Close
رستوران

خانه سرهنگ

Sarhang House

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

کافه

قیمت

اقتصادی

امکانات

فضای باز
صندلی
خدمه رستوران

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش

  کافه رستوران خانه سرهنگ یک خانه قدیمی بازسازی شده در نزدیکی میدان فردوسی است. این خانه متعلق به سرهنگ فردوس پورقاسمی است که علاوه بر شغل نظامی خود علاقه زیادی به شعر و ادبیات داشت. شخصیت خاص وی باعث شد که منزل وی در فردوسی به محلی برای محافل،  رفع کدورتها و اشتی دادن اهل محله تبدیل گردد. وی در سال 1383 درگذشت. این خانه در دوطبقه و شامل حیاط کوچکی است. در حال حاضر تنها در فضای باز خدمات ارائه میشود. بقیه بخشها شامل کتابفروشی، اتاق همایش، اتاق بازی، گالری هنر و.. است که فعلا بدلیل کرونا بسته هستند.
  به هنگام ورود دمای بدن اندازه گیری شد، میزها و صندلیها ضدعفونی شد، فاصله گذاری میزها مناسب بود  و مسائل بهداشتی به خوبی رعایت میشد. پرسنل هم بسیار خوش برخورد بودند.
  منو شامل انواع نوشیدنی سرد و گرم است. منوی غذا نیز تقریبا کامل و شامل چند نوع پیتزا، همبرگر، پاستا و پیش غذا بود و منوی جذابی به نظر میرسید. سفارش ما یک چای ماسالا، یک قهوه امریکن و کیک شکلاتی بود. کیفیت و طعم همگی خوب بود و حجم مناسبی هم داشت. چای ماسالا طعم جدید و جالبی بود و کیک هم تازه و خوش طعم بود. حتما دوباره برای امتحان کردن غذاهای منو هم خواهم رفت. مجموع فاکتور ما برای این سه قلم 75هزار تومان شد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: