Close
رستوران

رستوران قوام

Ghavam Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

یکی از رستوران های قشنگ بوشهر با غذاهای لذیذ. این رستوران که در گذشته آب انبار قوام بوده و قدمت ۱۵۰ ساله داره نزدیک به ساحل دریای بوشهره که محلی خوب برای صرف غذا و گذروندن وقت با خانواده و دوستان شده.

سبک آشپزی

رستوران ایرانی
دریایی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • پری
  نقدها:
  گزارش

  خب من اومدم با بررسی یک رستوران.در سفرمون به بوشهر تصمیم داشتیم رستوران قوام که یکی از رستوران های خوب و تقریبا میشه گفت رستوران اول بوشهر رو حتما امتحان کنیم.وقتی توی گوگل هم بزنید رستوران های بوشهر اولین اسمی که بالا میاد رستوران قوام هست که برند محشوب میشه.
  بد نبود اما واقعیتِ این رستوران برند و با قیمت های بالا، از چیزی که انتظار داشتیم خیلی پایین تر بود.
  از نکات مثبتش بخوام بگم : برخوردشون خیلی خوب و مودبانه بود.منو شامل غذاهای متنوع دریایی بود و برای ما که قصدمون امتحان همین غذاها بود خوشحال کننده بود.قیمت ها در حد رستوران های هم تراز خودش بود نه بالاتر.
  نکاتی که نظرمون رو منفی کرد : این بود که ما چایی رو قبل از غذا بهشون گفته بودیم بیارن ولی نه تنها قبل از غذایی که نیم ساعت آوردنش طول کشید،بلکه ۴۵ دقیقه بعد از اتمام غذا اونم درحالی که دیگه داشتیم میرفتیم اووردن و دیگه فایده ای نداشت و رفتار کادرشون خیلی مودبانه نبود.کاملا بی تفاوت نسبت به هرچیزی که ممکن بود نیاز باشه برخورد میکردن.
  سفر بوشهر با اینکه بار اول نبود اما عالی تمام شد و سایر کافه ها و مناطق دیدنی ای رو که رفتیم به مرور به اشتراک میزارم.
  حتما از بوشهر دیدن کنید ?

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • جاناتان
  نقدها:
  گزارش
  تجربه صرف غذا تو رستوران قوام
  توصیه شده توسط کاربر

  محيط اش خيلي خوبه، خيلي؛ با اينكه طبقه منفي يك هست و ويو نداري ولي ديزاين جذاب و باحالي داره، موسيقي زنده خوب و غذاهاش هم ٥ مدلش رو تست كرديم خوب بود، قيمت ها گرون به حساب مياد
  ولي تا بوشهر بري و اينجا نري حيفه.
  البته براي من يكبار رفتنش كافي بود ؛ به خاطر قيمت ها نميشه هي تكرارش كرد. و البته روزهاي بعدي فهميدم كه رستوران ميداف با همين قيمت ها و كيفيت بهتر غذا و ويو دريا هست كه ميشه اونو رفت.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: