Close
رستوران

رستوران اروند کنار (تهران)

Arvand Kenar Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

ستوران اروند کنار تو خیابون ولیعصر قرار داره؛ بالاتر از عباس آباد، پایین از پارک ساعی. یک رستوران بزرگ، قدیمی و استخون دار که رستوران بروها و خوش خوراک ها و شکموها ارادت قلبی ویژه ای نسبت بهش دارند. رستورانی که نه معماری خاص، نه نورپردازی ویژه، نه میز و صندلی عجیب و غریب و نه کلاس خیلی بالایی داره. هیچی نداره اما غذاهایی بی نظیر داره، هیچی نداره اما بهترین باقالی پلو با گوشت و بهترین جوجه کباب با استخوان تهران را داره. !

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

دریایی
سوپ
رستوران ایرانی
رستوران سنتی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

تحویل در محل
بیرون بر
صندلی
خدمه رستوران
پارکینگ خیابانی

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی رستوران اروند کنار (تهران)


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش
  یک رستوران معمولی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران اروندکنار در خیابان ولی عصر و کمی پایین تر از پارک ساعی قرار داره که از اسمش حدس می زنیم که یک رستوران با غذاهای جنوبی باشه. اما منوی رستوران بجز قلیه و ماهی غذای دیگر جنوبی نداشت. برخی از میزهای رستوران نمای خوبی به خیابان ولی عصر داره. در یک روز تابستانی در روزگار کرونا ما راهی این رستوران شدیم و سفارش مون هم سبزی پلو و ماهی بود. سرویس دهی شون خوب بود اما کیفیت غذای اون تقریبا معمولی بود!

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند Maryam
  نقدها:
  گزارش
  رستوران اروندکنارپارک ساعی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستورانی معمولی نه معماری خاص نه نورپردازی ویژه نه میزوصندلی خاص داردرستوران دوطبقه است اماغذاهایی بی نظیرداره مقدارش برای خانومهاخیلی زیادحسابی سیرتون میکنه کیفیت غذایی بالا یکی ازخوشمزه ترین باقالی پلورادراین رستوران خوردم امامتاسفانه پارکینگ ندارد

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  رستوران اروند کنار
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران اروند کنار از نظر من یکی از بهترین رستوران های تهرانه.
  میتونم بگم یکی از بهترین باقالی پلوهایی که تا حالا خوردم مال این رستورانه،ترکیب طعم روغن حیوانی با عطر برنج و زعفرون باعث شده، باقالی پلو، انتخاب همیشگی من توی این رستوران باشه.ما تا حالا ،ماهیچه، گردن، ماهی سفید و قزل آلاش رو امتحان کردیم،که همگی عالی بوده. گفته میشه که جوجه کباب با استخونشم خیلی خوبه ، البته ما هنوز تست نکردیم.
  حجم غذا زیاده، و سفارش ما معمولا دو تا باقالی پلو با یه دونه ماهیچیه یا گردن یا ماهی سفیده. با توجه به حجم و کیفیت غذاش قیمتشم مناسب.
  کارکنان خوش اخلاق و وظیفه شناس هستن.
  ساختمان رستوران در دو طبقه و دارای بافت تقریبا قدیمی هستش، فضای رستوران بزرگه و واسه قرارهای فامیلی و دوستانه با تعداد نفرات بالاخیلی خوبه چون میزها رو هم به درخواست شما جابجا میکنن، ضمنا چون رستوران توی خیابون ولیعصر و روبروی پارک ساعی، قرار گرفته، جای پارک به سختی پیدا میشه. البته اگه از خیابون پشتیش (خیابون اکبری) برید جای پارک هست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند پروین توافقی
  نقدها:
  گزارش
  اروند كنار
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران خوبيه،غذاهاش عاليه و مقدارش براي خانوما زياده و حسابي سيرتون ميكنه.جاي پارك اصلاً نداره و ما تا حالا فقط جمعه ها تونستيم بريم.زرشك پلو و باقالي پلوش خيلي خوبه.به امتحانش مي ارزه.پرسنل زيادي داره و حواسشون به ميزها هست.قيمتهاش منصفانس.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند بهزاد حسین پور
  نقدها:
  گزارش
  غذاهای دریایی عالی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران اروند کنار به دلیل موقعیت مکانی مناسب برای قرارهای کاری و همینطور ناهار کاری پیشنهاد میشه . خیلی جای پارک خوبی گیر نمیاد ولی غذای دریایی این رستوران خیلی عالی و طبخ خوبی داره . سرویس دهی معمولی ولی کیفیت غذا عالی بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  مناسب برای قرارهای کاری و خانوادگی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران در دو طبقه است و طراحی جالبی دارد اما پیدا کردن جاپارک کمی دشوار است. کیفیت غذا به نسبت قیمت آن خوب است و میتواند انتخاب مناسبی برای مهمانی خانوادگی و کاری باشد.
  جوجه با استخوان این رستوران واقعا عالی است. همچنین حلیم بادمجان نیز کیفیت بسیار خوبی دارد. در تهیه برنج از روغن حیوانی استفاده میشود که شاید بعضی افراد نپسندند.
  تنها اشکال رستوران به نظر من پیچیدن بوی غذا در رستوران است که کمی بیش از حد معمول است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: