رستوران

رستوران میزبان

Mizban Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

"رستوران میزبان" یکی از بهترین رستوران های شهر بابلسر با قدمت بیست ساله است. تنوع غذاهای این رستوران زیاده و می تونین انواع غذاهای ایرانی رو در منو این رستوران ببینین. البته این رستوران به غذاهای شمالی بسیار خوشمزش معروفه که امتحان کردنشون خالی از لطف نیست.

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Rozhin
  نقدها:
  گزارش
  شیشلیک و برگ فوق العاده!
  این رستوران توسط کاربر پیشنهاد شده

  رستوران میزبان دو شعبه دارد یکی هتل میزبان که در کمربندی قرار دارد و شعبه اصلی و قدیمی آن در داخل شهر خیابان امام خمینی است. ما به شعبه داخل شهر میزبان رفتیم. رستوران دو طبقه با فضایی قدیمی و تمیز است‌. سفارش ما چلو کباب برگ‌ و شیشلیک بود. هر دو غذا گرم و خوشمزه با ، گوشت تازه و ترد بود و خیلی خوب پخته شده بودند. قیمت غذاها کمی بالاست که با توجه به کیفیت آنها به نظرم مناسب است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سیمین ابراهیمی
  نقدها:
  گزارش
  میزبان (شعبه ۲)
  این رستوران توسط کاربر پیشنهاد شده

  ما از قسمت رستوران سلف سرویس میزبان در کیلومتر سه کمربندی (شعبه جدید) استفاده کردیم ( شعبه قدیمی هم داخل شهر خ. امام خمینی هست)، برخورد خوب بود ،متاسفانه صندلی های راحتی نداشت،پارکینگ هم دارد.تنوع غذاها زیاد بود ،کیفیت غذا هم خوب بود. ماهی و چنجه خیلی لذیذی داشت.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش

  رستوران میزبان از رستوران های معروف بابلسر است که در کمربندی بابلسر قرار گرفته. البته رستوران میزبان قدیمی تری هم داخل شهر بوده ولی این مجموعه که هتل و رستوران هست به تازگی ساخته شده.
  فضای ورودی خیلی بزرگ و تمیز است و رستوران سمت چپی، غذای ایرانی و سفارش دادنی است و گفتند خورشت ندارد. رستوران سمت راستی، به صورت سلف سرویس و متنوع تر است. ما هر دو را امتحان کردیم که متاسفانه سلف سرویس اصلا کیفیت خوبی نداشت. حتی برنج عطری نداشت. سالاد ماکارونی یخ و سفت بود. باقلاقاتوق ذره ای مزه و به خصوص عطر سیر نداشت. قیمت ها مناسب بود و مثل بقیه ی رستوران های شمال.
  یک بار هم صبحانه ی بوفه ی این رستوران را امتحان کردیم که به نسبت قیمت پایینی که داشت خوب بود. یعنی از غذاهای رستورانش واقعا بهتر بود و تقریبا صبحانه ی کاملی داشت که شامل انواع املت به دلخواه مشتری هم می شد. البته که دلیل انتخاب اینجا همیشه کمبود رستوران های خوب در آن منطقه بوده ولی بعید است که دوباره سراغش برویم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: