Close
رستوران

رستوران دارچین

Darchin Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی رستوران دارچین


امتیاز این رستوران :
 • گزارش
  یکی از بهترینا
  توصیه شده توسط کاربر

  به جرئت میتونم بگم رستوران دارچین یکی از بهترین رستورانای جزیره کیشِ. سفارش ما ماهی همراه با برنج و سوپ بود . طعم و مزه ماهی عالی بود و اصلا بوی بدی نمیداد . محیطش بسیار تمیز بود . سوپی ک برامون اورده بودند بسیار خوشمزه بود . رستوران خیلی بزرگی نیست از نظر مساحت . اگر به کیش رفتید حتما به این رستوران سر بزنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند Ali_TRK
  نقدها:
  گزارش
  يكى از بهتريناى جزيره!
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران خوب دارچين رو با راهنمايى كيشوندها و نمره بالا در نرم افزارهاى مربوطه انتخاب كرديم تا آخرين شام جزيره رو در اينجا بخوريم.
  رستوران دارچين با منو كامل شامل انواع كباب، غذاى دريايى و غذاى فرنگى و هم چنين قيمت نسبتا مناسب حتما پيشنهاد ميشه.
  محيط رستوران خودمانى و بامزه است و برخورد كاركنان هم مناسب بود. غذاهايى كه گرفتيم هم تقريبا همگى كيفيت خيلى خوبى داشتن مخصوصا ماهى سيباس، با سس آبليمو و كره ،و البته جوجه چينى.
  سالاد بار رستوران هم تنوع زيادى نداشت ولى كيفيت خوبى داشت مخصوصا سوپ شير.
  در كل اگر نگم بهترين، يكى از بهترين رستورانايى بود كه در سفر به جزيره كيش رفتيم .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند مهسا محمدی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران دارچین
  توصیه شده توسط کاربر

  ما چند روز توی کیش گشتیم ک ی غذا خوری مناسب پیدا کنیم اما با کمال تعجب دیدیم ککلی برای خیلی از رستورانا و کافی شاپا تبلیغ میشه اما اصلا طعم و کیفیت غذاشون قابل قبول نبود. تا بالاخره از ی خانوم فروشنده پرسیدیم و اونم دارچین رو معرفی کرد. غذاشون ب نسبت بهتر از جاهای دیگه بود ما میگو و برگ سفارش دادیم از نظر من هیچ جای دنیا گوشت غرب کشور رو نداره? اما به نسبت قیمت و مکان و کیفیتش این رستوران از 10 نمره 8 رو میگرفت

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند Shamim
  نقدها:
  گزارش
  رستوران دارچین
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از بهترین رستوران‌های کیش بود. از نظر طعم غذا کباب تابه‌ای عالی بود،همراه سس بود که سسش هم واقعا خوب بود و باعث میشد غذا خشک نباشه.قرما سبزیش هم واقعا خوشمزه و لذیذ بود.عطر و طعن برنج و ته دیگش عالی بود.قیمتش واقعا خوب بود.با توجه به اینکه ما تو کیش تو تمام رستوران‌ها از شهر خودمون هزینه بیشتری رو برای غذاهای کمتر صرف کردیم ولی اینجا واقعا قیمت‌ها واقعا معقول بود.سالاد برر هم سفارش دادیم.تنوع سالاد بارش برای نهار خوب بود اما در کل میتونست بهتر باشه اما خوبیش این بود که میشد به جای یا پیش دستی برای قاطی نشدن سالادی که بر میداری برای هرکدوم یه پیش دستی برداری.برلی سوپ هم میشد برای دو نفر استفاده کرد و همینطور ظرف مایت هم جداگذاشته بودن که مجبور نباشی ماستارو بریزی رو قیمه‌ها یا جورایی و سالاد و ناست از هم جدا میشد که این واقعا عالی بود.رفتار کارکنانش که شمالی و جنوبی بودن واقعا عالی بود.جنوبیا که همیشه خونگرم و مهربونن و شمالیا هم غذاهای عالی و دست پخت فوق‌اعاده و با نظرم این ترکیب این رستوران رو عالی کرده.از نظر فضا معمولی بود اما قرار لود مکانش تغییر کنه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: