Close
رستوران

برگر پلاس

Burger Plus

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

برگر پلاس یکی از فست فودهای به نام شهر ارومیه است که حدود 2 سال است فعالیت خود را با تکیه بر کیفیت غذاها شروع کرده است. شعار این فست فود "کمی طعم بهتر" هست و همواره توانسته است در این زمینه موفق عمل نماید. 
پلاس برگر، پلاس پلاس، دوبل پلاس، بیف پلاس، انواع استیک های مختلف از غذاهای پیشنهادی در این فست فود می باشند. 

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • یگانه فیض الهی
  نقدها:
  گزارش
  برگر پلاس
  توصیه شده توسط کاربر

  فست فود برگر پلاس واقع در خیابان فضلا درارومیه، یکی از بهترین فست فودهایی که برگر و استیک سرو میکنه. با اینکه فضای کوچیکی داره ولی خیلی دنج و راحته.
  همه ی برگر هاش مخصوصا پلاس پلاس و رویال برگرش خیلی خوشمزه و پر ملات هستند و من خودم نمیتونم یک برگر و کامل تموم کنم. سس ماشروم برگرش و من خیلی دوست ندارم یک طمع خاصی داره مثل اینکه آردش خوب تفت داده نمیشه که شاید افراد کمی دوسش داشته باشند. اکثر برگرهاشو میتونین به صورت پرسی هم سفارش بدین. استیک مرغ و گوشت های برگر پلاس هم کیفیت بالایی داره.آخرین باری که با دوستام رفتیم اونجا من پلاس برگر پرسی سفارش دادم که واقعا خوشمزه بود و خوردنش هم نسبت به برگر راحتتره. قیمتهای برگر پلاس نسبت به خیلی جاهای دیگه و کیفیتی که داره واقعا مناسبه. از 15 تومن تا 28 تومن. پلاس برگر پرسی که من سفارش دادم 18 تومن بود. یک نکته ی دیگه ام که برگرهارو لذیذ تر میکنه مخصوصا اگر داخل فست فود سرو بشه داشتن چهار نوع سس متفاوته که تمامی سلیقه ها رو در بر میگره. در کل برگر پلاس برای دوستاران برگر و استیک جای مناسبیه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  بهترين برگرها در اروميه!
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان عزیز
  برگر پلاس رو می توان به جرأت یکی از بهترین فست فود های شهر ارومیه دانست. در سال های اخیر در این شهر همیشه برگر پلاس انتخاب اول من بوده و هر چند که با افتتاح فست فود های جدید همواره در امتحان کردن غذاهای اون ها هم بر میام، اما هر بار که این اتفاق میوفته، بیشتر به کیفیت غذاهای برگر پلاس علاقه مند میشم.

  برای اولین بار نام برگر پلاس رو یکی از دوستان حدود یک سال پیش در رستورانی که مهمان بودیم بردند و اشاره به کیفیت بالای غذاهای آن داشتند. بعد از اون چندین بار از این رستوران خرید کردیم و هر بار بیشتر عاشق غذاهاش شدیم. اما این تمام ماجرا نبود، هر وقت که در اداره نیاز به خرید غذا داشتیم، این رستوران ناجی ما بود، اما نه به هر قیمتی! بار ها شده که زنگ زدیم و برای ناهار سفارش غذا دادیم و با این جواب روبرو شدیم که نان های مخصوص و تازه مون هنوز نرسیدن، و باید با نان تازه غذا ها سرو بشن، و مجبور شدیم صبر کنیم. یعنی کیفیت رو فدای پول نمی کنند.

  همچنین این رستوران عضو رستوران های زیر مجموعه نرم افزار دتال هستند. نرم افزار دتال، مخصوص سفارش غذا (معمولی و فست فود) در ارومیه است و کارکرد مثبت و خوب این اپلیکیشن باعث شده که همواره غذاهای بیشتر این رستوران رو امتحان کنیم.

  بعضی وقت ها هم وقتی که از اداره درمیام، زنگ میزنم و تلفنی سفارش میدم، تا وقتی میرسم رستوران همه چیز آماده باشه و معطلی نداشته باشم. اما اگر بخواهیم نقد و بررسی در مورد این رستوران رو کمی با جزئیات بیشتری داشته باشیم به شرح زیر خواهد بود.

  محیط رستوران
  محیط رستوران شرایط مناسبی دارد. فست فود برگر پلاس، فقط یک سالن غذاخوری دارد و انواع میز های دو نفره و چند نفره در آن وجود دارد. در یک قسمت از رستوران، گلخانه ایی کوچکی درست شده که به زیبایی محیط و رستوران افزوده است. در کل، از لوکس بودن زیاد خبری نیست و همه چیز ساده است، ولی تو دل نمیزنه و قابل قبول تلقی میشه. همچنین یکی از نقاط مثبت برای این رستوران، وجود جای پارک هست که در ترافیک این روزهای شهر برای خود نعمتی بس بزرگ محسوب می شود.

  کیفیت غذاها
  اینجا را باید واقعا نقطه قوت اصلی این رستوران دانست، جایی که کیفیت حرف اول را میزند. من غذاهای این رستوران رو به دو قسمت برگرها (بیرون بر) و استیک ها (مخصوص خود رستوران) تقسیم میکنم. از بین برگر ها، واقعا پلاس پلاس که در حال حاضر با هزینه 22 هزارتومنی عرضه میشه، از هر لحاظ عالی هست. چیکن ماشروم و چیکن برگر هم هزینه ایی به مراتب کمتر دارند و با هزینه 16 هزارتومنی عرضه می شوند. گرون ترین برگر این مجموعه فول پلاس هست که قیمت 28 هزار تومنی داره. ولی خوب به نظرم کمی زیادی (منظورم حجم غذا است نه هزینه آن) هست و سایر برگر ها هم به راحتی می توانند سیرمان کنند. فول پلاس ترکیبی از 160 گرم گوشت، فیله مرغ طعم داده شده، راسته گوساله طعم داده شده و پنیر سوبل هست که قطعا از خوردنش پشیمون نمیشین و مطمئن باشین ارزش هزینه ایی که پرداخت می کنید را داره.
  اما در بین غذاهایی که برای بیرون سرو نمی شوند و مخصوص محیط خود رستوران هستند، به نظر من پلاس استیک میتونه گزینه خوبی تلقی بشه. این غذا 200 گرم راسته گوساله طعم داده شده به همراه سس قارچ و پوره مخصوص سیب زمینی داره که به نظر من خوشمزه است. استیک های دیگه ایی هم داره که من در حقیقت امتحان نکردم و نظری در مورد اونها ندارم.

  سرویس و قیمت به نسبت کیفیت
  در این دو فاکتور مهم به نظر من سرویس در حد قابل قبول (نه در حد عالی) هست. بعضی وقت ها کارکنان دقت لازم رو ندارند و چندین مورد بی دقتی را در این زمینه مشاهده کردم. به عنوان مثال سفارش نوشابه کولا دادم و به جای اون اسپرایت آوردند. هر چند که بعدا این مورد اصلاح شده، ولی به نظرم حتی این مورد کوچک هم نباید وجود داشته باشه. اما در مورد هزینه به نسبت کیفیت، به نظرم واقعا در حد عالی هست و به نسبت هزینه ایی که پرداخت می کنید، از کیفیت غذای سرو شده رضایت کامل را خواهید داشت.

  بررسی غذایی که سفارش داده بودم
  من در آخرین مراجعه ام به این رستوران، سفارش برگر پلاس پلاس رو با هزینه 22 هزار تومنی دادم. این نوع برگر حدود 160 گرم راسته گوساله طعم داده شده داره که به خوبی پخته شده بود و مزه اش حکایت از تازگی گوشت داشت. پنیر گودا دبل و سایر مخلفات این برگر هم به خوبی قرار داده شده بودند. اما به نظرم کمی قارچ اون زیاد بود. البته این نظر شخصی من هست و امری نسبی محسوب میشه و بعضی ها با قارچ زیاد و بعضی ها ها با قارچ کمتر دوست دارند. اما در نهایت، حس میکنم کمی قارچ این نوع برگر زیاد بود.

  امیدوارم که این نقد و بررسی نیز مورد توجه شما دوستان عزیز قرار گرفته باشه و بتونه در حد امکان مفید واقع بشه و از وقتی که برای خوندن این نقد و بررسی گذاشتین، صمیمانه تشکر می کنم.
  غذاهاتون همیشه خوشمزه و دل هاتون شاد شاد...

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: