Close
رستوران

خانه برگر

Home Burger

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

پیتزا
فست فود

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

ارزان قیمت

امکانات

پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  كيفيتش محشره!
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان عزیز
  خانه برگر یکی از فست فود های شهر ارومیه است که من به تازگی باهاش آشنا شدم. هفته اول آذر ماه وقتی در نرم افزار سفارش غذای دتال داشتم فهرست فست فود ها رو میدیدم، به ناگاه چشمم به این فست فود که در مسیر کارم بود افتاد. لیست و قیمت غذاهاش رو که دیدم، بیشتر به اینجا علاقه مند شدم. دل رو به دریا زدم و رفتم به این رستوران. فست فود خانه برگر در خیابان امین ارومیه واقع شده است. برای اینکه بهتر بتونید این فست فود رو در این خیابان پیدا کنید، بهتر است در نظر داشته باشید که این فست فود در فاصله تقریبا 100 متری خیابان مولوی واقع شده است.
  محیط رستوران تمیز و کاملا قابل قبول است. مشکلی برای پارک خودرو وجود ندارد و از این حیث بهتر است نگرانی نداشته باشید. سفارش در سریع ترین زمان ممکن اخذ می شود و واقعیت این است که در کمترین زمان ممکن نیز سفارش من تحویل داده شد.
  خانه برگر کلا فست فودی اقتصادی است و قیمت های بسیار خوبی دارد. هر چند که در ادامه که در مورد کیفیت خواهم نوشت، متوجه خواهید شد که در قبال کیفیت کاملا خوب این برگر ها، قیمت ها واقعا خوب هستن. قیمت تعدادی از برگر های این فست فود در لحظه نگارش این متن (آذرماه) به شرح زیر هستند:
  کینگ برگر (پرسی) که شامال گوشت گوساله، 2 عدد سینه مرغ سوخاری و سیب زمینی سرخ کرده است: 24000 تومان
  باس برگر ویژه شامل 4 عدد گوشت گوساله، پنیر گودا و ژامبون گوشت است: 23000 تومان
  بیگ برگر 2 عدد گوشت گوساله، پنیر گودا و ژامبون گوشت دارد: 19500 تومان
  دوبل زنینگر پلاس دارای 2 عدد سینه مرغ سوخاری، ژامبون گوشت 100 درصد می باشد: 18000 تومان
  زینگر پلاس هم فقط یک سینه مرغ سوخاری دارد: 15000 تومان

  برگری که من سفارش دادم دوبل زینگر پلاس بود که در کمترین زمان ممکن آماده شد و برام آوردن. حجم برگر کاملا استاندارد بود. سینه های مرغ سوخاری به خوبی پخته شده بودند و اصلا سوخته یا خام نبودند. سایر ترکیبات برگر نیز به بهترین شکل ممکن بودند و کاملا تازه بودند. طعم برگر هم واقعا خوشمزه و به یاد موندنی بود.
  در نهایت باید اضافه کنم که سرویس، کیفیت، محیط و قیمت رستوران همگی در بهترین شرایط ممکن قرار داشتند و من هم از این انتخابم واقعا سرخوش بودم و از اینکه تا به حال این فست فود رو ندیده بودم به شدت ناراحت بودم. قطعا و قطعا دوباره به این فست فود خواهم اومد و برگر های دیگه اون رو هم امتحان خواهم کرد.
  #تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: