Close
رستوران

رستوران همدم السلطنه

Hamdamo Saltaneh Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

صبحانه
ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

فضای باز
صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش
  کافه ای زیبا در خانه ای قاجاری
  توصیه شده توسط کاربر

  کافه رستوران همدم السلطنه در یکی از کوچه های خیابان حافظ و حدود ۲۰۰ متر مانده به میدان نقش جهان و در کوچه ای باریک در پشت مسجد شیخ لطف الله قرار دارد. من خیلی اتفاقی در حال قدم زدن در خیابان حافظ تابلوی اینجا را دیدم و وارد آن شدم.
  همدم السلطنه یا همدم الملوک دختر امیرکبیر و خواهرزاده ناصرالدین شاه قاجار بود که همسر ظل السلطان پسر ناصرالدین شاه و حاکم اصفهان شد. این خانه نیز مربوط به او و دوره قاجار است که اکنون تبدیل به کافه رستوران زیبایی شده است. وسط حیاط حوض آب و دور آن پر از شمعدانی هاست. میزها در داخل حیاط و تعدای نیز در فضای اتاق های این خانه قدیمی چیده شده اند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پرستو عطرسایی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران همدم السلطنه اصفهان
  توصیه شده توسط کاربر

  کافه و رستوران همدم السلطنه در کوچه پس کوچه هاي پشت ميدان نقش جهان قرار گرفته و با اينکه به نظر مدت چنداني نيست که افتتاح شده، اما حسابي معروف شده. روزي که براي صرف ناهار به اين خانه قديمي در انتهاي خيابان حافظ رفتيم رستوران غلغله بود، تمام ميزهاي حياط کامل پر بود، اتاق شاه نشين جا نداشت و به زحمت ميزي در يکي از اتاق ها پيدا کرديم، خيال مي کردم فقط خودم اينجا رو بلدم . براي سه نفر ما سيني مخصوص سه نفره رو سفارش داديم که شامل يک سيخ جوجه کباب فيله، دو سيخ کوبيده و يک ماهي قزل آلاي سرخ شده به همراه سه کته بود. کيفيت غذا عالي بود و قيمت ها هم تقريبا مناسب بود. هزينه اين سيني با دوغ محلي و ماست براي سه نفر 140 هزار تومان شد که قابل قبول بود. عليرغم شلوغي خيلي زياد، کيفيت خوب غذا و فضاي سنتي و زيبايي رستوران صرف ناهار رو دلچسب کرده بود. براي دسترسي به اين خانه، در انتهاي خيابان حافظ و نرسيده به ميدان نقش جهان تنها کوچه کاهگلي به سمت جنوب را دنبال کنيد و رستوران را پيدا خواهيد کرد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • منصوره م
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی با فضای دلچسب و غذای خوب
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران که نزدیک میدان نقش جهان هست ، یک خانه تاریخی مربوط به دوره قاجار می باشد به همین دلیل معماری و تزئینات خانه بسیار زیباست . کیفیت غذا خوب هست و در ظروف سنتی سرو می شه . قیمت متناسب با کیفیت هست . زمانی که من رفتم چون تعطیلات بود بسیار رستوران شلوغ بود به همین دلیل پاسخگویی و پیگیری سفارش زمان زیادی برد . لیوان روی میز کم بود که بعد از چندبار گفتن بالاخره آوردن ولی در اخر عذرخواهی کردند . در نهایت من از فضا و غذای رستوران راضی بودم .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سحر
  نقدها:
  گزارش

  این خانه تاریخی در مرکز اصفهان و در نزدیکی میدان نقش جهان در خیابان حافظ قرار دارد.قدمت این خانه به دوران قاجار می رسد و منصوب به خانه دختر بزرگ مرد تاریخ ایران امیرکبیر است.در حال حاضر به صورت رستوران و کافه به بازدیدکنندگان سرویس می دهد و در حال خوردن یک قهوه خوشمزه از زیبایی و قدمت این خانه لذت ببرید و سفری در زمان داشته باشید،برخورد پرسنل صمیمی و دوستانه و‌مدیر کافه هم‌بسیار خوش برخورد و محترم بودند.به لحاظ قیمت هم نسبت به کافه های تهران خیلی ارزان و نسبت به کافه های اصفهان قیمت مناسب بود.فروردین ۹۸

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Mahsaa77
  نقدها:
  گزارش
  رستوران سنتی همدم السلطنه
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران سنتی در واقع خانه ای بازسازی شده از زمان قاجار است،جایی با اتاق های آینه کاری شده ،شیشه های رنگی و غذاهای خوش طعم. خانه تاریخی همدم السلطنه واقع در خیابان حافظ در چند قدمی میدان نقش جهان است،در انتهای کوچه ای تنگ و باریک... منو شامل غذاهای سنتی از جمله بریان مخصوص اصفهان،دیزی،جوجه و کباب است .فضای حیاط بسیار دلنشین است،حوض آبی وسط حیاط زیبایی محیط را دو چندان کرده ولی از آنجا که رستوران تازه شروع به کار کرده تنوع زیاد غذایی نداشتن و چند تا از غذاهای منو اصلا سرو نمیشد،سرویس دهی کمی بیشتر از حد معمول طول کشید که با وجود جذابیتهای این خانه،این زمان زیاد به چشم نمیومد.کیفیت غذاها بسیار خوب بود.ما کباب کوبیده ،بلدرچین،دیزی و کلم پلو با جوجه تنوری سفارش دادیم ،قیمتها به نسبت اندازه و کیفیت غذاها واقعا خوب و اقتصادی بود. کلم پلو با روش جدیدی درون ظرف سرامیکی که رویش نون پخته شده بود سرو میشد که خیلی خوشمزه بود مخصوصا نون تازه ی روی ظرف. رفتارپرسنل بسیار خوب بود،گرمایش محیط هم عالی بود که حتی به راحتی میشد در هوای سرد در حیاط نیز غذا بخوریم و از محیط اطراف لذت ببریم .
  اگر به نصف جهان رفتین و به میدان نقش جهان سر زدین حتما مسیرتون رو به سمت خیابون حافظ ادامه داده و کلم پلوی مخصوص همدم رو نوش جان کنید و لذت سفرتون به اصفهان رو دو چندان کنین.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: