Close
رستوران

رستوران جمشیدیه

Jamshidiyeh Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام
میان وعده

قیمت

گران

امکانات

صندلی
تلویزیون
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش

  کافه رستوران جمشیدیه داخل پارک معروف جمشیدیه قرار داره و ساختمان اون دو طبقه است. رستوران دارای دو فضای داخلی و البته بیرونی در هر دو طبقه است که البته فضای بیرونی طبقه دوم نیز به نوعی سرپوشیده است اما پوشش آن شیشه ای است و شما بیرون را می توانید تماشا کنید. در مورد دستشویی هم نکته جالب این بود که تقریبا ۲۰ پله پائین تر از طبقه اول است و خودش یک جاذبه دیدنی حساب میشه بخصوص راه پله پیچ در پیچ و جالبش! منوی رستوران نسبتا متنوع و شامل غذاهای ایرانی و فرنگی بود از انواع چلوکباب گرفته تا سوخاری و پیتزا و ... هم چنین منوی کافه اش هم بسیار متنوع و شامل انواع نوشیدنی های سرد و گرم از چای و قهوه و آب میوه و ... بود. سرویس دهی رستوران با توجه به خلوتی اش کمی کند بود و غذاش هم نسبتا خوب بود. کباب ترش بد نبود اما مثلا سوپ واقعا نمی ارزید به اون قیمت و پلو هم خیلی خشک بود. از نظر قیمتی هم رستوران در رده رستوران های گرون طبقه بندی میشه. در کل برای یک بار تجربه، بد نبود اگرچه رستوران برای سرویس دهی بهتر جای کار زیادی دارد.
  #مسترهانتر
  #mr.hunter

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Reza
  نقدها:
  گزارش

  سلام. این رستوران در قلب پارک معروف سنگی جمشیدیه واقع شده است. رستوران نسبتا شیک و تمیزی هستش و از روی یک پل هوایی واردش میشوید. فضای بسته و فضای باز بالکنی داره. قیمت غذاهاش گرونه و کیفیتش هم به نظر من متوسط به سمت خوبه. در کل اگر قصد دارید حتما در این پارک غذا میل کنید انتخاب زیادی ندارید و باید هزینه کنید و در این رستوران غذا میل کنید. در غیراینصورت پیشنهاد نمی کنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Mohsen MN
  نقدها:
  گزارش
  رستوران مرکزی پارک جمشیدیه
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران در کنار دریاچه پارک جمشیدیه و در دو طبقه قرار گرفته، بخشی از رستوران در هر دو طبقه در فضای باز و مشرف به بوستان می باشد.
  در این رستوران علاوه بر سرویس غذا، خدمات کافی شاپ هم ارائه می گردد.
  اردیبهشت ماه 98 در این رستوران بودیم و جوجه کباب ترش و کباب لقمه سفارش دادیم که کیفیت هر دو غذا خوب بود.
  برخورد پرسنل هم مناسب بود و مدت زمان آماده شدن غذا هم طولانی نشد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: