Close
رستوران

باغ رستوران لیاء

laia Bagh Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران ایرانی
رستوران سنتی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند Limo
  نقدها:
  گزارش
  باغ رستوران لیاء
  توصیه شده توسط کاربر

  #رستوران_باغ_لیاء,جزو رستوران های تازه تاسیس در ورودی شهر #سنندج به طرف همدان,۵۰ کمتر بالاتر از پلیس راه است.اول از همه جای پارک زیادی داره و از فضا به نحو احسنت استفاده شده.
  رستورانی با فضای بزرگ به صورت الاچیق هایی مدرن که هر کدام جداگانه دکوراسیون شده اند, داخلش,شوفاژ و بالش های راحتی و همچنین دستگاهی که برای سفارش غذا و خبر کردن کارکنان از اون استفاده می شه.
  پارکینگ بزرگ و همچنین حیاط باغ مانندی که دارای ابنماهای زیبا و سرویس بهداشتی است.کیفیت و تنوع غذا بسیار خوبه و واقعا سعی می کنن که غذا رو زود بیارن که سرد نشه.همچنین نان تازه و به همراه دوغ خوشمزه محلی سرو می شه.کافه دو منوی غذا و نوشیدنی متنوع داره که هر ذائقه ای رو راضی می کنه.قیمت غذاها به نسبت گرون تره ولی خب به خاطر فضا و همچنین حالت خصوصی الاچیق ها,ارزشش رو داره.سرویس دهی در سریع ترین حالت انجام می شه و کارکنان خیلی حرفه ای داره.این رستوران برای دور همی ها گزینه مناسبی است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  باغ رستوران لیا
  توصیه شده توسط کاربر

  باغ رستوران لیا به تازگی در سنندج افتتاح شده است و در این مدت کوتاه بسیار بر سر زبان افتاده و مشهور شده است. محیط رستوران تمیز و بزرگ است و تمام کت ها تهویه مطبوع دارد و دارای گرمایش شوفاژ است و بسیار ایمن است. منو شامل نوشیدنیها و دسرهای متنوع، انواع غذای ایرانی، استیک و... است. سرآشپز رستوران دارای مدرک بین المللی است. رستوران دارای دو پارکینگ بزرگ است و دسترسی راحتی دارد. سفارش ما سالاد مخصوص لیا، کشک بادمجان، ته چین، کته کباب کوبیده مخصوص، کاسه کباب مخصوص لیا، کته کباب تابه ای بود. همگی بسیار خوشمزه بودند و دیزاین و ظروف مناسب و زیبایی داشتند. همراه غذاها ترشی، سالاد و سبزی و لیمو گذاشته بودند. از بین سفارش‌های کاسه کباب و بعد کته کباب تابه ای را بیشتر پسندیدیم. هزینه فاکتور 255 هزار تومان شد که به نسبت سایر رستوران‌های سنندج گران است ولی به نسبت کیفیت غذاها مناسب بود. پرسنل لباس یک شکل زیبایی بر تن داشتند، بسیار سرد و غیر دوستانه برخورد کردند.غذاها در زمان کوتاهی آماده شد ولی جمع کردن ظروف انجام نشد و تا زمان بودن ما ظرف های کثیف را گوشه کت گذاشته بودیم ورود همان درب پارکینگ است پس از عبور از پارکینگ به ورودی رستوران میرسید 

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: