Close
رستوران

رستوران شرف الاسلامی

Sharaf El-Islami Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

بازاری ها با این نام مدت هاست که آشنا هستند، چرا که از زمانی که بازار بود شرف الاسلامی ها هم بودند؛ کبابی با کباب هایی بینهایت لذیذ.
این رستوران در دل بازار بزرگ و تاریخی تهران در حوالی مسجد امام یا مسجد شاه قدیم قرار گرفته است. اگر برای بازدید یا خرید از بازار بزرگ رفته اید ، می توانید نهار را در این رستوران صرف کرده و سپس سری هم به مسجد امام بزنید که دیدنش خالی از لطف نیست.
پیشنهاد ما به شما در این رستوران باقالی پلو و چلوکباب سلطانی است. نوش جان!

آدرس رستوران شرف الاسلام : بازار تهران، به سمت مسجد شاه، داخل حياط مسجد شاه، راه سمت راست، رستوران شرف الاسلامي

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران ایرانی
رستوران سنتی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • سورئال
  نقدها:
  گزارش
  شرف الاسلامی
  توصیه شده توسط کاربر

  من ته چینای رستوران شرف الاسلامی بازار رو خیلی دوست دارم به نظر من هر پرسش برای دو نفر کافیه،بااینکه رستوران خیلی شلوغ میشه ولی پرسنل خیلی حواسشون به مشتری هست و چیزی کم نمکزار و رفتار خوبی با مشتریان دارن#گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • ليدا
  نقدها:
  گزارش

  رستوران شرف الاسلامي در بازار بزرگ تهران واقع شده است. از درب مسجد شاه كه وارد حياط بشين از ورودي سمت راست ميرسيد به رستوران شرف الاسلامي و اگر تا قبل از يك و نيم دو اونجا باشيد ميتونيد از ته چين هاي معروف و بسيار خوشمزه اش نوش جان كنيد. البته همه ي غذاهاش خوشمزه اس، كيفيت غذا و حجم غذا در اين رستوران عاليست. معمولا هم صف طولاني رو جلوش خواهيد ديد اما نگران نباشيد سرعت سفارش گرفتن و سرو غذا بسيار بالا هست.
  اگر گذارتون به بازار تهران افتاد حتما سري به اينجا بزنيد كه پشيمون نخواهيد شد.
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خوشمزه و خفن
  توصیه شده توسط کاربر

  ما به دعوت یکی از دوستان پایتخت نشین به این رستوران که واقع در بازار تهران هست رفتیم. واسم جالب بود که جای به این دِنجی و کوچیکی اینقدر شلوغ و پر رونق هست!
  با توجه به فضای محدود رستوران، صف عجیبی جلوی ورودی تشکیل شده بود که اول کمی‌ نگران شدیم اما وقتی با سرعت صف جلو میرفت کمی خیالمان راحت شد و زودتر از اون چیزی که فکرشو میکردیم وارد رستوران شدیم. در اوج شلوغی همه چیز با سرعت، دقت و رفتار خوب پرسنل انجام میشد. گرفتن سفارش، درخواستهای مشتری اعم از نوشیدنی، ماست، لیوان و.... به سرعت انجام میشد انگار نه انگار که شلوغ هست و جای سوزن انداختن نبود!
  ما یک ته چین مرغ و یک کباب کاردی سفارش دادیم. طعم غذا بسیار خوشمزه و عالی بود اما حجم خیییلی خییلی زیادی داشت و برای ما که همیشه یک غذای معمولی رو دونفره میخوریم، هر پرس از این غذای پر حجم برای ما سه نفره به حساب میومد!!!!
  قیمت ته چین ۳۹ هزار تومان و قیمت کباب کاردی ۴۳ هزار تومان بود که به نظرم مناسب بود. دوغ مخصوص رستوران نیز بسیار هوس انگیز و خوشمزه بود که امتحان کردیم.
  بهرحال رستوران قدیمی است و خصوصیات خاص خودش را دارد. همگی باید سر یک میز بلند بنشینید و اگر از آدن دست کسانی هستید که دوست دارید میزهای یک رستوران از هم فاصله داشته باشد و حریم خصوصی داشته باشید دور شرف الاسلامی را خط بکشید چون اینما باید شانه به شانه و قاطی پاطی با نفر بغل دستی غذا بخورید!! اما برای ما تجربه لذت بخشی بود. همچنین رفتار و سرویس دهی پرسنل بسیار عالی بود.
  #شرف_الاسلامی #رستوران #تهران #بازار_تهران

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Nastaran R
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی قدیمی شرف السلامی
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران که بسیار قدیمی هست در بازار بزرگ تهران قرار دارد.غذاهای متنوع و بسیار خوشمزه ای دارد.من همیشه که بازار میرم حتما برای ناهار به این رستوران میرم.پیشنهاد میکنم که اگر خواستید این رستوران امتحان کنید خیلی زود برای ناهار برین چون غذاهای این رستوران زود تموم میشه.
  این رستوران دو تا شعبه دارد یکی نزدیک سبزه میدان و دیگری داخل خود بازار
  این سری ما دو نفر بودیم و یه تهچین سفارش دادیم و غذاش کاملا برای دو نفر کافی بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • RashiD
  نقدها:
  گزارش
  رستوران با صف طولانی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران شرف السلام که تو بازار بزرگ تهران قرار داره که اگه دیر مراجعه کنید باید صف طولانیو تحمل کنید.
  حجم غذاهاشون زیاده که میتونید دوتا یکی بخورید
  کیفیت و قیمتشونم مناسب بود. سه تا سالن دارن که ظرفیت زیادی جا نمیشن.
  ته چین مرغشون واقعا خوشمزه بود کوبیده هم طعم خاصی نداشت و معمولی بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Nasi zarei
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شرف الاسلامی
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران یکی از معروف ترین رستوران های بازار تهران میباشد که نزدیک به ۸۰ سال فعالیت دارد . شعبه ی نزدیک به سبزه میدان این رستوران در سه نیم طبقه واقع شده و غذاهای ایرانی متنوعی در آن سرو میشود . ما حدود ۱۰ دقیقه در صف منتظر خالی شدن جا بددیم و وقتی نوبت به ما رسید با میز را با دو نفر دیگه شریک میشدیم که البته این در تمام رستوران های بازار طبیعی است . ما یک کوبیده و یک ته چین مرغ سفارش دادیم (من خیلی کباب دوست ندارم پس اصلا امتحان هم نکردم ) ته چین مزه ی خوبی داشت یکم بادمجونش کم بود که من درخواست دادم و برام بادمجان آوردن . حجم غذا ها هم بسیار زیاده به طوری که دو نفر رو کامل سیر میکنه (البته دو نفر با اشتهای متوسط ) پرسنل رستوران برخورد خوبی دارند و با اینکه تعداد مشتری ها بسیار زیاده حواسشون به همه هست .
  #mr.hunter
  #مسترهانتر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • محمود رضایی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شرف الاسلامی
  توصیه شده توسط کاربر

  بعد از رستوران مسلم این رستوران معروفترین رستوران بازار هستش،فضای رستوران تمیز و بزرگه،کیفیت غذاها خوبه،ته چین و کباب کوبیده سفارش ما بود که کیفیت هر دو غذا مناسب بود،قیمت غذا نسبت به کیفیت مناسبه،ما کمی معطل شدیم تا میز خالی بشه برامون،برخورد پرسنل با اینکه رستوران شلوغه خوبه و وقتی ما بادمجان اضافه خواستیم زود و به صورت رایگان برامون آوردن.#مسترهانتر #mrhunter

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سعیده قاسم پور
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شرف الاسلامی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران شرف الاسلامی توی بازار چندتا شعبه داره که ایندفعه ما شعبه داخل راسته بزازها رو رفتیم.این شعبه از بقیه شلوغتره و معمولا انتظار یه صف کوتاهی رو داشته باشید.فضای رستوران کوچیکه و داخل یه زیر زمینه.سفارش ما قیمه بادمجون و ته چین ویژه بود.خورشت کمی چرب، ولی کاملا جا افتاده و خوش طعم بود. ته چین با برنج ایرانی طبخ شده بود و مرغشم کاملا پخته شده بود.پرسنل شرف الاسلامی کمی در سرویس دهی کند هستن وگاهی سفارشها رو باهم قاطی میکنن.اما برخوردشون خوب و مودبانه اس. #مسترهانتر #mrhunter

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شرف الاسلامی بازار تهران
  توصیه شده توسط کاربر

  اصلا یکی از دلایل من برای رفتن به بازار تهران رفتن به رستوران های خوبشه، یکی از قدیمی ترین و بهترین رستوران های بازار، رستوران شرف الاسلامیه، یعنی هر وقت اینجا بری باید اولش بری تو صف، اگه دیر هم برین بعضی از غذاهای پرطرفدارش مثل ته چین مرغ تموم شده، ما هر بار بریم یکی از غذاها ته چین هست، این دفعه ای که رفتیم ته چین مرغ با خورشت قیمه بادمجان سفارش دادیم، ته چین مثل همیشه عالی بود، نمیتونم بگم ته چین شرف السلامی خوبه یا مسلم ولی حجم ته چین مسلم بیشتره و قیمتش کمتر، البته حجم ته چین این رستوران هم خوبه و میتونه حتی دو نفر رو هم سیر کنه، طعم خورشت قیمه بادمجان هم خیلی خوب بود و من دوست داشتم ولی دوتا ایراد داشت یکی اینکه خیلی روغن داشت و دوم اینکه به جای سیب زمینی، از این سیب زمینی خلالی های چیپسی ریخته بودند، پلو هم با برنج ایرانیه و خوشمزه اس، دوغشونم امتحان کنید که خیلی خوشمزه اس. رستوران در طبقه زیر زمین قرار داره و میزهاش خیلی به همه چسپیده اس و همیشه پر سر و صداس، پرسنل رستوران هم با توجه به شلوغی رستوران باید برای یه کار چندین بار بهشون بگی تا کار رو انجام بدن، در کل با توجه به کیفیت غذاها میشه از سایر مشکلات چشم پوشی کرد. ضمنا در آخر ۹ درصد مالیات ارزش افزوده به فاکتورتون هم اضافه میشه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Reza
  نقدها:
  گزارش
  یکی از بهترین رستورانهای تهران
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. این رستوران در دل بازار تهران قرار داره. اگر از درب غربی مسد امام خمینی وارد بازار بشید در همون ابتدا این رستوران رو می بینید که حالت نیمه زیر زمین داره و معمولا جلوش صف بسته شده. همیشه برای پیدا کردن جا باید معطل بمونید. البته یک نفر رو واسه نظم دادن به صف دم درب گذاشتند. خوب دیگه جای خوب نیاز به صبر هم داره. قیمتها در عکسی که آپلود کردم مال سال 1397 هستش و شاید الان گران تر شده باشه. تمام غذاهاش لذیذه. البته به ذائقه من با اندکی برتری رستوران مسلم که به اینجا نزدیکه بهتره. من با دوستام غذاهای زیادی اینجا خوردیم و از همه راضی بودیم. به این رستوران برید و از کیفیت و طعم غذاهاش لذت ببرید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش
  رستوران قدیمی شرف الاسلامی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران شرف الاسلامی بازار تهران، یکی از رستورانهای قدیمیه که تو بازار بزرگ تو یه زیرزمین قسمت ساعت فروشها قرار گرفته، بعد ازاینکه از چندتا پله پایین برید به یک زیرزمین که سالن رستورانه میرسیم، همون جلوی در باید سفارش و هزینه رو پرداخت کنید.برای نوشیدنی و مخلفات فیش جدا میدن و شما خودتون باید سفارش رو بگیرید و برای غذا مسئول میز براتون خیلی سریع میارن، تنوع مخلفات کمه و طعم ته چین خوبه، ولی متفاوت با ته چین مسلمه،قیمتها هم مناسبه، میزها، ظروف و دکوراسیون قدیمیه و فضای شخصی ندارید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Mr NvB
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شرف الاسلامی
  توصیه شده توسط کاربر

  به سمت بازار تهران رفتیم تا به شعبه مرکزی رستوران شرف الاسلامی برویم . طبق معمول عده زیادی در صف انتظار سفارش غذا منتظر بودند تا نوبتشان شود .
  وارد صف شدیم و بعد از دقایقی نه چندان طولانی ، سفارش خود را که شامل ته چین مرغ زعفرانی به قیمت 29 هزار تومان ، چلوکباب برگ ممتاز گوسفندی 4200 تومان ، چلوکباب سلطانی گوسفندی به مبلغ 55000 تومان به همراه دوغ و زیتون و دلستر بود ثبت کردیم .
  بعد از کمی انتظار برای خالی شدن یکی از میزها ، سفارش ما هم آماده شد که خدمه رستوران ، سفارش ما را به همراه دو عدد لیموترش و پیاز سر میز ما آوردند . با فیشی که داشتم نوشیدنی ها را هم تحویل گرفتم .
  اصول پخت ته چین با چیزی که برای ما آوردند ، کمی متفاوت بود .در ته چین مرغ تکه های رشته شده مرغ در لایه های مختلف برنج قرار میگیرند ولی چیزی که ما خوردیم در واقع ته دیگ زغفرانی بر روی چلومرغ بود البته از نظر طعم و مزه و حجم و اندازه غذا ، کاملا خوب مناسب بود ولی این قیمت برای چنین غذایی ، اصلا مناسب نبود .
  در مورد چلوکباب سلطانی که شامل کباب برگ و یک سیخ کباب کوبیده بود هم عرض کنم که فکر نمیکردم شامل کباب برگ باشد ، من خیلی به کباب برگ علاقه ای ندارم ولی با این حال گوشت نسبتا تردی داشت ولی کاملا بی نمک بود .
  طعم و مزه کباب کوبیده هم خوب و قابل قبول بود
  در هر صورت ، همه غذاهایی که سفارش دادیم ، برنج نسبتا زیادی داشتند که برای کسانی که خیلی غذاخور نیستند ، این مقدار برنج زیاد می باشد .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • امید سرافرازی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شرف الاسلامي
  توصیه شده توسط کاربر

  وقتي وارد بازار تهران ميشويم در همان ابتدا سمت چپ صف طولاني رو ميبينيم كه مردم از جمله توريست ها منتظر ورود به رستوران شرف الاسلامي هستند. رستوران قديمي بازار كه اسم و رسم پيدا كرده. غذاهاي مخصوص اينجا ته چين مرغ و ماهيچه هست و كيفيتش با اينكه بدتر از گذشته شده ولي هنوز قابل قبول هست ولي متاسفانه به دليل شلوغي زياد زياد به سرويس دهي اهميت نميدن و همينجوري ميريزن تو ظرف و ميارن در ضمن از دوغ هاي خوشمزه اينجا هم تست كنيد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • M.p
  نقدها:
  گزارش
  شرف الاسلامی بازار
  توصیه شده توسط کاربر

  بي نظيرترين ته چين دنيا، حتما امتحان كنيد،فوق العاده س،با اينكه صف طولاني هميشه جلوي رستورانش هست ولي خيلي سريع نوبتتون ميشه و با برخورد خيلي خوبه خدمه ش غذاي لذيذي رو نشون جان خواهيد كرد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Golnaz Masham
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شرف الاسلامی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران رستوران شرف الاسلامی در قلب بازار تهران، یکی از بهترین و با کیفیت ترین غذاهای این بازار را دارد. این رستوران که در سال ۱۳۱۷ تاسیس شده است، روزانه پذیرای بسیاری از مشتریان است. اگر گذرتان به بازار تهران خورد، غذاهای این رستوران را از دست ندهید. فقط باید کمی در صف بمانید و بتوانید جای خالی برای نشستن پیدا کنید. قیمت غذاهای این رستوران نسبت به کیفیت آن مناسب است.
  #تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Alireza Khf
  نقدها:
  گزارش
  بازارو غذاهاش
  توصیه شده توسط کاربر

  با ۲۴۰۰۰ تومن یه دیس بزرگ‌ ته چین مرغ با یه تیکه بادمجان و خیارشور بهتون میدن که راحت دو‌نفرو سیر میکنه!
  من که مجبور شدم نصفشو بیارم خونه اینقدر که زیاد بود.
  کیفیت تهچین عالی بود! به نظرم از ته چین مسلم هم بهتر بود!
  فضای خیلی بزرگی نداره، ته چینش زود تموم میشه پس پیشنهاد میکنم اگه دنبال ته چینش هستید زود برید.
  اگر هم غذاتون زیاد اومد خجالت نکشید، یه چرخ که بزنید ظروف یکبار مصرف پیدا میکنید و مابقیشو با خودتون بیارید خونه! ما که نصف شب گرسنمون شد گرمش کردیم خوردیم اینقدر چسبید...

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کریم شقاقی
  نقدها:
  گزارش

  پس از کلی گشتن در راسته های بازار بزرگ تهران ، هیچ چیز نمی تواند لذتبخش تر از خوردن غذا در یکی از قدیمی ترین رستورانهای تهران باشد . بله رستوان قدیمی و به نام شرف الاسلامی در اوج شلوغی بازار بزرگ جهت پذیرایی از شما می تواند بهترین گزینه باشد.یکی از ویژگیهای بارز این رستوران ارائه سرویس غذایی در کمترین زمان ممکن با کیفیت قابل قبول می باشد .خوردن چلوکباب کوبیده و ته چین مرغ و باقالی پلو در این رستوران را پیشنهاد می نمایم .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: