندان معقول نیست. رستوران پارکینگ اختصاصی ندارد ولی در نزدیکی آن جای پارک فراوان است. برخورد پرسنل مناسب است و آموزش دیده هستند. از لحاظ تمیزی نیز رستوران وضعیت مناسبی دارد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند فرزانه امینی زاده
  نقدها:
  گزارش
  عمارت خانه پدری
  توصیه شده توسط کاربر

  عمارت و رستوران خانه پدری یزد در بافت تاریخی این شهر در محله لرد کیوان واقع شده این عمارت در اواخر دوره صفوی توسط یکی از اشراف زادگان یزد بنا شده و در سال ۱۳۸۲ در فهرست آثار ملی ثبت و از سال ۱۳۹۴ با حفظ معماری اصیل خود با گچ بری ها و آیینه کاری های بسیار زیبا به یک رستوران سنتی تبدیل شده. در این رستوران شما امکان استفاده از میز و صندلی یا تخت رو در اتاق های سه دری و پنج دری یا روی پشت بام زیبای عمارت برای صرف وعده غذاییتون دارین همچنین اجرای موسیقی زنده در این عمارت لحظات زیبایی رو براتون رقم میزنه.
  ما برای وعده شام به این رستوران رفتیم و سفارشمون هم چلو گوشت ، کباب کوبیده و قارچ سوخاری مخصوص بود که ما از کباب راضی تر بودیم، چلو گوشت طعم شیرینی داشت که ما دوست نداشتیم.این رستوران پرسنل مجرب و بسیار خوش برخوردی داره که تمام مدت حضور ما بهمون سر میزدن تا چیزی کم و کسر نداشته باشیم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند hamid1976
  نقدها:
  گزارش
  رستوران با محیطی کاملا سنتی ایرانی
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران با قدمت ۵۰۰ ساله در شهر یزد و فضایی کاملا سنتی و موزه ای به همراه موسقی زنده با غذاهای ایرانی و فست فود پذیرای مهمانان است کیفیت غذا نسبتا خوب است سالاد به بوفه هم سرو می شود پیشنهاد می کنم از سرداب هم بازدید کنید واز محیط رستوران عکس و فیلم بگیرید .سقف رستوران بصورت ساروف است .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: