Close
رستوران

کافه الحمرا

Alhamra Cafe

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

کافه

نوع وعده های غذایی

میان وعده

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • Limo
  نقدها:
  گزارش
  کافه الحمرا
  توصیه شده توسط کاربر

  کافه الحمرا در مرکز خرید بانتا آبیدر در انتهای خیابان ۶ بهمن,یکی از خیابانهای اصلی سنندج,واقع شده است.فضا و دکوراسیون کافه به شکل رستوران های عربی تزیین شده که حس و حال خوبی به وجود میاره.منوی ان بیشتر شامل نوشیدنی های متنوع و چایی های خوشمزه است.البته چند مدل استیک مرغ هم داره که واقعا لذیده ولی در کل تنوع غذاها خیلی کنه.کارکنان بسیار حرفه ای و انتقاد پذیری داره ولی سرو غذا یکم با تاخیر انجام می شه.قیمت غذاها نسبت به کیفیت آنها یکم زیاده و در بعضی مواقع حتی کیفیت هم پایین میاد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Shilan
  نقدها:
  گزارش
  کافه الحمرا
  توصیه شده توسط کاربر

  کافه ای تازه تاسیس در مجتمع بانتای آبیدر سنندج واقع در خیابان ششم بهمن یا همان خیابان پاسداران است.
  کافه ای به سبک و دیزاین عربی با فضای نیمه تاریک و مختص به جوانهاست که ساعاتی را برای وقت گذراندن در آنجا باشند.
  جدا از کافه بودنش جدیدا چند نوع غذا هم سرو میشه.
  ما به مناسبت روز مادر مادرامون رو برداشتیم و سری به این کافه زدیم چون روز مادر بود جدا از منوی کافه منوی هم مختص به روز مادر داشتن و ما هم بشقاب مخصوص روز مادر رو سفارش دادیم که متاسفانه زیاد چنگی به دل نمیزد و از آمدن پشیمان😕
  متاسفانه غذاها هیچ مزه خاصی نداشت و هزینه نسبت به کیفیت بالا بود .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Roya.noori
  نقدها:
  گزارش

  کافه الحمرا در مجتمع تجاری بانتا آبیدر سنندج واقع شده که کافه ای با تم و دکور مراکشیه و به همین خاطر هم اسمش الحمراست که به معنی کاخ سرخه..
  اولین بار نبود که اینجا میرفتم..چندبار رفته بودم و هر بار شیک یا قهوه سفارشم بود و راضی بودم..
  این بار با دوستان تصمیم گرفتیم بریم برای روز مادر مامانامون رو دعوت کنیم قرار بود برنامه داشته باشن که هیچ برنامه ای جز چن آهنگ در کار نبود.
  غذا به تازگی به منوشون اضافه شده و خواستیم که اینبار غذاهاشون رو امتحان کنیم..بشقاب مخصوص رو سفارش دادیم که شامل مرغ گریل شده،پاستا اسپاگتی،نان سیر،اسپرینگ رول و کوفته قلقلی که فقط یه دونه کوچیک رو پاستا بود..4 بشقاب سفارش دادیم به قیمت هر بشقاب 49هزار..
  با دیدن ظرف غذا از حجم خیلی کم به نسبت قیمت شوکه شدیم..
  ظرفی با دو تیکه سینه مرغ گریل شده که هیچ مزه خاسی نداشت،اسپاگتی خیلی کم حجم و اونم خوب نبود با یه کوفته قلقلی😑و تزئین با سه عدد زیتون..و یه نوشیدنی ترش مزه که به نظرم خوب بود..
  خلاصه به نظرم غذا رو از منوشون حذف کنن خیلی بهتره..و جوری بد شد که دیگه بعید میدونم برم..
  قیمت غذاهای ما هم 196هزار شد که با تخفیف 15درصد شد 166

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پریا صالحی
  نقدها:
  گزارش

  کافه حمرا توی مجتمع تجاری بانتا آبیدر (خیابان پاسداران هست) من دومین بار بود که میرفتم و دفعه‌ی قبل وافل خوردم که اصلا خوشم نیومد اما چون از فضاش خوشم اومده بود دوست داشتم باز برم اما باز پشیمون شدم از رفتنم!اینبار تیرامیسو سفارش دادم که نسبت به قیمتش که ۱۲هزارتومن بود حجم کمی داشت و کاملا مشخص بود که همون لحظه خامه رو ریختن روی بیسکویت در صورتی که تیرامیسو باید چند ساعت مواد باهم گذاشته بشن و بیسکویت کاملا نرم بشه ؛دوستم هم که شیک بادوم زمینی سفارش داد اصلا خوشش نیومد و اینقدر سفت بود که با نی اصلا خورده نمیشد

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: