Close
رستوران

پیتزا ناپل (شعبه 3)

Pizza Naple (Branch 3)

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • Reza
  نقدها:
  گزارش
  بهترین پیتزا ایتالیایی شیراز
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. چند وقتی بود که حسابی افتاده بودیم روی دور تست فست فودها و اکثرا هم ناامید کننده بودند. امشب تصمیم گرفتیم بریم پیتزا ایتالیایی ناپل که از زمان تاسیس به نظر من بهترین پیتزا ایتالیایی شیراز، پیتزا فیلتو این رستورانه. این دفعه گفتیم پیتزای 4 قسمتی کوادراتو(Quadrato) بزنیم تو رگ که گرانترین پیتزاشم بود. البته سالاد بار هم مهمون دوستم بودیم که برای اون دیگه فاکتور صادر نشد. این پیتزا در حقیقت چهار انتخاب برای 4 قسمت پیتزا داشت و می تونستید پیتزا رو به صورت چهار قسمت متفاوت درخواست بدید. ما نصفش رو فیلتو سفارش دادیم و ربعشو چیکن پستو و ربعشو کنیباله. امشب که پنجشنبه شب بود بسیار شلوغ بود. اما مدیریت حرفه ای چنان خوب مدیریت می کردند که همه بالاخره جا گیر میاوردند. اول سالاد بار کشیدیم که شامل دو مدل کاهو، بیبی اسفناج، کلم بروکلی، هویج رنده شده، خیار ریز شده، لبو ریز شده، لیمو، گوجه گیلاسی، کدو، پاستا، یه چیزی که حالت دونه دونه داشت وبا اینکه بارهاخوردم و دوست داشتم یادم میره اسمشو بپرسم، ترشی فلفل، ترشی لیمو، لوبیاس کنسروی، نخود فرنگی، کلم قرمز، قارچ، ترشی گلک، زیتون سبز و سیاه ریز ریز شده به تفکیک، کنسرو ذرت، گوجه خشک شده، چیپس و نان سوخاری طعم داده شده باسیر(این یکی عشق منه)، پنیر سفید کنجد زده شده ، دانه تخم آفتابگردان و باقالی خشک ، روغن زیتو ن و سرکه بالزامیک بود، هست و ما به دلخواه انتخاب کردیم . بعدش پیتزا رو آوردن. کیفیت مواد بکار رفته حرف نداشت. همه چیز درجه یک همونجوری که توقع میرفت بود. سس روغن زیتون و سیر هم که مخترعش توی شیراز اول همینجا بود و لذیذ ترین سسی هستش که به نظر من باید با پیتزا ایتالیایی سرو بشه. در کل همون طور که انتظار می رفت همه چیز عالی و راضی کننده بود و بی شک به تمام هموطنانم اگر گذرشون به شیراز افتاد این پیتزایی (پیتزا فیلتو و سالاد بار) پیشنهاد می کنم شدیدا.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Reza
  نقدها:
  گزارش
  بهترین پیتزا ایتالیایی شیراز
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. این پیتزا شاپ که سه شعبه در شیراز داره در حال حاضر به نظر من بهترین پیتزا ایتالیایی شیراز رو سرو می کنه. شعبه های قدوسی و نیایش سالاد بار هم دارن که به نظر من بهترین سالاد بار شیراز رو هم همنیجا می تونید تست کنید. مشتری مداری و کیفیت در حد تیم ملی. قیمت نه ارزان و نه گران. سسها بسیار خوش طعم و خوب. محیط باکلاس و تمیز. گارسونها بسیار مهربان و خوش تیپ. خلاصه همه خوبیها به نظر من اینجا در کنار هم جمع شدند. واقع اباید به مدیرش تبریک گفت. به نظر من نظیر کیفیت و طعم پیتزاهای اینجارو توی ایران کم داریم. ما همیشه پیتزا فیلتو و نان سیر و سالاد بارشو سفارش میدیم. البته هات داگش با اینکه خاصه اما پیشنهاد نمی کنم. اگر اهل پیتزا ایتالیایی هستید حتما به اینجا تشریف برده و حالشو ببرید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • nazarian

  کباب ناب رستوران کوچکی است در بلوار پاسداران صدرا . گنجایش ۴ میز در همکف و بالکن دارد .‌منوی آن‌...

 • nazarian

  ساندویچی رز آبی یک ساندویچی جمع و جور در شیراز شهرک صدرا بلوار ایران است . از کادری خوش برخورد...

 • nazarian

  کافه بستنی جلاتو در شیراز ، شهرک صدرا ، بلوار ایران قرار دارد . انواع بستنی و فالوده و آبمیوه...

 • Shinfoodstory

  عکس۱: #کته_گوجه_با_شامی_کباب؛ یه غذای محشر، اصن نگم براتون، گذشته از اینکه خیلی خوشمزه هست، خیلی هم‌ نوستالژیه. از نظر مزه...

 • احسان

  کلبه مادر بزرگ<br /> این کلبه زیبا در روستایه توریستی قلات شیراز واقع شده که از نظر توریستی حرفی بای...