رستوران

رستوران بن کوتو

Ben Cotto Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

کافه
رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

اروپایی
فست فود

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

فضای باز
صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • اسما سعدی
  نقدها:
  گزارش
  کافه‌ایی برای همه ی فصول
  توصیه شده توسط کاربر

  این کافه رستوران سبب سازه یکی از بهترین تجربه‌های صبحانه‌تون خواهد شد. و ما رو واداشت که در فاصله ی یک ماه چهار بار بهشون سر بزنیم. سوای اینکه هر چیزی توی منو هست بسیار خوشمزه است نونی که سرو میکنن موجب میشه بعد از خوردن آیتم های جالبی مثل خاچاپوری هوس کنی تازه بشینی و نون و عسل و مربا یا نون و پنیر گردو بخوری!
  فضای این مجموعه بسیار جاالبه، برخورد سالن‌دارها و مدیریت بسیار حرفه‌ایی و مهربانه‌است. ورودی کافه رمپ داره و اگر کسی از ویلچر استفاده میکنه می‌تونه به راحتی وارد بشه. قیمت غذاها کمی بالاست که اونم وقتی غذا رو میل میکنید علت گرون بودن رو درک می‌کنید. تنها مورد منفی که در بن‌کوتو وجود داره صندلی های ناراحته که ما با مدیریت که صحبت کردیم گفتن توی برنامه‌شون هست که تغییر بدن، که این مورد منفی هم با خوشمزگی غذا رفع میشه هربار :-) بن‌کوتو که به معنی (کاملا پخته شده) هست رو امتحان کنید

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • الی
  نقدها:
  گزارش
  کافه رستوران بن کتو
  توصیه شده توسط کاربر

  این کافه رستوران با فضای سبز از کنارش که رد میشی حسابی دلبری میکنه و آدم رو وسوسه میکنه بره داخل. این کافه توی خیابون ستارخان شهر شیراز هست.
  فضا و محیط عالی هست. سرعت عمل در گرفتن و آماده کردن سفارشها بسیار عالی هست. کارکنان سالن و صندوق بسیار خوش برخورد و صمیمی هستند.
  هم کیک و هم لاته بسیار خوب بود. سالاد سزار هم قابا قبول.
  این کافه به تازگی کارش رو شروع کرده و امیدوارم کیفیت کارش به مرور زمان کم نشه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: