Close
رستوران

رستوران ایتالیایی جنارو (شعبه زعفرانیه)

Gennaro Italian Restaurant (Zaferaneh Branch)

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

ایتالیایی

امکانات

تحویل در محل
کارت اعتباری

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • پریسا افخمی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران جنارو
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران جنارو با دیزاین خیلی خوب که دو طبقه داره.
  ما در طبقه بالا نشستیم.
  کارکنان بسیار خوش اخلاق و کاربلدی داره.
  ما پیتزا بیکن و پیتزا پپرونی و سالاد مخصوص جنارو و سالاد یونانی و آب پرتقال سفارش دادیم.
  این رستوران ایتالیایی است بنابراین پیتزاها هم به روش ایتالیایی و نازک طبخ میشن.
  پیتزاها و سالاد ها از کیفیت خوبی برخوردار بودند.
  آب پرتقال طبیعی و خوشمزه بود.
  ولی از همه خوشمزه تر سیب زمینی مخصوص بود.
  برای دسر هم چای ماسالا و چای سبز و شیک قهوه سفارش دادیم که کیفیت خوبی داشتند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فلوریا
  نقدها:
  گزارش
  ناهار در ژوانی!
  توصیه شده توسط کاربر

  ناهار و شام در این رستوران همیشه شما رو راضی میکنه.همه شعبه هایی که تابحال امتحان کردم هم شامل این مسئله میشند، ولی!! پیتزا های شعبه فرمانیه رو خیلی بیشتر از بقیه شعبه ها پیشنهاد میکنم(نمیدونم چرا پیتزاشون با فاصله قابل توجهی از بقیه شعبه ها بهتره،شاید به خاطر فر خاصی باشه که این شعبه داره که عکسش رو هم‌گرفتم) پاستاها عالی و استیک هاشون (که محبوب ترین غذاشون در نظر من هستش) فوق العاده هستش. در مورد پیش غذا هاشون باید بگم همشون عالی هستن فقط جگر حجمش خیلی زیاده و واقعا دو نفر رو سیر میکنه کامل(هیچ شباهتی به پیش غذا نداره?) در کل در مورد حجم غذا باید بگم دو فرد بزرگسال با وزن نرمال و سایز مدیوم رو کامل سیر میکنه هر یکدونه غذاشون. کمتر کسی رو دیدم که یک غذای کامل رو بتونه تنهایی بخوره. غذای دریایی شون رو من هیچوقت امتحان نکردم ولی با توجه به کیفیت گوشت و مرغ مصرفیشون، احتمال قوی میدم که خوب باشه. ضمنا میتونید تولد و سالگرد و اینجور چیزا رو اونجا برگذار کنید،اگر باهاشون هماهنگ‌ کرده باشید.
  #مسترهانتر #mrhunter

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فلوریا
  نقدها:
  گزارش
  صبحانه در ژوانی
  توصیه شده توسط کاربر

  بکی از بهترین رستوران های تهران به نظرم ژوانی هستش.فضای بسیار عالی، پرسنل حرفه ای و خوش برخوردی داره که به زبان انگلیسی هم میتونن سفارش بگیرن.
  اگه به خود غذا بخوایم توجه کنیم من توی این رستوران وعده های نهار و شام رو بیشتر دوست داشتم، بررسی بعدی رو برای نهار میذارم ولی در مورد صبحانه باید بگم،قابل قبول و خوشمزه ست.همه سینی های صبحانه همراه با چای و قهوه سرو میشه.
  ساعت سرو صبحانه تا ساعت دوازده هستش، من ساعت یه ربع به دوازده رفته بودم که در واقع ناهار بخورم ولی هنوز تایم صبحانه بود. به نظرم از یازده و نیم بهتره ناهار هم سرو کنند(برای کسایی که از شش صبح بیدارن?)
  #مسترهانتر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سمیه ترکمان
  نقدها:
  گزارش
  رستوران جنارو (ژوانی سابق)
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران جنارو همون رستوران زنجیره ای ژوانی هست که تغیر نام داده. من هفته گذشته با دوستان به این رستوران رفتم البته شعبه زعفرانیه رو رفتم باید بگم دیزاین این رستوران خیلی خوب بود کیفیت و حجم غذا هم قابل قبول بود ‌باید بگم قیمت هم نسبت به خدمات سرویس دهی از نظر من مناسب بود بهتون پیشنهاد میدم شما دوستان هم تجربه کنید این رستوران رو اگه غذاهای ایتالیایی رو دوست دارین این رستوران میتونه گزینه خوبی باشه براتون . من پاستای پنه خوردم و دوستمم پیتزا ایتالیایی خورد غذای من خیلی خوشمزه بود عکس غذا ها شاید خیلی جذاب نباشه ولی از نظر من کیفیتش عالی بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: