Close
رستوران

رستوران باغ بهشت فشم (زردبند)

Bagh Behesht Restaurant Fasham (Zard-e Band)

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

.

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو
امکان رزرو آنلاین

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نوع کاربری

رستوران

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند پروانه کشاورز
  نقدها:
  گزارش
  رستوران پارمیس فشم
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از دوستان و همکاران قدیمی تصمیم گرفت به مناسبت تولدش در یکی از رستورانهای فشم پذیرایی مفصلی از ما داشته باشد و ما هم زحمت کیک رو کشیدیم. رستوران پارمیس در ابتدای جاده فشم در سمت شمال جاده قرار داشت با فضای بسیار بزرگ و دنج در دوطبقه که ما طبقه دوم رو برای نشستن انتخاب کردیم. اول از همه متولد عزیز سفارش یک سماور ذغالی و چایی و قلیون رو داد که واقعا عالی بود و حس سالهای قدیم برای آدم تداعی میشد، بعد از کلی گفت و شنود نوبت سفارش ناهار شد که انتخاب من آبگوشت بود و بقیه سفارش کباب ترش و جوجه کباب دادند. غذاها کیفیت خیلی خوبی داشت و من از سفارش دوستان هم تست کردم، فقط طعم کباب ترش رو خیلی دوست نداشتم چون برعکس اسمش از رب انار شیرین استفاده شده بود و طعم شیرینش برام خوشایند نبود ولی بقیه غذاها واقعا خوشمزه بود.
  بعد هم که نوبت کیک و تولد و عکس شد که کارکنان رستوران همکاری خیلی خوبی برای گذاشتن آهنگ و آوردن ظرف و چاغو برای کیک داشتند. در کل همه چی عالی بود، خصوصا ویو و دیزاین مجموعه که کلی عکس گرفتیم و لذت بردیم از مناظر زیبای اطراف رستوران که از یک طرف منتهی به کوه میشد و از طرف دیگه مشرف به رودخانه بود. در طبقه دوم یه حوض زیبا در وسط حیاط تعبیه شده بود که دیزاین فضا رو سنتی کرده بود. در کل این رستوران خیلی بزرگ بود و لوکیشن های متفاوت داشت و هزینه ها هم نسبتا گرون بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند مریم
  نقدها:
  گزارش

  رستوران باغ بهشت در منطقه زردبند در لواسانات و اطراف تهران واقع شده است. یک باغ بسیار بزرگ چند طبقه با الاچیق های کوچک و بزرگ در میان فضای سبز . فضای سبز رستوران بسیار زیبا و جذاب است. گارسون های زیاد و با اتیکت که اسم گارسون روی آن نصب شده نشان دهنده این است که مدیریت رستوران بر نیروی انسانی نظارت دقیق دارد. گارسون ها مودب و فعال بودند. با اینکه ما یک روز وسط هفته و برای ناهار به این رستورتن رفتیم تقریبا شلوغ بود. جلوی رستوران پارکبان های رستوران به ماشین ها جای پارک میدادند و یک سابه بان ماشین با ارم رستوران باغ بهشت هم روی شیشه ماشین ها میگذاشتند. در هر آلاچیق هم یک جا لباسی کوچک، یک جاکفشی و یک پنکه وجود داشت که همگی نشان از مدیریت صحیح این مجموعه داشت. تا در الاچیق نشیتیم گارسون منو و یک سینی هندوانه آورد. البته هندوانه را ۲۵ تومن حساب کردند ولی در هوای گرم می چسبید. غذا تقریبا به موقع آماده شد. ما جوجه کباب لبنانی و دیزی سفارش دادیم . جوجه کباب چیز خاصی نبود ولی دیزی اش خوشمزه بود. نان هم همان جا در تنور پخته میشد که کیفیت خوبی داشت البته دیری با نان سنگک بیشتر مزه می دهد. که نان رستوران تافتون بود. بعد از غذا هم چای و باقلوا سفارش دادیم که چای را با یک سماور کوچک و قوری قدیمی قاجاری و باقلوای تازه آوردند. چای خیلی تازه نبود ولی بد نبود. در رستوران یک اتاق بازی اطفال هم وجود داشت و چند تا الاچیق مخصوص تولد. موسیقی رستوران هم بد نبود و صدای موسیقی مثل خیلی از رستوران ها آزار دهنده نبود . در مجموع فضای رستوران خانوادگی و خوب بود. البته قیمت رستوران کمی گرون بود ولی در مجموع به خاطر فضای خوب اش توصیه می کنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خوش آب و هوا
  توصیه شده توسط کاربر

  در طی چند سالی که مشتری اینجا بودیم، همیشه یکی از بهترین رستوران های فشم بوده. چیزی که متمایزش می کند تمیزی و سرسبزی و غذاهای خوشمزه است. چندتا از تخت ها بسیار بزرگند و برای مهمانی یا تولد و ... مناسبند. در طبقه پایین هم تعدادی وسیله بازی و سرگرمی قرار داده شده. در تابستان هوا به کمک آبپاش ها و پنکه و ... خنک است و در زمستان وسایل گرمایشی موجود است. در کل اینجا میتواند یک انتخاب خوب در هر فصلی برای وقت گذراندن در جاده فشم باشد. ضمنا چای ذغالی اینجا هم عالی است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند حمید نیکومرام
  نقدها:
  گزارش
  خوردن املت و دسر معروف هندوانه
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از بهترین باغچه های فشم می باشد.
  یکی دیگر از پاتوق های ما باغ بهشت است که زیاد به آن میریم.
  تقریبا هر هفته جمعه برای صبحانه با نان تازه به آنجا میریم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: