Close
رستوران

رستوران اوزون کباب مظفریه

Ozon Kabab Mozafarieh Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران ایرانی
کبابی و جگرکی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  در كيفيت بي نظيره!
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان عزیز

  اوزون کباب مظفریه نام رستورانی است که به تازگی در فود کورت مرکز خرید ترک مال ارومیه باز شده است. این رستوران زیبا که از شعبات رستوران معروف اوزون کباب مظفریه تبریز است، کباب های متری معروف تبریز را در ارومیه نیز سرو می کند. در شب 20 بهمن ماه 97، سری به این رستوران زدیم. بعد از اینکه نشستیم، یکی از کارکنان رستوران در مورد منوی غذا توضیحاتی ارائه کرد. اینکه اوزون کباب ها معمولا برای 4 الی 5 نفر هستند و تقریبا 60 سانتی متر هستند. منوی دو نفره نیز وجود داشت که ما با توجه به اینکه 3 نفر بودیم (البته با بچه 4 ساله) تصمیم گرفتیم به جای منوی دو نفره، از منوی اوزون کباب انتخاب کنیم.
  انتخاب ما اوزون کباب با دورچین جوجه به قیمت 109 هزار تومان بود. در کنار اوزون کباب که به صورت کباب کوبیده می باشد، 200 گرم کباب گوشت ران جوجه سرو می شود. در یک کلمه باید بگم که کیفیت اوزون کباب واقعا عالی بود و مخلفات اون کافی و به اندازه بودند.
  قبل از غذای اصلی سفارش سوپ داده بودیم که کیفیتش واقعا عالی بود اما به نظرم کمی گرون بود.
  محیط رستوران فوق العاده تمیز بود و کارکنان نیز هر از گاهی بهتون سر میزنند تا کم و کسری نداشته باشید.حجم غذا برای ما واقعا اضافی بود و ما این غذا رو در دو وعده خوردیم. قیمت غذا هم به نسبت کیفیتش فوق العاده قابل قبول بود. قطعا دفعه های بعد نیز دوباره به این رستوران خواهیم رفت. حتی تصمیم داریم با دوستان اوزون کباب 3 متری این رستوران رو امتحان کنیم که برای 10 الی 12 نفر کاملا کافیه.

  در نهایت اوزون کباب مظفریه، شعبه ارومیه رو به همه دوستدارانی که دنبال یه رستوران خوب با بهترین کیفیت هستند رو شدیدا پیشنهاد میکنم و امیدوارم که از این محیط و غذاهاش لذت ببرید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: