Close
رستوران

رولت کباب

Rolet Kabab

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام
میان وعده
وعده دیروقت

قیمت

اقتصادی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • Hamed.rb
  نقدها:
  گزارش

  این رستوران تنها یک غذا ارائه میده اونم کباب کوبیده رول شده در نان لواش به همراه دورچین ساده و ماست کوزه ای چای با دادن ۴۰۰۰ تومان بهمراه انواع عرقیجات و نبات بصورت سلف سرویس مجود هست و نامحدود کیفیت کباب بسایر معمولی هست و سرویس و قیمت و چیزهای دیگه هم مثل کبابش هست فضاش جالبه بیشتر تا غذاش پیشنهاد میکنم جای دیگری رو انتخاب کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پریسا افخمی
  نقدها:
  گزارش
  رولت کباب
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران رولت کباب با دیزاین منحصر به فردش فقط یک مدل غذا دارد و اون هم کباب کوبیده که داخل نان لواش لقمه کرده و همراه با آب گوجه و خیارشور و پیاز و کلم سرو میشه. از طعم غذا باید بگم خوشمزه بود ولی از تصورات من خیلی کمتر بود. صاحب رستوران و کارکنان خیلی خوش اخلاق هستند. یه حرکت با مزه این رستوران که من جای دیگه ای ندیده بودم اینه که همه کار اعم از نوشیدنی آوردن و قاشق و چنگال آوردن و چای ریختن به عهده خود مشتری میباشد و فقط غذاتون توسط افراد رستوران سرو میشه بقیه کارهارو باید خودتون انجام بدید.
  چای دمی هم هست که همه مخلفات هل و داچین و گلاب و نبات و قند کنارش گذاشته شده که بریزید و میل کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی متفاوت
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران رولت کباب در خیابان سی تیر و سر کوچه نوبهار قرار دارد؛ دقیقا روبروی کافه گل رضائیه. فضای داخلی این رستوران قدیمی کوچک و حدود ۶-۷ تا میز چهار و دو نفره دارد. تقریبا نما و فضای داخلی رستوران به رنگ قهوه ای و با عکس های تهران قدیم تزئین شده تا حس نوستالژیک رو به مشتریان القا کند. برای سفارش غذا در این رستوران شما به زحمت نمی افتید چرا که منوی رستوران فقط شامل رولت کباب است و بس! در واقع کباب کوبیده که لای نون قرار داده می شود و سپس به شکل رولت قطعه قطعه شده است. طعم کباب رولت بد نبود اما خیلی هم عالی نبود. رفتار و سرویس دهی کارکنان بسیار خوب و مودبانه بود. اگر در موقع ناهار و بخصوص روز تعطیل مراجعه کنید معمولا همه میزها اشغال و احتمالا باید دقایقی معطل شوید تا میزی خالی شود. بعد از ناهار می توانید برای خودتان از سماور بزرگ چایی نیز بریزید! تمام دیوار و روی میزها پر از کاغذهای کوچکی است که مشتریان در آن چیزهایی نوشته اند و به نظرم افراط در این کار خیلی هم جالب نبود بخصوص آنها که روی میز بودند! در مجموع به عنوان یک تجربه، خوب بود!

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فاطمه فراهانی
  نقدها:
  گزارش
  مزه اصیل کباب ایرانی
  توصیه شده توسط کاربر

  رولت کبابی تو خیابون سی تیر هستش. تنها غذای که داره رولت کبابی هست که کباب داخل نون لواش پیچیده شده و به شکل رولت برش زده شده. قیمت یک پرس رولت کباب سی هزارتومن هست که داخل هر پرس علاوه بر رولت کبابها ترشی، پیاز و خیارشور هم قرار داره. محیط رستوران به سبک رستورانهای قدیم هست و تصاویر مشاهیر بزرگ ایران به دیوار نصب شده. رو دیوارها علاوه بر عکس بزرگای ایران نوشته‌های مشتریان قبلی زده شده و خوندن این نوشته ها خودش کلی حس خوب میده که جای که نشستی کلی خاطره خوب توش رقم خورده. بعد از رولت کباب میتونید از سماور گوشه ای رستوران به هر تعداد که میخواید چای بریزید وبخورید. به نظر من این رستوران برای یک دورهمی زمستانه یا پاییزی عالیه!
  کارکنان رستوران هم زیاد نیستن به جز صاحب رستوران دو‌نفر دیگه هستن که خیلی برخوردشون عالی و صمیمانه ست

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • uiux
  نقدها:
  گزارش
  رولت کباب خوشمزه در یه مغازه قدیمی
  توصیه شده توسط کاربر

  یه مغازه قدیمی بامزه که داخلش پر از عکس های خواننده های قدیمی و یه موزیک قدیمی هم در حال پخش شدنه
  و فقط یه مدل رولت کباب داره که تو سینی های روحی قرار داده میشه و خیلی خیلی خوشمزه اس تازه با دادن چهار هزار تومن هر چقدر دلت میخواد میتونی چایی بخوری
  اگه رفتی سمت خیابون سی تیر یه سر اونجا بزن

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: