Close
رستوران

رستوران عمارت بادگیر

Badgir Mansion Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • زینب مهرآبادی
  نقدها:
  گزارش
  وعده ناهار در عمارت بادگیر
  توصیه شده توسط کاربر

  تور ما برای ناهار رستوران سنتی عمارت بادگیر را انتخاب کرده بود. وقتی وارد حیاط اصلی شدیم یکی از کارکنان رستوران درباره خانه توضیحاتی داد. بعد از آن ما از پله ها بالا رفتیم و دو اتاق مهمان خانه و بادگیر عمارت دیدن کردیم. سپس در میزهای حیاط اصلی نشستیم و ترجیح دادم غذای سنتی سمنان را امتحان کنم. از یکی از کارکنان که پرسیدم گفت ته چین غذای محلی ماست و این غذا را سفارش دادم. کارکنان کاملا مودب و مرتب اما خیلی خوشرو نیستن. در ظهر پاییزی با دیدن زیبایی جای جای عمارت بادگیر در خیالم به گذشته ها سفر کردم و با دیدن دکور خلاقانه و متفاوت اتاق ها از اینکه به این رستوران آمده بودم خوشحال بودم. حدود 20_25 دقیقه طول کشید تا غذام رو اوردن. برنج زردچوبه ای با کشمش و لپه و تکه ای گوشت و ته دیگ. تا غذا آماده بشه درباره ته چین سنتی سمنان تو گوگل جستجو کردم. آن چیزی که برامون اوردن با آنچه در گوگل خواندم متفاوت بود. غذا رو دوست نداشتم. گوشت خیلی خوب پخته بود. اما برنج خیلی خوب نبود و به نظر همسفران برنج ایرانی نبود. فضای رستوران را خیلی دوست داشتم. فضای چایی خوری آن هم جای دنجی است و جون میده برا ساعت ها گپ زدن دوستانه.
  برای شستن دست ها به سرویس بهداشتی مراجعه کردم که برام جالب بود سرویس بهداشتی آب گرم نداشت و با آب سرد دستامو شستم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی مدرن در فضایی سنتی
  توصیه شده توسط کاربر

  در عمارت بادگیر سمنان که شامل چندین سرا با نام های مختلف می شود، رستورانی وجود دارد به عنوان سفره خانه سنتی.
  برگه تبلیغات این رستوران را در عمارت امیر سمنان به ما دادند و تعریف غذاهای این رستوران را کردند. با تو جه به اینکه ساعت حدود سه و نیم بعد از ظهر بود، ما پیش از رفتن به این رستوران تماس گرفتیم و درباره غذاها سوال کردیم و گفتند که ته چین و چلو گوشت که مد نظر ما بود را هم دارند. چند دقیقه بعد از تماس رسیدیم.
  فضای عمارت که به رستوران تبدیل شده بود بسیار زیبا بود. در داخل اتاق ها یا حجره ها هم نمایشگاه نقاشی بود. میز و صندلی ها مدرن و شیک بودند و صرفا عمارت سنتی بود نه محیط رستوران.
  به سختی مسئول پذیرش را پیدا کردیم و ایشون گفتند چلو گوشت و ته چین تمام شده !!! بعد از چند دفعه پیگیری گفتند یک پرس چلو گوشت دو نفره داریم ولی ته چین نداریم. خلاصه ما جوجه گردویی و کباب لقمه و چلوگوشت دونفره به نام مفطح به همراه کباب لبنانی و سالاد سفارش دادیم.
  غذاها تقریبا سریع آماده شد. کیفیت و کمیت غذاها به نظر ما خیلی خوب بود. گوشت ها طعم بسیار خوبی داشتند و معلوم بود تازه هستند. مقدار غذاها زیاد بود و خوش خوراک ها هم حسابی سیر میشدند. خلاصه که ما در کل کاملا راضی بودیم.
  در حجره ای با نام فرهیختگان، ما تنها مشتریان رستوران بودیم. فقط یک بار که غذامون رو آوردن به ما سر زدن. البته ما هم کاری نداشتیم ولی به نظرم یکم نظارت بیشتر نیاز هست.
  این رستوران درست در میدان ابوذر سمنان قرار داره و دسترسی به اون راحته. جای پارک اطراف میدان زیاد هست.
  از نظر نظافت رستوران و سرویس بهداشتی هم خیلی خوب بود.
  ما در تعطیلات نوروز ۹۸ به این رستوران رفتیم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: