Close
رستوران

رستوران عصرانه

Asraneh Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

فست فود

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

فضای باز
صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • آیدا
  نقدها:
  گزارش
  همبرگر نوستالژیک عصرانه
  توصیه شده توسط کاربر

  خیلی از ما فست فود عصرانه رو از قدیم الایام با همبرگرای خوشمزش میشناسیم.من بعد از مدت ها تصمیم گرفتم همبرگرش رو تست کنم .با خانواده به فست فود عصرانه رفتیم ؛ فست فود طبق معمول صف داشت و مشتریای قدیمی مثل همیشه در صف ایستاده بودن ولی صف خیلی سریع حرکت میکرد و سفارش گیری سریع انجام میشد.اول تصمیم گرفتیم که همونجا غذامون رو بخوریم ولی هر چی منتظرشدیم میز خالی گیرمون نیومد که البته باید بگم تعداد میزها هم کم هست و مادامی هم که نشستید و منتظرید سفارشتون حاضر بشه سایر افراد از شما میخوان که میزتون رو براشون رزرو نگه دارید تا بعد ازشما بتونن بشینن که به نظر من این یک نقطه ضعف هست و فست فودی که از قدیم تا الان مشتریای مخصوص خودش رو داره باید فکری به حال گسترش هم داشته باشه و تعداد میزها رو افزایش بده. اکثر مشتریها طبق معمول همبرگر سفارش میدادند و ما هم 2 همبرگرو2 چیزبرگر سفارش دادیم .با توجه به اینکه میز خالی نبود و میزها را رزرو کرده بودند تصمیم گرفتیم غذامون رو بگیریم و ببریم .همبرگر هنوز هم خوشمزه و خوش طعم بود و همچنین طعم چیزبرگر هم خوب بود ولی به نظر من چیزبرگر باید پنیر زیادی داشته باشه تا بالاخره متفاوت باشه با همبرگر و من فکر می کنم پنیر چیزبرگر عصرانه باید بیشتر از این باشه.متاسفانه بنده فراموش کردم که از غذا برای شما عزیزان عکس تهیه کنم ولی در عین حال مثل همیشه همبرگر خوشمزه ای داشت و لذت بردیم ؛امیدوارم شما هم از همبرگرهای عصرانه لذت ببرید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • شین.شین
  نقدها:
  گزارش
  رستوران عصرانه شیراز
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران عصرانه یکی از قدیمی ترین فست‌فود های شیراز است که محیطی سنتی نداره ولی محیطی قدیمی دارد. در خیابان قصر دشت قرار دارد.
  غذا‌ها فوق‌العاده خوشمزه و قیمت های ارزانی دارد. مثلا قیمت همبرگر ۱۳ تومن و ساندویچ استیک ۱۸ تومن بود.
  فضای داخل ظرفیت ۴، ۵ تا میز را داشت اکثرأ بیرون بر میبرن.
  صاحب رستوران همون فردی است که رستوران را افتتاح کرده و اصلا از کامپیوتر و از این چیزا استفاده نمیکردن، به صورت دستی تو دفتر می‌نوشتند. #نقدرستوران #شیراز #رستوران‌ #عصرانه

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: