رستوران

رستوران همدم السلطنه

Hamdamo Saltaneh Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

صبحانه
ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

فضای باز
صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • سحر
  نقدها:
  گزارش

  این خانه تاریخی در مرکز اصفهان و در نزدیکی میدان نقش جهان در خیابان حافظ قرار دارد.قدمت این خانه به دوران قاجار می رسد و منصوب به خانه دختر بزرگ مرد تاریخ ایران امیرکبیر است.در حال حاضر به صورت رستوران و کافه به بازدیدکنندگان سرویس می دهد و در حال خوردن یک قهوه خوشمزه از زیبایی و قدمت این خانه لذت ببرید و سفری در زمان داشته باشید،برخورد پرسنل صمیمی و دوستانه و‌مدیر کافه هم‌بسیار خوش برخورد و محترم بودند.به لحاظ قیمت هم نسبت به کافه های تهران خیلی ارزان و نسبت به کافه های اصفهان قیمت مناسب بود.فروردین ۹۸

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Mahsaa77
  نقدها:
  گزارش
  رستوران سنتی همدم السلطنه
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران سنتی در واقع خانه ای بازسازی شده از زمان قاجار است،جایی با اتاق های آینه کاری شده ،شیشه های رنگی و غذاهای خوش طعم. خانه تاریخی همدم السلطنه واقع در خیابان حافظ در چند قدمی میدان نقش جهان است،در انتهای کوچه ای تنگ و باریک... منو شامل غذاهای سنتی از جمله بریان مخصوص اصفهان،دیزی،جوجه و کباب است .فضای حیاط بسیار دلنشین است،حوض آبی وسط حیاط زیبایی محیط را دو چندان کرده ولی از آنجا که رستوران تازه شروع به کار کرده تنوع زیاد غذایی نداشتن و چند تا از غذاهای منو اصلا سرو نمیشد،سرویس دهی کمی بیشتر از حد معمول طول کشید که با وجود جذابیتهای این خانه،این زمان زیاد به چشم نمیومد.کیفیت غذاها بسیار خوب بود.ما کباب کوبیده ،بلدرچین،دیزی و کلم پلو با جوجه تنوری سفارش دادیم ،قیمتها به نسبت اندازه و کیفیت غذاها واقعا خوب و اقتصادی بود. کلم پلو با روش جدیدی درون ظرف سرامیکی که رویش نون پخته شده بود سرو میشد که خیلی خوشمزه بود مخصوصا نون تازه ی روی ظرف. رفتارپرسنل بسیار خوب بود،گرمایش محیط هم عالی بود که حتی به راحتی میشد در هوای سرد در حیاط نیز غذا بخوریم و از محیط اطراف لذت ببریم .
  اگر به نصف جهان رفتین و به میدان نقش جهان سر زدین حتما مسیرتون رو به سمت خیابون حافظ ادامه داده و کلم پلوی مخصوص همدم رو نوش جان کنید و لذت سفرتون به اصفهان رو دو چندان کنین.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: