Close
رستوران

رستوران دربند لطفی

Darband Lotfi Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

یکی از رستوران های معروف، رستوران دربند لطفیِ که چشم اندازی بینظیر از کوه و دریا دارِ و در محیطی آرام ازتون پذیرایی میشه با بهترین غداهای خانگی و اینو بگم که آقای لطفی برادر خاور خانومِ و رستورانش درست روبروی خواهرشِ.غذاهای محلی که در این رستوران میتونین نوش جان کنین :کباب ترش، جوجه کباب ترش، جوجه کباب زعفرانی، فیله کباب، ماهی سفید، ماهی قزل آلا، مرغ شکم پر، میرزا قاسمی با بادمجان کباب شده روی ذغال، باقلا قاتوق با زیتون پرورده مخصوص، ماست کوزه ای مخصوص.یکی از بهترین غذاهای این رستوران مرغ شکم پر و کباب ترشِ که در صورت سفارش فسنجان با جوجه محلی قابل سروِ.

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع کاربری

رستوران

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند هادی حجتی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران دربند لطفی
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران شیک در روستای سرولات در شهر چابکسر قرار داره. به دلیل رستوران معروف دیگه ای که توی این منطقه هست (خاور خانم) این رستوران هم مشتری های زیادی پیدا کرده. این رستوران چها طبفه هست، توی طبقه همکف شما باید سفارش تون رو بدید، بنابراین یادتون باشه کسی روی میز از شما سفارس نخواهد گرفت. شما اول باید برید میزتون رو انتخاب کنید و همراه با شماره میز برای سفارش دادن به صندوق بیایید.
  بعد از طبقه همکف، در طبقه اول تعدادی نیمکت هست برای افرادی که میخوان راحت غذا بخورن.
  سبقه 2 و 3 هم میز و صندی داره که اگه بتونید میزهای نزدیک پنجره که رو به دریا هست رو بگیرید خیلی عالیه و ویوی خیلی خوبی داره.
  قیمت غذاهای این رستوران با توجه به کیفیتش خوبه. حتما ماست محلی رو امتحان کنید. ما کباب چنچه، ماهی سوف و کوبیده سفارش داده بودیم که راضی بودیم. ضمنا برنج ها معمولا پرسی نیمیارن و اگه مثلا چهار تا برنج سفارش بدین یه دیس برنج میارن براتون. ولی اگر مجدد برنج بخواین باز هم براتون میارن.
  غذا رو معمولا در کمتر از نیم ساعت در روزهای شلوغ حاضر می کنن. ما تا حالا چندین بار به این رستوران رفتم و در مقایسه با رستوران های هم جوارش هم از نظر کیفیت و هم محیط راضی تر بودم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند Golnaz Masham
  نقدها:
  گزارش
  رستوران دربند لطفی (چابکسر)
  توصیه شده توسط کاربر

  گیلان، چابکسر، سرولات، روستای لیمه و در نهایت رستوران معروف، بی نظیر و شلوغ «دربند لطفی». این رستوران از رستوران های محبوب ماست و همیشه در سفر به شمال، یک بار مهمون این رستوران هستیم. در ایام تعطیلات ازدحام خودروها و صف طولانی رستوران، کمی اذیت کنندست. رستوران چشم انداز زیبایی به کوه و دریا داره. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و محلی سرو میشه. این رستوران رو به روی رستوران معروف «خاور خانم» قرار داره. ما 2 پرس کباب ترش و یک پرس میرزا قاسمی، زیتون پروده و سیرترشی سفارش دادیم و 75 هزار تومان پرداخت کردیم. در سفر به شمال حتما به این رستوران سر بزنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند ملیحه ج..
  نقدها:
  گزارش
  رستوران دربند لطفی
  توصیه شده توسط کاربر

  ما در بهترین زمان ممکن به این منطقه رفتیم یعنی بهمن ماه که امیدوار بودیم خلوت باشه البته قصد ما رستوران خاور خانم بود که اون زمان به علت عملیات ساختمانی تعطیل بود و خوشبختانه به رستوران دربند لطفی رفتیم غذا ماهی غزل و کباب جنجه بود که بنظرم خیلی خوب طبخ شده بود هوراه با چلو با ته دیگی که به ادم چشمک میزد بنظرم قیمتش هم بد نبود در کل راضی بودیم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: