Close
رستوران

كافه بيسترو دريا

Cafe Bistro Driya

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

كافه بيسترو دريا در مرز شهر رويان و نوشهر قرار گرفته است. اين كافه بيسترو كه از چند سال قبل شروع به فعاليت كرده فضاي بي نظير، حرفه اي و متفاوتي را در زمينه كافه بيسترو ها رقم زد. فضاي اين كافه در دو طبقه است كه طبقه بالا در قسمت بالكن فضاي ازاد رو به دريا دارد و طراحي اين كافه بسيار دلنشين و ارامش بخش است. كافه علاوه بر انواع نوشيدني ها و دسر ها، غذا هم بصورت وعده هاي اصلي مانند انواع پيتزا و پاستا سرو ميكند. انواع غذاها با طراحي زيبا و توسط يك تيم حرفه اي ارائه ميشود. از نظر كيفيت بنده انواع سرويس صبحانه، انواع پيتزا، بورك، سالاد سزار، انواع نوشيدني و قهوه و كيك شكلاتي و كيك هويج انجا را امتحان كردم كه طعم همه در سطح خوب بود. از نظر هزينه، قيمتها در طيف بالا قرار ميگيرد و البته در قبال هزينه بالا از فضاي بسيار عالي لذت ميبريد.

نوع کاربری

کافه

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

صبحانه
میان وعده

قیمت

اقتصادی

امکانات

فضای باز
صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند نیما علایی
  نقدها:
  گزارش
  كافه بيسترو دريا
  توصیه شده توسط کاربر

  كافه دريا در جاده ساحلي رويان قرار داره، اين كافه به حدي فضا وسرويس و ويوش عاليه كه من هر سري به شمال ميرم حتما به اين كافه سر ميزنم. فضا و ديزايين و بزرگي محيط رستوران عاليه، اين رستوران دو طبقه، با يه بالكن بينظير رو به دريا محيطي رو فراهم كرده كه ساعت ها ميتوني اونجا بشيني و از صبحانه تا شام و عصرونه و ميان وعده و انواع نوشيدني ها رو سفارش بدي. اگر در فصل شلوغي به اين كافه بريد از قبل بايد ميزهاي بالكن رو رزرو كنيد در غير اينصورت بيشتر مواقع پر هستن، خوردن يه كافي در كنار كيك شكلاتي با صداي دريا و ويوي عالي اين كافه رو دوست داشتني تر كرده. نظافت و برخورد پرسنل خيلي محترمانه هست. سفارش ها خيلي زود اماده و سرو ميشن. سالاد سزارش فوق العاده خوش طعم بود ولي سس اش كم بود كه درخواست داديم سس اضافه اوردن. سوپ گوجه فرنگي اش معمولي بود سالاد مرغ كاري اش هم لذيذ بود و براي كساني كه طعم ادويه و كاري زياد توي سالاد دوست دارن مناسبه ولي من مزه سزار رو ترجيح ميدم به كاري. بهترين و خوشمزه ترين بخش كافه دريا، كيك هاي شكلاتي با بستني هستن كه با قاشق اول شكلات داغ از داخلش سرازير ميشه، كه طعمش در كنار بستني بينظيره.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند مهين شاعري
  نقدها:
  گزارش
  كافه بيسترو دريا نوشهر
  توصیه شده توسط کاربر

  كافه بيسترو دريا كه ابتداي شهر نوشهر واقع شده است كافه اي است كه اگر اهل كافه گردي باشيد قطعا با رضايت كامل از آن بيرون مياييد. اين كافه بيسترو طراحي داخلي بسيار جذابي دارد و مدتها هم كه انجا بنشينيد خسته نميشويد. قبل از اينكه سفارش شما را بياورند تكه هاي نان با مايعي شامل روغن زيتون، سركه، زيتون و تخم گشنيز مياورند كه طعم خوبي دارد.
  من در اين كافه سالاد سزار و پيتزا را تجربه كردم كه طعم كاملا خوبي داشت و طعم پيتزايش خيلي متفاوت تر از پيتزاهاي معمول بود. سرويس دهي اين كافه هم خيلي خوب است و هرچه بخواهيد سريع مي اورند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند تاج محمد آرازي
  نقدها:
  گزارش
  كافه بيسترو دريا
  توصیه شده توسط کاربر

  كافه رستوران دريا كه در رويان واقع شده است يكي از بهترين كافه هاي شمال ايران است كه همه چيز تمام است. اين رستوران فضاي بزرگي در دوطبقه دارد كه ديزاين بسيار خاصي دارد و مخصوصا اولين باري كه انجا رفته بودم بسيار جذب آن شده بودم.
  من چندين بار به اين كافه رستوران رفته ام و انواع قهوه، كيك و پيتزا و سالاد را انجا تجربه كرده ام. سرويس دهي بسيار خوب است و از سرويس دهي عالي لذت خواهيد برد. ديزاين غذاها خوب است و طعم غذاها خوب و مناسب است.
  پيشنهاد ميكنم اگر ميخواهيد كافه اي در سطح بالا را تجربه كنيد كه از فضايش لذت كافي ببريد و طولاني انجا بنشينيد اين كافه را تجربه كنيد.
  البته قيمت اين كافه كمي از قيمت هاي معمول كافه ها بالاتر است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش
  كافه اي زيبا و ارامبخش
  توصیه شده توسط کاربر

  كافه بيسترو دريا در مرز شهر رويان و نوشهر قرار گرفته است. اين كافه بيسترو كه از چند سال قبل شروع به فعاليت كرده فضاي بي نظير، حرفه اي و متفاوتي را در زمينه كافه بيسترو ها رقم زد.
  فضاي اين كافه در دو طبقه است كه طبقه بالا در قسمت بالكن فضاي ازاد رو به دريا دارد و طراحي اين كافه بسيار دلنشين و ارامش بخش است. كافه علاوه بر انواع نوشيدني ها و دسر ها، غذا هم بصورت وعده هاي اصلي مانند انواع پيتزا و پاستا سرو ميكند. انواع غذاها با طراحي زيبا و توسط يك تيم حرفه اي ارائه ميشود. از نظر كيفيت بنده انواع سرويس صبحانه، انواع پيتزا، بورك، سالاد سزار، انواع نوشيدني و قهوه و كيك شكلاتي و كيك هويج انجا را امتحان كردم كه طعم همه در سطح خوب بود.
  از نظر هزينه، قيمتها در طيف بالا قرار ميگيرد و البته در قبال هزينه بالا از فضاي بسيار عالي لذت ميبريد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: