Close
رستوران

کبابی اصلانی

Kabab Aslani

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

کبابی اصلانی با التزام به مشتری مداری، احترام به حقوق مشتریان را سر لوحه خود و کارمندان قرار داده و همواره در این راستا گام برداشته است. ما در تولید کباب همواره بر اساس این شعار عمل می نمائیم: کبابی را تولید می کنیم که به خانواده خود می دهیم.

از اسفند ماه 1396 اولین شعبه کبابی اصلانی در ولیعصر افتتاح شد. این شعبه که در آدرس ولیعصر کوی استانداری کوچشه عطایی قرار دارد با هدف رستوران و میل غذا در محل افتتاح شده است که علاوه بر محلی دنج و آرام دارای ویژگی جای پارک نامحدود نیز می باشد. پیشنهاد می کنیم لذت کباب اصلانی در این شعبه را نیز امتحان کنید!

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

کبابی و جگرکی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • گزارش
  کبابی اصلانی
  توصیه شده توسط کاربر

  کبابی اصلانی، یکی از برندهای معروف کباب در تبریزه که سه تا شعبه داره.شعبه اصلی در خیابان چایکنار جنب خیابان رضانژاد ، شعبه دوم در خیابان چایکنار، نرسیده به آبرسان و شعبه سوم در فلکه شهریار ،بلوار دکتر حسابی قرار داره.

  من به شعبه اصلی اون که جنب خیابان رضانژاد هست ، رفتم.چندنوع کباب برای منزل سفارش دادم.قیمت کبابها در عکس بالا مشخصه.کیفیت کبابها نسبت به سایر شعبه هاش بهتر بود و قیمتهاش هم به نسبت کیفیتش مناسب بود.

  گنجایش میز و صندلیهای این شعبه برای حدود سی نفر تعبیه شده و بعلت تعداد زیاد مشتریها،رزرو قبلی نداره .فضای سالن پذیرائی، به رغم کوچیک بودن،دارای آرامش خاصی است و آدم خوشش می آد توی اون محیط دقایقی بشینه و لذت ببره.مدیریت واحد شخص بسیار محترم و خوش برخوردی هست و کارکنان و گارسونها هم همینطور.کلا من که از همه نظر بخاطر تهیه کباب از این رستوران راضی بودم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: