رستوران

كافه بيسترو دريا

Cafe Bistro Driya

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

كافه بيسترو دريا در مرز شهر رويان و نوشهر قرار گرفته است. اين كافه بيسترو كه از چند سال قبل شروع به فعاليت كرده فضاي بي نظير، حرفه اي و متفاوتي را در زمينه كافه بيسترو ها رقم زد. فضاي اين كافه در دو طبقه است كه طبقه بالا در قسمت بالكن فضاي ازاد رو به دريا دارد و طراحي اين كافه بسيار دلنشين و ارامش بخش است. كافه علاوه بر انواع نوشيدني ها و دسر ها، غذا هم بصورت وعده هاي اصلي مانند انواع پيتزا و پاستا سرو ميكند. انواع غذاها با طراحي زيبا و توسط يك تيم حرفه اي ارائه ميشود. از نظر كيفيت بنده انواع سرويس صبحانه، انواع پيتزا، بورك، سالاد سزار، انواع نوشيدني و قهوه و كيك شكلاتي و كيك هويج انجا را امتحان كردم كه طعم همه در سطح خوب بود. از نظر هزينه، قيمتها در طيف بالا قرار ميگيرد و البته در قبال هزينه بالا از فضاي بسيار عالي لذت ميبريد.

نوع کاربری

کافه

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

صبحانه
میان وعده

قیمت

اقتصادی

امکانات

فضای باز
صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • مهين شاعري
  نقدها:
  گزارش
  كافه بيسترو دريا نوشهر
  توصیه شده توسط کاربر

  كافه بيسترو دريا كه ابتداي شهر نوشهر واقع شده است كافه اي است كه اگر اهل كافه گردي باشيد قطعا با رضايت كامل از آن بيرون مياييد. اين كافه بيسترو طراحي داخلي بسيار جذابي دارد و مدتها هم كه انجا بنشينيد خسته نميشويد. قبل از اينكه سفارش شما را بياورند تكه هاي نان با مايعي شامل روغن زيتون، سركه، زيتون و تخم گشنيز مياورند كه طعم خوبي دارد.
  من در اين كافه سالاد سزار و پيتزا را تجربه كردم كه طعم كاملا خوبي داشت و طعم پيتزايش خيلي متفاوت تر از پيتزاهاي معمول بود. سرويس دهي اين كافه هم خيلي خوب است و هرچه بخواهيد سريع مي اورند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • تاج محمد آرازي
  نقدها:
  گزارش
  كافه بيسترو دريا
  توصیه شده توسط کاربر

  كافه رستوران دريا كه در رويان واقع شده است يكي از بهترين كافه هاي شمال ايران است كه همه چيز تمام است. اين رستوران فضاي بزرگي در دوطبقه دارد كه ديزاين بسيار خاصي دارد و مخصوصا اولين باري كه انجا رفته بودم بسيار جذب آن شده بودم.
  من چندين بار به اين كافه رستوران رفته ام و انواع قهوه، كيك و پيتزا و سالاد را انجا تجربه كرده ام. سرويس دهي بسيار خوب است و از سرويس دهي عالي لذت خواهيد برد. ديزاين غذاها خوب است و طعم غذاها خوب و مناسب است.
  پيشنهاد ميكنم اگر ميخواهيد كافه اي در سطح بالا را تجربه كنيد كه از فضايش لذت كافي ببريد و طولاني انجا بنشينيد اين كافه را تجربه كنيد.
  البته قيمت اين كافه كمي از قيمت هاي معمول كافه ها بالاتر است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش
  كافه اي زيبا و ارامبخش
  توصیه شده توسط کاربر

  كافه بيسترو دريا در مرز شهر رويان و نوشهر قرار گرفته است. اين كافه بيسترو كه از چند سال قبل شروع به فعاليت كرده فضاي بي نظير، حرفه اي و متفاوتي را در زمينه كافه بيسترو ها رقم زد.
  فضاي اين كافه در دو طبقه است كه طبقه بالا در قسمت بالكن فضاي ازاد رو به دريا دارد و طراحي اين كافه بسيار دلنشين و ارامش بخش است. كافه علاوه بر انواع نوشيدني ها و دسر ها، غذا هم بصورت وعده هاي اصلي مانند انواع پيتزا و پاستا سرو ميكند. انواع غذاها با طراحي زيبا و توسط يك تيم حرفه اي ارائه ميشود. از نظر كيفيت بنده انواع سرويس صبحانه، انواع پيتزا، بورك، سالاد سزار، انواع نوشيدني و قهوه و كيك شكلاتي و كيك هويج انجا را امتحان كردم كه طعم همه در سطح خوب بود.
  از نظر هزينه، قيمتها در طيف بالا قرار ميگيرد و البته در قبال هزينه بالا از فضاي بسيار عالي لذت ميبريد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: