Close
رستوران

رستوران سید مهدی

Seyed Mehdi Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام
میان وعده

قیمت

گران

امکانات

صندلی
تلویزیون
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند Shilan
  نقدها:
  گزارش
  رستوران سیدمهدی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستورانی زیبا و مرتفع بر روی تپه ای در سنندج در مجاورت تاناکورا که به خاطر دکوراسیون شیشه ای کوه آبیدر سنندج به زیبای نمایان است.
  این رستوران شامل سه طبقه و موسیقی زنده می باشد.
  سفارشای ما کباب و بختیاری بود که مزه خوبی داشت و خوشبختانه با اینکه رستوران خیلی شلوغ بود ، برعکس بعضی از رستورانا خیلی منتظر نموندیم و غذاها به موقع آماده شد.
  فقط نکته منفی رستوران این بود که از لیوان یک بار مصرف استفاده میشد که تو ذوق میزد و امیدوارم برای حفظ محیط زیست هم که شده از این وسایل یک بار مصرف دیگه استفاده نشه.
  قیمت هام با توجه به کیفیت غذاها خوب بود و برخورد پرسنل هم محترمانه بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند Roya.noori
  نقدها:
  گزارش
  رستوران سید مهدی سنندج
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران و کبابی سید مهدی که در خیابان شهدا و بالاتر از بازارچه تاناکورا و چسبیده به مجتمع الماس قرار گرفته که در زمینه کباب تقریبا 40سال بیشتره فعالیت دارن.
  رستورانی با دکور طلایی و سفید و پنجره های دور تا دور که سالن در طبقه دوم قرار گرفته و ویوی مناسبی دارد..
  سفارش ما سه پرس کباب 2سیخی با مخلفات و بختیاری بود و سالاد سزار که خیلی به موقع آماده شد با وجود شلوغی زیاد..قیمت غذاها مناسب 2سیخ کباب با سنگک تازه و مخلفات 23هزار و بختیاری 28هزار.
  کیفیت غذاها خوب بود و حجم مناسب که به نظرم بختیاریشون معمولی بود اما کبابشون خوب بود که بهترین گزینه سفارش برای این رستوران کبابشونه..
  ما چون جمعه شب رفتیم موسیقی زنده داشتن که خیلیم خوب بود.
  قیمت سفارشاتمون 122هزار شد و اینکه غذاهاشون بیرون بر هم داره و یک پرس کباب همراه آوردیم به قیمت 20هزار که خیلی هم سریع آماده شد..
  و به نظرم بعد گشت و گذار در بازار تاناکورای سننرج رستوران سید مهدی گزینه خوبی برای صرف نهار و شامه و پیشنهاد میکنم حتما برید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند ویدا مهین پو
  نقدها:
  گزارش
  رستوران و کبابی سید مهدی سنندج
  توصیه شده توسط کاربر

  در اواخر آذر سال 1397 بود که برای سفری یک روزه راهی سنندج شدیم. به پیشنهاد یکی از دوستانم که قبلاً سفری به سنندج داشت تصمیم گرفتیم برای ناهار به رستوران سید مهدی، واقع در خیابان شهدا، برویم. رستوران نمای بیرونی جذابی نداشت اما درونش به مراتب مجلل تر و بهتر بود. در این مجتمع سه طبقه، طبقه اول به نوعی تهیه غذا و غذای بیرون بر، طبقه دوم در حال آماده سازی برای مراسم‏ها و طبقه سوم رستوران بود.‌

  فضای رستوران
  دکوراسیون آن طرحی به روز داشت و از ترکیب رنگ های طلایی و سفید بهره برده بود که هماهنگ با صندلی ‏های کرم تا سفید چوبی با روکش ‏های زرشکی رنگ بود. نکته مثبت این فضا پنجره های بزرگ و تمام شیشه ای بود که دور تا دور نمای جلویی قرار داشت و به دلیل قرار گرفتن در نقطه مرتفع شهر، نمای سنندج به کلی روبرویمان بود که این صحنه را برف سبک زمستانه زیباتر کرده بود. به دلیل وجود همین پنجره‏ ها رستوران نور مناسبی داشت و تنها همان لوسترهای آویز کوچک برایش کافی بود. رستوران فضای دنج و آرامی داشت که با موسیقی های اصیل ایرانی دلنشین تر هم شده بود. اما نکته منفی وجود تنها یک عدد سرویس بهداشتی بود که به نظرم حداقل دو سرویس زنانه و مردانه مجزا برای یک چنین رستورانی باید در نظر گرفته می شد.‌

  برخورد کارکنان
  پرسنل رستوران همگی لباس فرم بر حسب طبقه بندی و نوع وظیفه شان پوشیده بودند که شامل لباس فرم مشکی و قرمز یا تمام مشکی بود. برخوردشان بسیار آرام و مودبانه بود. کاملاً حواسشان به میزها بود و طی غذا برای بررسی کم و کاستی به میزها سر می زدند و در کل آماده به کار بودند.‌

  صرف غذا و نکات مثبت و منفی
  ما برای ناهار یک پرس کباب وزیری، سه پرس جوجه کباب و یک پرس چلوکباب همراه با ماست موسیر، دلستر و دوغ و برای پیش غذا چهار کاسه سوپ جو همراه با یک سالاد سزار سفارش دادیم که در مجموع حدود 138000 تومان شد (منوی رستوران با هزینه ها در تصاویر آمده است). تا آماده شدن غذای اصلی که زیاد هم معطل نشدیم مشغول خوردن سوپ و سالاد شدیم. در جستجوی آبلیمو برای سوپ بودم که با خوردن اولین قاشق متوجه شدم به اندازه کافی و مطبوع آبلیمو دارد. طعم سوپ خوب بود. سالاد سزار هم مثل بقیه سالادهای سزار بود اما به نظرم مقدارش به نسبت قیمتش کم آمد (فرض بر گرانی مواد در این روزها می ‏گیریم) اما خوزستانی جماعت فلفل قرمز را نمی تواند بی خیال شود! به جز سماق و نمک روی میز فلفل نبود که به نظرم بهتر بود گذاشته می شد. از خلال دندان روی میز یا کنار غذا هم خبری نبود. غذا در سینی های بزرگ مسی آورده شد که ابتدا تصور کردم مانند رستوران حاجی همدان مقدار پلو برای یک نفر خیلی زیاد است اما با گذاشتن سینی جلویم متوجه شدم برای آدم کم خوراکی مانند من بسیار عالی بود! البته مقدارش برای خوش خوراک ها کم بود. کباب وزیری و جوجه کباب خوش طعم اما کم ادویه بودند. کوبیده هم معمولی اما خوب بود. اما دوغ ها متاسفانه طعم خوبی نداشتند و متعلق به شرکت پاک بودند. در کل به نسبت قیمت های مناسبش غذای خوبی بود.‌

  تنها نکته منفی به نظرم یک تکه نان سنگگ کنار هر بشقاب غذا بود که متاسفانه اصلا خورده نشد و در حقیقت دست زده شد که چه بهتر بود تا نان در سبدی مجزا قرار می گرفت که بعداً قابل استفاده باشد. اما نکته مثبت قرار دادن بسته های آماده روغن حیوانی (مانند سس مایونزهای کوچک) کنار غذا بود که خوب بود چرا که به شخصه چندان طعم روغن حیوانی را در غذا نمی پسندم اما مطمنا خیلی ها دوست دارند. در کل برای شهر کوچکی مانند سنندج به نظرم رستوران خوبی بود و پیشنهاد می کنم که در سفر به این شهر آن را امتحان کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: