Close
رستوران

رستوران کانی

Kani Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

کافه
رستوران

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام
میان وعده

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند Roya.noori
  نقدها:
  گزارش
  گالری کافه و رستوران کانی
  توصیه شده توسط کاربر

  گالری و کافه رستوران کوردی کانی که در سنندج،بلوار 28دی،پشت پاساژ فرش فروشان واقع شده.و از فضای حمام قدیمی و تاریخی به نام حمام عبدالخالق با حدود 200سال قدمت استفاده شده.
  محیطی زیبا و سنتی با چند سالن و حوض های آبی میتونه اوقات خوبی رو در کنار سرو غذاهای کوردی و اصیل ایرانی براتون فراهم کنه..
  غذاهای که ما سفارش دادیم سالاد سبزیجات مخصوص کانی با تیکه های پنیر و سس بالزامیک که نسبتا خوشمزه بود.اما پیش غذاها دلمه و لقمه قیمه و تره بود که خیلی به نسبت قیمت کم حجم بود..غذاهای اصلی هم مرغ ترش و جوجه و کشمش پلو با کبک بود که به نسبت خوب و خوشمزه بود..
  در اخر چای هم اگه بعد غذا سفارش بدید که قیمت نصف میشه.
  قسمت کافه و دمنوش هم داره که ما سفارش ندادیم.
  محیط این کافه برای اونایی که طرفدار عکس گرفتنن که فوق العادس.و حتما پیشنهاد میکنم برید و از محیط دلنشین و غذا لذت ببرید?

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند Shilan
  نقدها:
  گزارش
  رستوران کانی
  توصیه شده توسط کاربر

  محیطی سنتی و زیبا ، برخورد پرسنل عالی ، قیمت خوب حالا اگه بخوام از پیش غذا شروع کنم پیش غذاشون کم بود لقمه نون ها کهنه بود و قیمت پیش غذا به نظر من گرون بود ولی غذای اصلی خوب بود. سالاد مخصوص کانی خیلی خوشمزه بود ترکیبی از سبزی خوردن و کاهو و سس بالزامیک خیلی عالی بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند عباس حسین نژاد
  نقدها:
  گزارش
  رستوران کانی، تلفیق گذشته و حال
  توصیه شده توسط کاربر

  برای شام به این رستوران رفتیم، رستوران خلوت بود که با توجه به ساعتی که رفته بودیم طبیعی بود.
  محیط رستوران یک حمام قدیمی است که به رستوران تبدیل شده است، هم تختهای سنتی دارد هم میز و صندلی و هم اتاقی برای جشن و مهمانی خصوصی.
  کارکنان همگی لباسهای سنتی پوشیده بودند که هماهنگی خوبی با دکوراسیون رستوران داشت.
  ما سوپ، دلمه و بریانی پلو سفارش دادیم، قیمت منو تقریبا با رستورانهای متوسط تهران برابری می کرد. ظرف سوپ بسیار کوچک و تقریبا در حد چند قاشق بود، اما بریانی پلو برنج با گردو و خلل بادام همراه با جوجه بود که حجمش برای یک نفر شکمو هم کفایت می کرد.
  در مجموع این رستوران گزینه مناسبی برای مسافران می باشد.
  #مسترهانتر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران کانی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران کانی جدیدا محل حمام قدیمی عبدالخالق سنندج در کوچه های تنگ و باریک مابین محله های قدیمی سیروس و چهارباغ افتتاح شده است. کانی رستوران، کافه و گالری فروش آثار هنری است. در رستورانذغذاهای قدیمی کردی دارند و کافه انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم را مثل سایر کافه ها دارد. اتاق های کوچک خانوادگی و یک اتاق با ظرفیت 30 نفر برای برگزاری مهمانی دارد. در ورودی در همان قسمت اول سکوهای دور حوض را برای نشستن انتخاب کردیم که متاسفانه بخاطر عرض کم کی جا تنگ بود ولی خوب دکوراسیون زیبا بود مخصوصا که از فرشهای دستباف با نقشه های کردستان استفاده کرده بودند. در سالن دیگر میز و صندلی چیده اند که به نظرم برای نشستن راحت‌تر باشد. سفارش ما سالاد مخصوص بریانی مرغ و قورمه سبزی بود که بوی قورمه سبزی همه محله را گرفته بود. هر دو خوشمزه بودند و مزه و کیفیت در حد غذای خانگی خوب بود. در یک مهمانی تولد هم قیسی و رون(یک پیش غذا به زردآلو)، آش دوغ و دلمه این رستوران را امتحان کرده بود که هر سه خوشمزه بودند جز اینکه برگهای دلمه ضخیم و سفت بود! متاسفانه خیلی گرم بود شاید به دلیل طراحی خاص حمام ها در قدیم بود. پرسنل لباس کوردی میپوشند و بسیار خوش برخورد هستند. قیمت برخی غذاها خیلی بالا بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند ادریس بهرام پور
  نقدها:
  گزارش
  حمام در رستوران ! رستوران در حمام !!
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران و کافه کانی, در بنای بازسازی شده و البته فراموش شده حمام عبدالخالق واقع در کوچه پس کوچه های پشت چهارراه سیروس سنندج افتتاح شده است.
  خیلی باعث خوشحالی بود که دیدیم بنایی که تقریبا غیر از افراد بومی و قدیمی سنندج کسی از وجود آن خبر نداشت امروزه دوباره زنده و زیبا محلی برای استفاده عموم شده است.
  بنا بسیار زیبا بازسازی شده است و کرسی ها و نشیمن هایی سنتی و زیبا قرار داده شده است, رستوران در بدو ورود و کافه در بخش پشتی بنا قرار دارد.
  در بدو ورود انتظار وجود هوای خنک داشتیم که ظاهرا عدم نصب اسپلیت و کولر جهت شبیه سازی اب و هوای داخل حمام گذاشته نشده است, این فضای سنتی و زیبا با گرمی هوایش کمی تو ذوق میزد.
  پس از چند دقیقه نشستن, دیدیم که کل کارکنان با لباس اصیل کوردی کار میکردند و خیلی هم خوش رو بودند. منو یی که در اختیارمون قرار گرفت در اوج زشتی و بی سلیقگی بود ! برگی آ4 که پرس شده بود و طراحی خیلی بدی داشت و پر از برچشب های تغییر قیمت بود ! چرا؟ اینهمه هزینه بازسازی و سرمایه گذاری خوب یه کولر میزاشتید و یکم بیشتر به جزئیات توجه میکردید.
  نوبت به آماده شدن غذامون رسید که سالاد خیلی حوب و خوشمزه ای داشتند و ظاهرا ابتکار سرآشپز اینجا بود و ما به پیشنهاد خودشون این سالاد رو خریدیم که قابل سفارش در حجم های 1 نفره تا 3 نفره و شاید هم بیشتر بود.
  خیلیطعم و کیفیت خوبی داشت فقط زیادی دیگه تو ش برگ ریحان داشت ! کلا ریحان نقش کاهو رو بازی میکرد که به نظرم باید برعکس بود.
  غذای اصلی مورد سفارش مون هم بریانی با مرغ بود. ظرف زیبا تزئین شده بود و غذا منظره زیبایی داشت, رنگ و رخ ته دیگ اصلا خوب نبود و از اون ته دیگ نارنجی و برشته خبری نبود. به زور تو بریانی اسفناج پیدا میشد که جای داشت حجم خیلی خیلی بیشتری از اسفناج رو در پلو میداشتیم ! بجاش کلی گردو داشت. مرغ بصورت جوجه کباب کنار پلوبریانی قرار داشت که باز هم یکم عجیب بود. خلاصه ظاهرا کلا سبک جدیدی بود اما انصافا خوب و خوشمزه بود. اگه زیاد اهل گیردادن به جزئیات نباشید و یکم گرسنه خوشتان خواهد آمد.
  محیط خیلی تمیز و زیبا بود, فقط همانطور که گفتم گرم بود.
  قیمت ها برای شهری مثل سنندج کمی بالا بود البته نه زیاد.
  خلاصه, هم بازدید از حمام قدیمی نصیبتان خواهد شد و هم غذای خوشمزه ! و اینکه تا غذاتون تموم بشه خیس عرق میشید ! که بالاخره حموم اومدید دیگه !!!

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند ayoubi
  نقدها:
  گزارش
  کافه رستوران سنتی کانی
  توصیه شده توسط کاربر

  ما به پیشنهاد چند نفر رفتیم این رستوران رو تست کنیم. اینجا یه حمام قدیمیه (عبدالخالق) که بازسازی شده. از همون بدو ورود با دیدن وسایل سنتی و پرسنلی که همگی لباس کردی پوشیده بودن فهمیدم که باید منتظر یه غذای خوشمزه باشیم که همینطورم شد.به جرات می تونم بگم که یادم نمیاد غذای رستوران به این خوشمزه گی خورده باشم.مزه گوشت واقعی، سالاد سنتی و خوشمزه .واقعا حتما باید تست بشه.یه پیشنهادیه که نمیشه ردش کرد. ممنونم از کادر منظم و با سلیقه رستوران کانی

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند Limo
  نقدها:
  گزارش
  کافه رستوران کانی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران کانی در خیابان سیروس،پشت بازار فرش فروش ها قرار گرفته است. رستوران تحت نظر میراث فرهنگی است و به همین خاطر دارای قیمت های مناسبی می باشد. رستوران دارای انواع غذاهای کردی و ایرانی است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: