Close

رستوران باغ بهشت فشم (زردبند)

Bagh Behesht Restaurant Fasham (Zard-e Band)
4.4
(از 4 نقد و بررسی)
Bagh Behesht Restaurant Fasham (Zard-e Band)1.jpg

درباره رستوران باغ بهشت فشم (زردبند)

$$$ گران

.

نوع رستوران
رستوران
موقعیت
فشم
پیشنهاد کاربران
%100 از 4 رای
رتبه در فشم
2 از 34 رستوران

امکانات رستوران باغ بهشت فشم (زردبند)

رزرواسیون
امکان رزرو
امکان رزرو آنلاین
نوع غذا
رستوران ایرانی
رژیم غذایی
غذای حلال
خصوصیات
صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک
این مسافت به صورت خط مستقیم در نظر گرفته شده است

اطراف رستوران باغ بهشت فشم (زردبند)

رستوران های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
هتل های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
جاذبه های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
مراکز مهم شهر
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
comment icon
افزودن نقد و بررسی
نوشتن نقد و بررسی
camera icon
افزودن تصویر
افزودن تصویر
مرتب سازی براساس:
پروانه کشاورز
نوشته شده در 4 اردیبهشت 1399
report-icon گزارش

یکی از دوستان و همکاران قدیمی تصمیم گرفت به مناسبت تولدش در یکی از رستورانهای فشم پذیرایی مفصلی از ما داشته باشد و ما هم زحمت کیک رو کشیدیم. رستوران پارمیس در ابتدای جاده فشم در سمت شمال جاده قرار داشت با فضای بسیار بزرگ و دنج در دوطبقه که ما طبقه دوم رو برای نشستن انتخاب کردیم. اول از همه متولد عزیز سفارش یک سماور ذغالی و چایی و قلیون رو داد که واقعا عالی بود و حس سالهای قدیم برای آدم تداعی میشد، بعد از کلی گفت و شنود نوبت سفارش ناهار شد که انتخاب من آبگوشت بود و بقیه سفارش کباب ترش و جوجه کباب دادند. غذاها کیفیت خیلی خوبی داشت و من از سفارش دوستان هم تست کردم، فقط طعم کباب ترش رو خیلی دوست نداشتم چون برعکس اسمش از رب انار شیرین استفاده شده بود و طعم شیرینش برام خوشایند نبود ولی بقیه غذاها واقعا خوشمزه بود.
بعد هم که نوبت کیک و تولد و عکس شد که کارکنان رستوران همکاری خیلی خوبی برای گذاشتن آهنگ و آوردن ظرف و چاغو برای کیک داشتند. در کل همه چی عالی بود، خصوصا ویو و دیزاین مجموعه که کلی عکس گرفتیم و لذت بردیم از مناظر زیبای اطراف رستوران که از یک طرف منتهی به کوه میشد و از طرف دیگه مشرف به رودخانه بود. در طبقه دوم یه حوض زیبا در وسط حیاط تعبیه شده بود که دیزاین فضا رو سنتی کرده بود. در کل این رستوران خیلی بزرگ بود و لوکیشن های متفاوت داشت و هزینه ها هم نسبتا گرون بود.

بیشتر
کیفیت
4
سرویس
5
جو و اتمسفر
5
قیمت (به نسبت کیفیت)
4

رستوران باغ بهشت در منطقه زردبند در لواسانات و اطراف تهران واقع شده است. یک باغ بسیار بزرگ چند طبقه با الاچیق های کوچک و بزرگ در میان فضای سبز . فضای سبز رستوران بسیار زیبا و جذاب است. گارسون های زیاد و با اتیکت که اسم گارسون روی آن نصب شده نشان دهنده این است که مدیریت رستوران بر نیروی انسانی نظارت دقیق دارد. گارسون ها مودب و فعال بودند. با اینکه ما یک روز وسط هفته و برای ناهار به این رستورتن رفتیم تقریبا شلوغ بود. جلوی رستوران پارکبان های رستوران به ماشین ها جای پارک میدادند و یک سابه بان ماشین با ارم رستوران باغ بهشت هم روی شیشه ماشین ها میگذاشتند. در هر آلاچیق هم یک جا لباسی کوچک، یک جاکفشی و یک پنکه وجود داشت که همگی نشان از مدیریت صحیح این مجموعه داشت. تا در الاچیق نشیتیم گارسون منو و یک سینی هندوانه آورد. البته هندوانه را ۲۵ تومن حساب کردند ولی در هوای گرم می چسبید. غذا تقریبا به موقع آماده شد. ما جوجه کباب لبنانی و دیزی سفارش دادیم . جوجه کباب چیز خاصی نبود ولی دیزی اش خوشمزه بود. نان هم همان جا در تنور پخته میشد که کیفیت خوبی داشت البته دیری با نان سنگک بیشتر مزه می دهد. که نان رستوران تافتون بود. بعد از غذا هم چای و باقلوا سفارش دادیم که چای را با یک سماور کوچک و قوری قدیمی قاجاری و باقلوای تازه آوردند. چای خیلی تازه نبود ولی بد نبود. در رستوران یک اتاق بازی اطفال هم وجود داشت و چند تا الاچیق مخصوص تولد. موسیقی رستوران هم بد نبود و صدای موسیقی مثل خیلی از رستوران ها آزار دهنده نبود . در مجموع فضای رستوران خانوادگی و خوب بود. البته قیمت رستوران کمی گرون بود ولی در مجموع به خاطر فضای خوب اش توصیه می کنم.

بیشتر
کیفیت
4
سرویس
5
جو و اتمسفر
5
قیمت (به نسبت کیفیت)
4
Tina Azimi
نوشته شده در 15 تیر 1398
report-icon گزارش

در طی چند سالی که مشتری اینجا بودیم، همیشه یکی از بهترین رستوران های فشم بوده. چیزی که متمایزش می کند تمیزی و سرسبزی و غذاهای خوشمزه است. چندتا از تخت ها بسیار بزرگند و برای مهمانی یا تولد و ... مناسبند. در طبقه پایین هم تعدادی وسیله بازی و سرگرمی قرار داده شده. در تابستان هوا به کمک آبپاش ها و پنکه و ... خنک است و در زمستان وسایل گرمایشی موجود است. در کل اینجا میتواند یک انتخاب خوب در هر فصلی برای وقت گذراندن در جاده فشم باشد. ضمنا چای ذغالی اینجا هم عالی است.

بیشتر
کیفیت
4
سرویس
5
جو و اتمسفر
5
قیمت (به نسبت کیفیت)
4
حمید نیکومرام
نوشته شده در 17 دی 1397
report-icon گزارش

یکی از بهترین باغچه های فشم می باشد.
یکی دیگر از پاتوق های ما باغ بهشت است که زیاد به آن میریم.
تقریبا هر هفته جمعه برای صبحانه با نان تازه به آنجا میریم.

بیشتر
کیفیت
4
سرویس
4
جو و اتمسفر
4
قیمت (به نسبت کیفیت)
5
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت