Close
رستوران

رستوران باغ سبز

Green Garden Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام
صبحانه

قیمت

اقتصادی

امکانات

فضای باز
صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  باغ سبز
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران در فلکه‌ی ایل گلی تبریز قرار دارد. اینجا را فباا همسر و دخترم در یک دورهمی از املتش میل کرده بودند و به سفارش آنها و تعریف‌شان من هم در فرصتی که پیش آمد مراجعه کردم.
  معمولا در رورهای تعطبل جای پارک به سختی پیدا می‌شود و باید کمی منتظر جابجایی ماشین‌ها باشید. فضای رستوران وسعت زیادی دارد و به نظر نمی‌رسد پیدا کردن جایی برای نشستن بر روی میرهای سنتی آن سخت باشد. من صبح اول وقت مراجعه کردم و هنوز تمام کارکنانش نیامده بودند و این برای رستورانی که می‌داند ار اول وقت مراجعه کننده دارد عیب است.
  فضای رستوران سرسبز و مناسب بود، تمیز و مرتب بود. کارکنانش البته می‌توانستند حرفه‌ای باشند و لباس مرتب‌تری بپوشند.
  املت که با گوجه و نه رب پخته می‌شود حجم خوبی دارد و خوشمزه است. خیارشورهای خوش طعمی هم دارد که در کنار املت و البته با هزینه‌ای جدا سرو می‌شود. محیط خوبی بود و اگر فرصت و موقعیتی شد دوباره مراجعه می‌کنم.
  #مسترهانتر #mrhunter

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  رستوران باغ سبز(تبریز)
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران باغ سبز تبریز یک باغ رستوران بسیار بزرگ است. با دکوراسیون سنتی که با تلفیق با طبیعت باغ بسیار فضا رو دلچسب کرده. منوی رستوران بسیار مفصل است از غذا های ایرانی تا پیتزا و حتی جگر و دل و قلوه همه رو می تونید اونجا سفارش بدید و لذت ببرید. سفارش ما کباب لقمه بود و بسیار خوشمزه بود. قیمت ها هم خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: